Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
12 godzin temu, Lida napisał:

Ale ładnie tam u Ciebie hop! No i Kofi piękie wygląda. Kto by pomyslał, patrząc na zdjecia, że to taki wariat. 

Przyjemniej jest pokazywać to, co ładne. ;-) Kofi trochę zmarniał przez fazy burzowe, ale szybko wróci do normy. To ułożony wariat z okresowymi odbiciami, pies wyjątkowy. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

U nas w porządku, chociaż pojawiły się kłopoty zdrowotne u Lakiego. Niespodziewanie miał kilka krótkich ataków padaczkowych. Od razu poszłam z nim do weterynarza. Doraźnie dostał Luminal w czopkach (przez kilka dni). Został przebadany (badania krwi, moczu, USG). Wszystkie wyniki ma w normie. Ataki się nie powtórzyły. Laki czuje się bardzo dobrze. Dostaje czasowo preparat witaminowy na wzmocnienie po atakach. Na dzień dzisiejszy nie wymaga stałego leczenia pod kątem padaczki.

U weterynarza był też dziadzio Olo. Bardzo się stresował badaniami. Na szczęście wyniki są przyzwoite. :-)

Kofi miał zły okres (pobudzenie, rozdrażnienie, ataki złości, niekontrolowane zachowania przeplatane stanami depresyjnymi). Męczył się on, inne psy, my. Już nie wiedziałam, jak mu pomóc i co zrobić, by było lepiej. Po nieudanych próbach wprowadzenia leków, byłam zrażona do leczenia farmakologicznego. Weterynarz przekonał mnie do jeszcze jednej próby i tak od początku września Kofi dostaje Andepin. Lek nie wywołał u niego żadnych negatywnych zachowań, a wręcz przeciwnie. Kofi jest spokojniejszy, pogodny, stabilny emocjonalnie. :-) Na początku października Kofi będzie na badaniach kontrolnych i szczepieniu.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Lida napisał:

No to się działo ostatnio u Was. Mam nadzieję (i marzę o tym), żeby lek zadziałał i przyniósł ulgę Kofiemu i Wam. Dziekuję za troskę i opiekę nad nim :-)

Było trochę emocjonujących wydarzeń. ;-) Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szkoda, że "Dogomania" chyli się ku upadkowi. To było kiedyś kameralne i bardzo pomocne forum, rodzaj przystani dla osób wspierających i pomagających bezdomnym psom. FB to dla mnie moloch nie do ogarnięcia, bez duszy, chaotyczny... Nigdy nie zastąpi "dogo".

Co u psiaków? Odpowiadając jednym słowem: dobrze.

Kofi był "na przeglądzie". Badania krwi i moczu ma bez zastrzeżeń. Po problemach z wątrobą i nerkami nie ma śladu. Zmiana karmy i preparaty pomogły. Wczoraj miał sanację jamy ustnej. Po narkozie miał mdłości, wymiotował, ale już dzisiaj czuje się dobrze.

Laki nie miał ani jednego ataku. Czuje się świetnie. 

Ponad rok temu do DS w Krakowie przeprowadziła się "nasza" niedowidząca Fruzia z łowickiego schroniska. O rocznicy przypomnieli mi jej cudowni opiekunowie. Przysłali zdjęcia i miłe wieści. :-)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrawiamy z Lilką najcudowniejszy hotelik pod słońcem i dobre duszyczki, które w nim mieszkają i dają miłość i schronienie psiakom. Zaglądam tu bardzo rzadko, może raz na miesiąc. I faktycznie szkoda, że taka tu cisza......

U nas prawie bez zmian. Stado powiększyło się o chomika. Młodszy syn go przyniósł od kolegi, więc miał prawo wybrać imię. I tak od dwóch tygodni Pan Świderek mieszka z nami. Lila go ignoruje, więc jest dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
O 17.10.2016 o 15:15, Loczka napisał:

Pozdrawiamy z Lilką najcudowniejszy hotelik pod słońcem i dobre duszyczki, które w nim mieszkają i dają miłość i schronienie psiakom. Zaglądam tu bardzo rzadko, może raz na miesiąc. I faktycznie szkoda, że taka tu cisza......

U nas prawie bez zmian. Stado powiększyło się o chomika. Młodszy syn go przyniósł od kolegi, więc miał prawo wybrać imię. I tak od dwóch tygodni Pan Świderek mieszka z nami. Lila go ignoruje, więc jest dobrze. 

I my pozdrawiamy! I to serdecznie! Chomiczka też oczywiście. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...