Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Niestety ma zamiar dożyć tu emerytury- czyli co najmniej 2 lata. Koleś ma 40parę lat- Ci to mają dobrze...

 

Nie wiem dlaczego, ale byłam przekonana, że nie masz sąsiadów w pobliżu. Myślałam, że to teren mało zabudowany. Musisz działać dyplomatycznie, chociaż to często bardzo trudne. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to wieś nie jest gęsto zabudowana... tylko moja cholerna ulica jest taka zaludniona ;) same "kwiaty" ;) tylko ja się chwastem czuję ;)

 

U mnie sąsiedzi nie są źli. Każdy żyje po swojemu, nie wtrącają się, nie wypytują. Kiepsko trafiłaś. Pewnie korzeni tam nie zapuścisz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemo potrzebuje domu. Będzie fajnym i grzecznym psem. Wszystkie psoty i bunty wynikają z bycia jednym z kilkunastu psiaków. Nemo lubi być w centrum zainteresowania, chce być najważniejszy. Przy innych psach bardzo się nakręca, a gdy jest sam spokojnieje i ładnie współpracuje z człowiekiem. 

 

92265089daa3.jpg

 

cc596a120c65.jpg

 

510477f662bd.jpg

 

a1d8a5c65124.jpg

 

93f473306762.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wieści z domu Fruzi...

 

Pani jest zachwycona Fruzią, a Fruzia nie próżnuje.  ;) Zwiedza mieszkanie, ogląda różne rzeczy - np. kwiatki, muszelki, wypróbowuje kanapę... Poczęstowała się nawet kotlecikiem ze stołu.  ;) Fruzia zostanie Fruzią i na pewno w tym domu będzie wręcz uwielbiana.  :)

 

dc3cfb167401.jpg

 

Finanse...

 

Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty na leczenie Fruzi. Rozliczenie poniżej. 

 

Wpłaty:

70zł - MikAga (pozostało z wcześniej wpłaconych 100zł, 30zł wydane było na fryzjera Olo)

200zł - Loczka

81zł - Lida

200zł - p.Bożena z FB

20zł - Oska1983

30zł - Romka

46zł - Lida

100zł - MikAga

80zł - Romka

96,50zł - hop!

-------------------

923,50zł

 

Wydatki na Lejdi/Fruzię:

20zł - fryzjer 

16zł - odrobaczenie

130zł - wizyta i leki - KLIKNIJ

35zł - krople Maxitrol KLIKNIJ

36zł - antybiotyk KLIKNIJ

94zł - wizyta i leki KLIKNIJ

99zł - wizyta i leki KLIKNIJ

30zł - taksówka w jedną stronę do okulisty

100zł - wizyta u okulisty KLIKNIJ

50,60zł - krople KLIKNIJ

12zł - lek do uszu KLIKNIJ

100zł - USG gałek ocznych KLIKNIJ

43,90zł - krople do oczu KLIKNIJ

108zł - szczepienie i Aurizon KLIKNIJ

49zł - obróżka, amortyzator do smyczy dla Fruzi

------------------------

923,50zł

Link to comment
Share on other sites

I co, nie jest w hoteliku smutno bez Fruzi? Czy stadko w ogóle zauważyło w jakichś sposób jej zniknięcie? Zdążyła się w ogóle zaprzyjaźnić z jakimś psiakiem? 

 

A może jakiś kolejny mieszkaniec powoli się pakuje do drogi?

 

Nie, nie jest smutno. :) Kilka psiaków ucieszyło się, że Fruzia zniknęła. ;) Była w stanie tolerować niektóre psy, ale o przyjaźni nie było mowy. Cieszę się, że tak szybko trafiła do fajnego DS. 

 

Myślałam, że będzie się pakować Natka. Niestety, ludzie się wycofali tuż przed wizytą kontrolną. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z panią Fruzi. Sunia była w lecznicy na przeglądzie, miała wyczyszczone uszy. Weterynarz pochwalił, że Fruzia jest zadbana i w dobrej formie zdrowotnej. Pani kupiła Fruzi obrożę foresto. Sunia się rozhulała, więc zaleciłam wprowadzenie dyscypliny.  ;) Fruzi wszędzie pełno, wszystko musi zobaczyć, sprawdzić, dotknąć, spróbować. Skoki po kanapach, wariacje z szaliczkiem to ulubione zabawy.  ;) Jest radosna i pomysłowa. A co najważniejsze, wszyscy ją kochają i nie zamierzają oddać. Super! :)

Link to comment
Share on other sites

Jakie tu dobre wieści, śliczna Fruzia w domku, przydałby się taki super domek i pozostałym psiakom :).

 

Niestety, nie ma konkretnego zainteresowania hotelowymi psiakami. To głównie starsze albo lękliwe psiaki. Dziwię się, że Nemo tak się zasiedział.

Link to comment
Share on other sites

Hela jest bardzo ładna. Trzeba by ją tylko poddać hipnozie, wykasować złe wspomnienia które w niej siedzą i które aż tak bardzo wpłynęły na jej stosunek do ludzi i będzie jak nowa. Wiem, wiem że się nie da, a szkoda. Ma bardzo ciekawą urodę, taką trochę egzotyczną. 

 

Dla mnie ostatnio numerem jeden jest Maja - jej łobuzerski wyraz pyska wiele mówi o jej sposobie bycia, charakteru. Można powiedzieć że jest wizerunkowo spójna  :)

Link to comment
Share on other sites

Hela jest bardzo ładna. Trzeba by ją tylko poddać hipnozie, wykasować złe wspomnienia które w niej siedzą i które aż tak bardzo wpłynęły na jej stosunek do ludzi i będzie jak nowa. Wiem, wiem że się nie da, a szkoda. Ma bardzo ciekawą urodę, taką trochę egzotyczną. 

 

Dla mnie ostatnio numerem jeden jest Maja - jej łobuzerski wyraz pyska wiele mówi o jej sposobie bycia, charakteru. Można powiedzieć że jest wizerunkowo spójna  :)

 

Jest ładna, nie sprawia problemów. Tylko tyle, że jest jak dziki, na siłę udomowiony zwierzak. Nauczyła się funkcjonować przy człowieku, ale nic więcej. 

 

 

Maja bardzo zgrzeczniała, ale trochę łobuzerstwa w niej jeszcze zostało. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sensacyjnych informacji brak. ;) Ostatnio kilka psiaków było szczepionych, Olo miał leczony stan zapalny oczu. Maja wygryzła dziurę w moim swetrze, Kofi coś tam zniszczył, ale bez większych strat. 

 

Maja chyba przeczytała, że o niej wspomniałam kilka dni temu, to dała znać o sobie. :-)

 

Szukasz kogoś na BDT? Zawsze to jakiś ruch na wątku. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...