Jump to content
Dogomania

Opłaty w ZKWP


Kirinna

Recommended Posts

Muszę zarejestrować mojego kundla w związku bo chce chodzić na zajęcia agility i no właśnie jak w tytule opłaty troche mnie przeraziły

[URL]http://www.lodz.zkwp.pl/oddzialy.php?n=oplaty&oddzial=lodz[/URL]

czy ja dobrze wywnioskowałam że za same poczatkowe opłaty mam zapłacić 180 zł?
muszę zapłacić za rejestracje i za składke, ale nie do końca rozumiem po co jeszcze wpisowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Jesli dobrze pamiętam, to w tym przypadku zapisujesz tylko siebie (a nie psa - kundelka nie rejestrujesz w związku, nie płacisz opłaty za rejestrację).
Wpisowe (jednorazowo) - bo się "wpisujesz" i składka członkowska (co roku) - to płacisz.[/QUOTE]

ok dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

A te zajęcia agility sa tylko dla członków związku ? Bo jeśli nie, a dopiero zaczynasz zabawę w agility, to jeśli do końca roku nie wystartujesz w oficjalnych zawodach, to nie ma sensu płacić składki. Składka jest roczna i jak zaptacisz ją teraz, to po 1.I.2014 trzeba będzie opłacić ja za nowy rok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brezyl']A te zajęcia agility sa tylko dla członków związku ? Bo jeśli nie, a dopiero zaczynasz zabawę w agility, to jeśli do końca roku nie wystartujesz w oficjalnych zawodach, to nie ma sensu płacić składki. Składka jest roczna i jak zaptacisz ją teraz, to po 1.I.2014 trzeba będzie opłacić ja za nowy rok.[/QUOTE]

nie startuje w zawodach ale jestem w grupie zaawansowanej co niby nic nie zmienia, ale nie mam gdzie biegać oprócz zwiazku
są tylko dla członków niestety

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kirinna']Muszę zarejestrować mojego kundla w związku bo chce chodzić na zajęcia agility i no właśnie jak w tytule opłaty troche mnie przeraziły

[URL]http://www.lodz.zkwp.pl/oddzialy.php?n=oplaty&oddzial=lodz[/URL]

czy ja dobrze wywnioskowałam że za same poczatkowe opłaty mam zapłacić 180 zł?
muszę zapłacić za rejestracje i za składke, ale nie do końca rozumiem po co jeszcze wpisowe?[/QUOTE] Nieźle sobie Łódź liczy. U nas w oddziale wpisowe 25zł, składka za rok 70zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Nieźle sobie Łódź liczy. U nas w oddziale wpisowe 25zł, składka za rok 70zł.[/QUOTE]

porównując z innymi oddziałami w miarę podobnie jest
w jednym wpisowe jest mniejsze, za to np skłądka większa itd, prawdopodobnie mają z góry ustalone że ileś muszą wyciągnać i każdy oddział ustala sobie ceny sam



poza tym juz wszystko wiem

wpisowe w przypadku kundelka wynosi 35 zł, składka 70 więc nie jest tak źle, za to za rodowodowego wpisowe wynosi już 85 zł więc dla mnie cena leeko zaporowa by była

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...