Jump to content
Dogomania

FOKS i jego historia.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga i Eto']chciałabym zabaczyć jak on te patyczki zbiera :lol: Eto jak czasem chce wziąć 2 piłki to kombinuje jak się da i mu sie jeszcze nie udało ... :evil_lol:[/quote]

Hehe, spoko - 2 piłki to dla mojego psa pestka, kiedyś spróbował wziąć 3, ale ten numer już mu się nie udał. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moj pies jest mistrzem w noszeniu czegokolwiek w pysku.Patyki - nagminnie po kilka , kilkanascie sztuk w zaleznosci od wielkosci.Patyk nawet nosi majac kaganiec na pysku, ale wtedy tylko jeden , bo wiecej sie nie miesci przez dziure;-)Nosi w pysku po kilka zabawek ( pilka +sznur ) a jak nie ma co do pyska wlozyc na spacerze to zabiera mi smycz flexi i sam sie prowadzi . Nosi w pysku, a nie na pysku swoj kaganiec, badz chusteczki higieniczne (tylko musi byc zamknieta paczka, bo gubi po drodze).Juz nie zasmiecam watku :-).Pozdrawiam Goska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Waldek, Ty jesteś Bonifacy ze Stajenki!
Zdjęcia kotów po prostu powalające. Uwielbiam koty. Od dziś jestem Twoją fanką, mogę? ;)[/quote]
Jaki ten świat mały, okazuje się że się znamy ;)

Cieszę się, że się spodobały , a Ty na tamtym forum jako kto występujesz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Dziękuję. Zboczyliśmy (z tematu znaczy się) wręcz nagannie, czyniąc mega offa ;)[/quote]

hehehhee

zaraz kończę dyżurek i pędzę nakarmić moją trójcę a Foksa wyprowadzić na spacerek ...

i tak dwa razy dziennie , trochę uciążliwe te dojazdy ale cóż zrobić ....jak już Foks oswoi się z Fioną i Cyganem to będzie przebywał z nimi na wybiegu i wtedy będę jeżdził raz dziennie..

chyba wystarczy raz dziennie karmić pieski "mokrą karmą" a uzupełniać miski suchą karmą i wodą aby pomiędzy karmieniami mogły sobie dojadać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Zostawianie karmy w miskach to nie najleprzy pomysl, z wielu powodow, a w wypadku Twoich psow szzceglnie unikalabm sytuacji, ze zarcie jest w misce, bo moze yc to punktem zapalnym do awantury miedzy samcami.[/quote]


dzięki za radę, widzisz ja nie mam doświadczenia , obecnie tam gdzie przebywa Fiona i Cygan cały czas stoi miska z suchym pokarmem i nie ma na tym punkcie żadnych zadrażnień , ale między samcami może być inaczej ...pomyślę nad tym , ale to będzie spore utrudnienie a nie chciałbym rezygnować z suchej karmy i karmić wyłącznie "mokrym" jedzonkiem ,

a są karmione : [URL]http://animonda.pl/psy.php?id=29[/URL]

i sierść mają śliczną ....czy to dobra karma ???


oraz [URL]http://www.karmydodomu.pl/index.php?go=prodinfo&id=1113&start=0&f=66&path=5&PHPSESSID=11c8f743c972c05f77b7c1cb45563cde&check=1[/URL]


czy to aby dobra karma ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...