Jump to content
Dogomania

FOKS i jego historia.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Udało mi się przebrnąć przez cały wątek :)
Foks miał wielkie szczęście, że trafił na Ciebie, a Ty, że trafiłeś na niego, bo to piękny pies ;) Szkoda, że nie wszystkie fotki się wyświetlają, ale nawet na zdjęciach widać znaczną poprawe.

Mam nadzieję, że teraz Foks czuje się już lepiej, również życze mu dużo zdrowia ;)

Link to comment
Share on other sites

Tez jestem zbulwersowana nie wyświetlaniem się fot :mad: No i może zrobiłbyś łopatologiczny kurs focenia na dogo :diabloti: Bo śnieg i czarne psy wpędzaja mnie w czarną rozpacz :placz:
Witaj i pozdrawiam całe stado - to ludzkie, psie i kocie :)
PS
Widziałam Twoje fotki kotów :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gatara']A czemu się nigdzie chwaliłeś tym wątkiem Waldku, hę?

Też doczytuję :), psiaki cudne, Cygan przypomina mojego Smoka :)

A przy okazji, mam pytanie z innej beczki ;) - jak się ma Amelka?[/quote]


a myślałem, że znasz ten wątek ...a smok to ten z avatarka ?

Amelka ma się cudnie, lubi leżeć na kolankach ...mrrruczy jak jakiś kot do niej podłazi ....będzie dobrze :)

Wysłałem Ci priva z ogromną prośbą ....pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

widzę, że Foks czuje się świetnie! bardzo mnie to cieszy, również z powodów...hm...egoistycznych :oops: czy to oznacza, że wygrywacie wojnę z czyraczycą?
my zaczynamy od poniedziałku kurację cyklosporyną. bardzo proszę trzymać za Baxtera kciuki...my za Was trzymamy od samego początku :loveu:
P.S. czy to Foks tak Ci załatwił ogródeczek, że zamiast trawki masz doły jak po wojnie atomowej? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zołza']widzę, że Foks czuje się świetnie! bardzo mnie to cieszy, również z powodów...hm...egoistycznych :oops: czy to oznacza, że wygrywacie wojnę z czyraczycą?
my zaczynamy od poniedziałku kurację cyklosporyną. bardzo proszę trzymać za Baxtera kciuki...my za Was trzymamy od samego początku :loveu:
P.S. czy to Foks tak Ci załatwił ogródeczek, że zamiast trawki masz doły jak po wojnie atomowej? :evilbat:[/quote]


Heheheheheh :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: uśmiałem się z tych dołów....wyjaśniam to resztki ziemi po wykopach , będą usunięte ....

Czyli jak rozumiem lekarz zdecydował się na tę kurację , jaką cyklosporynę przepisał i jakie dawkowanie ??? Bardzo mnie to ciekawi.
Foks dostaje [B]Sandimmun Neoral[/B].
U nas po kontroli w połowie grudnia rokowania są pozytywne, jednak lekarz polecił kontynuować kolejne 28 dni a na kontrolę pokazać się po nowym roku czyli gdzieś tak w okolicy 45 dnia kuracji ...po 28 dniach polecił zmniejszyć dawkę do 100 mg rano i 50 mg wieczorem, czyli dziennie nie 200 mg tylko 150 mg, dodatkowo Foks dostaje dwa razy dziennie coś przeciwgrzybicznego, cholera zapomniałem nazwy tych tabletek...
Może uda mi sie pobrać krew Foksowi w przyszłym tygodniu bo chciałbym znać wyniki i zobaczyć jak nerki i wątroba zareagowały ....i gdzies około 10 stycznia na kontrolę do lekarza się udać, bo ostatnio Foks dwa razy zwymiotował ale nie treścią pokarmową tylko jakimś płynem o żółtawym zabarwieniu, ale to był incydentalny przypadek. To są uboczne działania cyklosporyny jak przypuszczam.

[B]Za Baxtera kciuki nieustające !!!![/B]
[B]Za powodzenie kuracji !!!![/B]
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

dokladne dawkowanie poznam wlasnie w poniedzialek. poniewaz przed nami decyzja, czy dajemy sama cyklosporyne(tez sandimmun neoral)czy mniejsza dawke cyklosporyny w polaczeniu z ketokonazolem. ja osobiscie chyba jednak bede za sama cyklosporyna, poniewaz niecierpliwie sledze wasz przypadek i widze, ze to przynosi efekty. wole nie oszczedzac na zdrowiu mojego psa, chociaz nie wykluczam, ze jezeli kuracja przyniesie efekty to w dalszej kolejnosci zdecyduje sie na takie rozwiazanie z ketokonazolem. po cichu mam nadzieje, ze moze po jakims czasie lekarz uzna, ze mozna zmniejszyc dawke, tak jak to sie stalo w Waszym przypadku.z tego co udalo mi sie dowiedziec kuracja trwa srednio 16 tyg. plus zaleca sie kontynuowanie jej jeszcze przez 4 tyg. po calkowitym wyleczeniu. byle tylko nastapilo to calkowite wyleczenie...
a narazie [B]DUZE GRATULACJE Z POWODU DOBRYCH ROKOWAN FOKSA :multi::multi::multi: hurra [/B]i oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze chcialam Cie uspokoic: z tego, co udalo mi sie dowiedziec na temat cyklosporyny, to wymioty sa niestety nierzadko spotykanym efektem ubocznym, ale w takim razie nie musisz sie chyba specjalnie martwic, ze Foksowi sie to przytrafilo. Prawde mowiac wydaje mi sie, ze jak na tak dlugi juz okres przyjmowania cyklosporyny to Foks naprawde swietnie sobie radzi i wcale po nim nie widac, ze jest chory! Ja ze swojej strony bardzo sie boje, jak Baxterowy organizm przyjmie antybiotyk. no i jak zwykle pytanie, ktore mnie przesladuje juz dniami i nocami: czy beda efekty leczenia... no mam straszna treme. ostatniej nocy nawet snily mi sie jakies kolorowe kapsulki i podejrzewam, ze to wlasnie cyklosp. mi sie snila :oops:
pozdrawiamy
Baxter i Zołza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']już po lekturze całego wątku,
piękne psy,ich komnaty cudo,sama mogłabym tak mieszkać:evil_lol:


może owczarkarze pomogą ,aby i ten owczareczek przeszedł taką metamorfozę jak Foks?;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=89341&highlight=owczarek[/URL][/quote]

dzięki za odwiedziny Szczurosławo....
żal tego Twojego onka...może ktoś jednak sie trafi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...