Jump to content
Dogomania

Wychudzone,zaniedbane, w upały bez picia - LUNA,DORA,LILOU i TEO. POMOCY!!!


Pyrdka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='pikola']Ale beczulka sie cudna z Dorci zrobila:lol:Nie do poznania..

[url]http://i61.tinypic.com/315j0hg.jpg[/url] [/QUOTE]
I z wyglądu i z zachowania:) Jest pewniejsza siebie niż jeszcze chociażby 2 miesiące temu:) Chociaż ciągle jakoś smakują okolice drzwi w boksie:roll: Nie przepada za nimi, ale czasem trochę przekąsi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Tak,przemiana ogromna:lol:

Moja sunia chora na serduszko ostatnio zaczela wyjadac ziemie z kwiatka.Brak jakichs witamin?Nie mam pojecia co o tym myslec.[/QUOTE]
Pierwsze słyszę o zjadaniu ziemi:roll: Może faktycznie przydałaby się jakaś multiwitamina...
Z podobnych rzeczy to tylko słyszałem o kobiecie w ciąży co sobie dłubała dziurę w betonowej ścianie i to zjadała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No pieski rozne rzeczy zjadaja,moje na szczescie nigdy kup nie ruszyly a podobno niektore w tym gustuja.
Dostaje witaminy,siemie lniane ale cos musi byc na rzeczy skoro je ta ziemie.
O czyms takim zeby dlubac w scianie i to zjadac tez pierwsze slysze,choc jeden z moich psiakow dlubal w scianie ale to chyba z nudow jak sam zostawal.

A jak sie miewaja Luna,Lilou i Teo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']No pieski rozne rzeczy zjadaja,moje na szczescie nigdy kup nie ruszyly a podobno niektore w tym gustuja.
Dostaje witaminy,siemie lniane ale cos musi byc na rzeczy skoro je ta ziemie.
O czyms takim zeby dlubac w scianie i to zjadac tez pierwsze slysze,choc jeden z moich psiakow dlubal w scianie ale to chyba z nudow jak sam zostawal.[/QUOTE]
Niektóre to kupy bardzo lubią:evil_lol:
Konsultowałaś z wetem może już to jedzenie ziemi?

Dzisiaj przejrzeliśmy Dorze zęby. Wiadomo, że nie ma białych. Jednak było widać na dziąsłach czerwone obwódki wokół zębów. Od dzisiaj będzie dostawała moczoną karmę:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...