Jump to content
Dogomania

Z Catani Poland FCI:Hogan,Ophra,Selena,Bandit,Bugatti,gościnnie małe diablątko:D :D :D


Aneta Nowak

Recommended Posts

Mi leciutko zarośnięta nie przeszkadza..Zarasta bardzo powoli:D. Nie mam czasu i cierpliowści (i praktyki) w cotygodniowym goleniu..Mój najstarszy grzywacz..nie zarasta..od święta raz na pół roku zgolę mu te 5 kłaków na krzyż z pyska:D..Gloria to wyzwanie i nowość:D

Link to comment
Share on other sites

THL-true hairless-prawdziwie nagi-nie wymaga golenia(ale za to owłosienie w odpowiednich miejscach nie jest tak obfite jak u łysych zarastających. HL-hairless-łysy(ciutkę kłaków niepożądanych tu i ówdzie). HHL-hairy hairless- owłosiony(? :D ?) nagi/łysy-czyli te semiki,bujna grzywa,ogon,skarpety..i reszta ciała zarośnięta mocno(to własnie Gloria).

A z tym to mnie oszukali,bo grzywka w nim niewiele :D
[attachment=2559:10297.attach]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta Nowak']THL-true hairless-prawdziwie nagi-nie wymaga golenia(ale za to owłosienie w odpowiednich miejscach nie jest tak obfite jak u łysych zarastających. HL-hairless-łysy(ciutkę kłaków niepożądanych tu i ówdzie). HHL-hairy hairless- owłosiony(? :D ?) nagi/łysy-czyli te semiki,bujna grzywa,ogon,skarpety..i reszta ciała zarośnięta mocno(to własnie Gloria).

A z tym to mnie oszukali,bo grzywka w nim niewiele :D
[/QUOTE]
O dzięki :loveu: Bo sporo osób pisze te skróty, a ja siedzę i myślę "yyy kurde o co chodzi?" :lol: Z tym HL to się domyślałam, że to łysy, ale nie wiedziałam, że jednak jest tyle odmian, łysy to łysy i owłosiony to owłosiony, a tu taki psikus :evil_lol:

No faktycznie z tego pieska grzywek ci nie wyrósł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta Nowak']Można się zdziwić, ile to typów łysiny jest,no nie :D
A bo ten czarny to widocznie American Crested :D,krótkowłosy :D[/QUOTE]
No, ja to nie wiedziałam, że jest tyle typów :lol:

Za dużo jedzenia mu dawałaś i się rozrósł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...