Jump to content
Dogomania

Wds 2014 finlandia/helsinki/


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja zamawiałam przez promy.pl bez problemu, jest formularz i wypełniasz tj. zgłoszenie na wystawę ;-) trzeba podać wymiary samochodu, ilość osób, psów i wtedy wyliczą ci cenę, jak pasuje to zamawiasz

Edited by Quirk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pierozek_monika']Zgłosiłam mojego psa do klasy użytkowej, ale obsługa zgłoszeń - jedna taka pani - kwestionuje załączony Certyfikat Użytkowości [...]Pierwszy raz zdarza mi się taka historia, pies jest CIB, w zeszłym roku na światówce też był w użytkach, w wielu krajach był wystawiany w użytkach i nigdy nikt nie kwestionował tego - jedynego obowiązującego u nas - dokumentu. :([/QUOTE]
I jak, udało się ostatecznie zgłosić w użytkach?

Link to comment
Share on other sites

jak bedziecie wezc psy?
macie kabine pet friendly czy psy zostaja w aucie?
nie boicie sie, ze psom bedzie w aucie za goraco?
ja mysle intensywnie nad kabina, bo przeciez jak bedzie upal, to one przez dwie godziny umra.
z drugiej strony slyszalam, ze pod pokladem jest calkiem bezpiecznie itd.
nie wiem, co robic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']jak bedziecie wezc psy?[/QUOTE]
Zostaną w samochodzie. Ceny kabin są kosmiczne. Jak będzie gorąco zostanę z nimi, albo wykupię na miejscu taką kabinę.
W ogóle jestem lekko wkurzona, pewnie zmienią nam sędziego, bo ma 146 psów do oceny. Tak podejrzewałam wcześniej widząc jakie rasy jeszcze ma sędziować, ale organizatorzy nie wzięli tego pod uwagę, bo kto by pomyślał, że dużo jest weimarów na wystawach ;-)
I znowu angielska sędzina zniknie mi sprzed nosa...

Link to comment
Share on other sites

Przypisana mojej rasie sędzina również nie jest specjalistką rasy, ale oceniała nie raz te psy w swoim kraju, przez co wnoszę, że wie, jak powinny wyglądać. Wybory, których dokonywała również mnie przekonują, że wie co robi. Czerwono-białych na kontynencie jest niewiele, więc ci sędziowie, którzy do Anglii na wystawy nie jeżdżą nie za duże mają pojęcie o rasie... Niestety u nas tak to wygląda, że do Anglika zawsze warto na wystawę pojechać, choćby tylko po opis.
Dlaczego uważasz, że ten sędzia na WDS to pomyłka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cornadore']I jak, udało się ostatecznie zgłosić w użytkach?[/QUOTE]

dzięki, że pytasz. Tak, udało się ale po miesiącu bojów, z pomocą naszego Związku i FCI. Uparty i nieprzyjazny serwis obsługujący zgłoszenia.
Uwaga, bo nie wszyscy w teamie FCI mówią po angielsku (ba, nie znają go). Znacząco pomogła mi pani Gomree.

Link to comment
Share on other sites

Super, że się ostatecznie udało :)
Co do porozumiewania się, niestety we Francji czy właśnie w Belgii tak bywa. Ja kiedyś pytając o wolne miejsca noclegowe zostałam pouczona oczywiście w języku francuskim "jesteśmy we Francji więc mówimy po francusku". Obiecałam sobie wtedy, że podobnie odpowiem Francuzowi jak mnie o coś zapyta w Polsce :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Park Kapyla Hotel

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10455124_10202413834056167_3338046029807762709_n.jpg[/IMG]

2 osobowy pokój ze śniadaniami (można z psami) - za 92 EURO

niestety zobowiazania związane z pracą uniemozliwiaja nam wyjazd.

W przypadku zainteresowania poprosze o kontakt tel. 789 21 77 27 albo mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...