Jump to content
Dogomania

Bajka-czy będzie szczęśliwa? Mamy taką nadzieję, bo została adoptowana. Nareszcie


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oto czego się dowiedziałam: Bajka to psota na maxa. Kradnie buty lub po prostu je zjada ;).

Sorki za taką sobie jakość fotek... fonem pstrykane :P

[IMG]http://republika.pl/blog_qc_552970/1009329/tr/zdjecie035_2_.jpg[/IMG]

[IMG]http://republika.pl/blog_qc_552970/1009329/tr/zdjecie052.jpg[/IMG]

[IMG]http://republika.pl/blog_qc_552970/1009329/tr/zdjecie057.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Makuuu, czy sunia jest czepiana na łańcuch?
Pytam, ponieważ na drugiej fotce widać niewielką budę...[/quote]Też się nad tym zastanawiałam....:shake: Poza tym, ona chyba nie jest sterylizowana, jak ci ludzie mają zamiar to rozwiązać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Makuu, znasz dobrze tych ludzi? Szkoda, że nie wypytałaś wcześniej o takie rzeczy. Żeby broń Boże nie była psem łańcuchowym i rozmnażającym się co cieczka...[/quote]

Tych ludzi znam mniej więcej. Bajkę wybrała mama tej dziewczyny, która była u nas na wolontariacie, ona sama chciała psa, ale jej tata się nie zgodził i jakoś tak dalej było. Dziewczyna jest koleżanką z klasy Magdy, która ma tymczasie husky, także można ewentualnie kontrolować, wypytywać, itp
Ja sama także ją zapytam jak to z tą Bajeczką w końcu jest i czy zamierzają przeprowadzić jej sterylkę.

Jeżeli chodzi o samą adopcję, ja i Kasia przyszłyśmy pod sam koniec, kiedy spisywane były dane, myślałam, że już wszystko wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makuuu']ta budka (bo inaczej tego nazwać nie można należy chyba do drugiego psa alla pekińczyk o imieniu Brutal...[/quote]

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Nie wiem, czy Bajka zmieściłaby sie w niej, nie mówiąc o zrobieniu nawrotu, bez potrzeby demontażu tego przybytku ;)
Tak czy inaczej, czekamy na jakieś dokładniejsze info...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']
Tak czy inaczej, czekamy na jakieś dokładniejsze info...[/quote]

A więc proszę ;)
Jej właścicielka odpisała mi, że:
Bajka nie jest psem na łańcuchu, biega po całym podwórzu (ogrodzone jest), niebawem będzie sterylizowana gdyż jej właściciele nie chcą aby miała potomstwo, ma budę, ale taką wielką coś w rodzaju duuużego boksu.

Chyba można odetchnąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Hm............ a ja myślałam, że to na 100 proc. dobry domek.[/quote]

A ja dostałam zapewnienie ze schroniska, że nie są wydawane niewysterylizowane suki szczególnie na wieś... nie bardzo wierzę, że ludzie wysterylizują Bajkę... obym się myliła...

No cóż priorytetem w schronisku stała się... kastracja psów... bo to szybciej i łatwiej a do statystyki szybki numerek...

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem włąsnie ta Magda k, mam huskiego na tymczasie i byłam przy wydawaniu Bajki.
Rozmawiałam teraz z Anetą i napisała tak:
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=plum]Bajka ma boks(teraz tymczasowy) taki kojec(pod dachem) i tam ma go wyłozonego słoma, a jak tylko ziemia odmarznie to tata zrobi jej taki boks juz na stale. A ta buda to jest mojego drugiego psa.[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#dda0dd]A jeśli chodzi osterlizację, to bedzie miała na pewno, tylko jeszcze nie wiem kiedy.[/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Arial][COLOR=black]To są słowa Anety.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ale o sterylkę (jeżeli ludkom nie będzie się spieszyło) swoją drogą można też męczyć...

Właścicielka Bajki pisze także, że po zabiegu psina będzie przez jakiś czas w domu...

A tak na marginesie Bajka strasznie spragniona jest głaskania i pieszczot. Cóż, trudno się jej dziwić... od szczeniaka nic tylko schron, schron, schron gdzie nie ma czasu na dłuższe "miziania" :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...