Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

Nie ma to jak radość z ruchu w galerii... A co tam, uratowaliśmy 150 kotów to nikt się nie doczepi że puszczam koty na barierkę, z której łatwo mogą spaść i się zabić. Chyba wezmę jakiegoś kota na DT, to bez przeszkód będę mogła trzymać psa na metrowym łańcuchu 24h/dobę i karmić co 3 dni rozmoczonym w wodzie chlebem. W końcu pomagam bezdomniakowi :/

Link to comment
Share on other sites

Niestety, jedynie można zacząć omijać :(

 

i polecam, ja tak zrobiłam i o tyle moje nerwy sa zdrowsze. Bo jak nie maja opaść ręce jak sie czyta co chwila  a to że chore koty są ze zdrowymi ale to nic bo sa bardzo słodkie, że piesek się rzuca na ludzi ale to nic bo on tylko ujada a jak ludzie go kopią to są głupi i pokazuje się im środkowy palec, a dwa pozostałe pieski są niezbyt lubiane toteż siedzą w kagańcach bo niszczą wersalkę nie pojmując że nie ma dla nich czasu, bo trzeba ćwiczyć profesjonalne sporty typu flyball bez piłki nawet jeśli kaszle przy skokach zupełnie jakby wskazywało na dolegliwosci sercowe... Walić wszystko, o wielcy ludzie jacyście dobrzy dla tych zwierzątek.

 

A serio - dla mnie ten "TOZ "jest materiałem na interwencję....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

i polecam, ja tak zrobiłam i o tyle moje nerwy sa zdrowsze. Bo jak nie maja opaść ręce jak sie czyta co chwila a to że chore koty są ze zdrowymi ale to nic bo sa bardzo słodkie, że piesek się rzuca na ludzi ale to nic bo on tylko ujada a jak ludzie go kopią to są głupi i pokazuje się im środkowy palec, a dwa pozostałe pieski są niezbyt lubiane toteż siedzą w kagańcach bo niszczą wersalkę nie pojmując że nie ma dla nich czasu, bo trzeba ćwiczyć profesjonalne sporty typu flyball bez piłki nawet jeśli kaszle przy skokach zupełnie jakby wskazywało na dolegliwosci sercowe... Walić wszystko, o wielcy ludzie jacyście dobrzy dla tych zwierzątek.

A serio - dla mnie ten "TOZ "jest materiałem na interwencję....

Nie zapominajmy o wypuszczeniu psów na balkon na fizjologię i czepiającym się sąsiedzie nie wiadomo czemu :loveu:
Link to comment
Share on other sites

abstrahując już od całej gównoburzy, jaka zawsze toczy się u Yuki po jakiejś 'aferze', to fotki kota na tej balustradzie są faktycznie przejawem nieodpowiedzialności i nie wiem dlaczego tak się Karola opierasz przed przyznaniem racji. mam wrażenie, że wrzucasz to właśnie po to, żeby 'sprowokować' do dyskusji, chociaż - jak widać - to głupie,bo spotyka Cię wtedy tylko krytyka. 

 

a to, że się ludzie zlatują do krytyki, to nic nowego - przecież nie każdy będzie pisał 10x to samo po każdej fotce psa/kota ;) a dodajesz je bardzo często, stąd pewnie cisza w wątku. jak wjeżdża temat kontrowersyjny to każdy się chce udzielić i to normalna kolej rzeczy od zarania dziejów ;)

 

 

dodam też od siebie historyjkę pt. "kot spadł", koleżanka - kociara (pisałam Ci kiedyś o niej) miała zawsze koty łażące pomiędzy balkonami (4 piętro w bloku), zawsze mi mroziło krew w żyłach jak widziałam te akrobacje, ale przez 20 lat żaden kot nie spadł.

minęło lat 23, w końcu któryś spadł.

 

nie ma czucia w łapie, wlecze ją za sobą i ma jakieś kocie porażenie mózgowe które powoduje, że kręci główką, ślini się i generalnie wygląda jak ułomek. musi chodzić w pieluchach, do grobu się nie wybiera, więc przed koleżanką kilka-kilkanaście lat pilnowania kota, który czasem nie zauważy mebla/z czegoś zleci.

 

nie ryzykowałabym tak, po prostu nie.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego na większość postów odpowiadasz, że temat zamknięty ? :madgo:  Mogłabyś nam wyjaśnić niektóre zachowania skoro NIE rozumiemy, czemu tak robisz.

 

Sorry, ale osoby które piszą (oczywiście uważam że mają racje ) , że jak nie słodzimy o fotkach, to ciągle upominasz się żeby komentować /zaglądać, a jak zaglądamy do Twojej galerii, bo mamy akurat teraz po co, to nagle na wszystkie nasze pytania odpowiadasz- temat zamknięty  :nonono2:  Czy nie da się normalnie porozmawiać ? ;) nie rozumiem takiego zachowania :niewiem:  :niewiem: 

Link to comment
Share on other sites

Karola, piszesz, że TOZ to tylko Ty i Rodzice, zgoda, tylko dlaczego tak jest?  Nie widzisz podobieństwa ? - jeszcze trochę a na Twoim wątku też zostaniesz tylko Ty i fotki. Swoim zachowaniem,  lekceważeniem z jakim się do nas odnosisz ( a większość pewnie jest sporo od Ciebie starsza a na pewno ma większe doświadczenie) zrażasz sobie ludzi.  Naprawdę warto czasami posłuchać innych, to upieranie się przy swoim wbrew logice świadczy tylko o niedojrzałości. 

 Na fejsie widzę, że często udostępniasz różne akcje, prozwierzęce postawy a w praktyce co robisz?  Propagowałaś sterylki, dobrze, tylko jeden z drugim odpowie Ci tak jak Ty odpowiadasz - a co Ci do tego, to mój kot.

Link to comment
Share on other sites

A nie ma po co się ścierać już dziewuszki. Ona i tak jedno wielkie G wezmie sobie z tego do serca a teraz siedzi klaska rekami przed monitorem bo cos sie dzieje na wątku a niedawno jeszcze nie dzialo sie nic, jak na pustyni, tylko te suche kulki sie roczyly w postaci jej postów.


Karola, 17latka myslalam ze ma wiecej w glowie, moja 12letnia sąsiadka juz lepie wie, ze takie rzeczy są be i fuj i kotek moze spaść przy najmniejszym podmuchu wiatru- z olowiu przecierz nie jest. Jestes mega niesympatyczna jak sie okazuje, nieodpowiedzialna i niedojrzala osoba. A te Twoje teksty ze "temat zamkniety" tylko to potwierdzają, także gratuluje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...