Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

[quote name='Angi']po prostu nie masz po co pisac takich postów, bo Karolina i tak to oleje ;)[/QUOTE]Może i racja...I chyba też o to chodziło leo (teraz odczytałam drugą treść, więc można mię naprostować).

Mimo wszystko cieszę sie ze byłam tak wspaniała i jako jedyna zauważyłam cierpienie zwierzątek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']Ej, ej a czy ja mam wpływ na byt tych zwierząt? Do tego nie mam mozliwości wtrącenia się jako TOZ bo to nie mój teren. Ja działam na terenie złotoryjskim a tamten teren to głogowski-jest różnica? Jest.[/QUOTE]

Ale co z wrażliwością na taki obraz?? Nie mogłabym na to na żywo patrzeć a co dopiero zdjęcia focić. Pewnie bym w ogóle zrobiła awanturę, że nie miały dostępu do wody. Po co od razu w to TOZ mieszać, po prostu ludzka wrażliwość ;)

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że nikt ci nie każe ich wynosić, odbierać, robić awantur. Wrzucasz fotki jak ze wspaniałej wycieczki krajoznawczej, a ze zdjęć bije żałość i wielki ból tych zwierząt. A zamiast się bawić w fotografa można wziąć kawałek podstawki i z butelki wody mineralnej odlać trochę wody, dyplomatycznie załatwić to ze sprzedającym, żeby na to pozwolił, czy uważasz, że to ponad twoje siły, to jakiś wielki heroizm? Więc nie unoś się i nie tłumacz, że to nie wasz TOZowski teren, bo do takich małych rzeczy wiele nie trzeba.

No ładnie, ale ze mnie hipokrytka, upominam Majkowską a sama zaczynam zbawianie świata, cóż czasem i ja mam prawo nie wytrzymać:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jak robię coś źle i ktoś mnie upomina to przyjmuję lekcję. Nie rozumiem wrzuconych zdjęć tych ptaków, to tak, jakbym zrobiła sobie słit focie z konającym psem, potrąconym gdzieś na ulicy i wstawiła na fejsbuczka, oczekując poklasku. Ja wiem, że zwierzęta hodowlane to nie psy, ale to nie znaczy, że nie zasługują na dobre warunki bytowe i bezbolesną śmierć.

Link to comment
Share on other sites

tu nie chodzi, Yuki, o gnębienie Ciebie czy czepialstwo, a o to, że w przypadku pierwszych fot np. ja zareagowałam obojętnie,bo ot, wzięła kurczaka na ręce i cyknęła, kurczak i pudełko jakie są każdy widzi, świata nie zbawisz, koniec tematu.
widziałaś jednak, że wywołało to poruszenie i dlatego bez sensu było wrzucać dalsze fotki, gdzie wg. mnie dobitniej widać, że to nie są jednak "w miarę" warunki, a twarda znieczulica.

o to chodzi, że dogomaniaczki próbują Cię nakłonić do refleksji, a nie zbesztać ;)

Link to comment
Share on other sites

O matko, pomyśleć, że jesteś tylko rok młodsza...
Nic nie rozumiesz, nie? Nagonka? :lol:

Wyobraźmy sobie, że pojechałaś na wycieczkę gdzieś, gdzie odbywają się targi koni - zamiast kurczaków.
Zrobiłabyś takie zdjęcia:

[IMG]http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=ED&Date=20080211&Category=GALERIA12&ArtNo=389828634&Ref=PH&Item=24&MaxW=670&MaxH=600&border=0[/IMG]

[IMG]http://bi.gazeta.pl/im/8/4978/z4978318Q,Przerazony-kon-probowal-uciec-z-przyczepki-i-utkna.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoreporterzy.net/wp-content/uploads/2011/03/skaryszew.jpg[/IMG]

[IMG]http://static.polskieradio.pl/cb57a95d-ca7b-4240-98c5-9299474889b3.file[/IMG]

Po czym napisała, że w sumie to i tak nie miałaś nic do gadania, bo nie Twój powiat ale konie miały wodę, więc luzik.
;)

Edited by Onomato-Peja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']Uwielbiam konie, więc nie zrobiłabym takich zdjęć... :roll:[/QUOTE]
A co, drobiu nie lubisz że zrobiłaś?

Nie widzę jakoś zależności. Osobiście ptaszysk nie lubię, ale nie znaczy żeby cieszyć się z ich krzywdy.

A co byś zrobiła gdyby w tych klatkach były hasiory? W dodatku rozkoszne małe szczeniaczki...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale nie wytrzymałam.
Jesteś taka głupia, czy udajesz? :lol:

Nam nie chodzi o KONKRETNE GRUPY ZWIERZĄT ale o... ZWIERZĘTA, po prostu, jako ekhem... "członek TOZu" powinnaś chyba rozumieć, że każde zwierze czuje tak samo i to, że hasiory i konisie lubisz a ptaszki już nie nie oznacza, że te drugie nie cierpią. :lol:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...