Jump to content
Dogomania

CEZAR piękny, ale ślepy onek -w schronisku-ZBIERAMY NA HOTELIK U AMADORKI


Recommended Posts

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O jasna cholera, a było już tak ok!!!! Nic to, szukamy dalej! Looknę na ten link transportowy:) Edit: wrzuciłam tam apel o pomoc dla Cezarka i podałam też link do naszego wątku. TO CZEKAMY:):):) Dodałam, że psiak niewidomy wyciągany ze schronu, bo nie daje rady.

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Morenkową deklarację w wysokości 30zł. na m-c przekazuję na Cezara:loveu:

miałam niewidomego psiaka i mając doświadczenie w opiece nad takim futrzaczkiem wiem, że wydostanie Cezarka ze schronu to dla niego jedyny ratunek i oby misiaczek znalazł nowy domek:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

ja już nie mogę, nieszczęście za nieszęściem:
Mamy psa, odebranego podczas interwencji, w schronisku- po prostu kupa nieszczęścia:-(:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-Głodzony-Tofik-–odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc…?p=21150204#post21150204[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']jubu pojedzie- w piątek albo sobotę, jak się nic już nie wydarzy. Bo to jakieś fatum. Czekam na wiadomość. Całą trasę już mu przesłalam[/QUOTE]

Trzymam kciuki aby nic sie nie wydarzyło.
Takie upały !!! Czy on ma klimatyzowane auto ?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=times new roman][SIZE=3][COLOR=#000080]Deklaracje stałe:
Zofija-5,00zł
bela51-10zł
ewu-10zł
dorcia2-30zł
razem =55,00zł
DZIĘKUJĘ!!!:loveu:
Brakuje 245,00zł stałych deklaracji:shake:

Deklaracje jednorazowe:
Agnieszka103-10zł

Wpływy:
30.07. Agnieszka103-10zł

[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Koszt transportu wyjdzie ponad 500,00zł - z moją Gruzją. Czy skarpeta oneczkowa mozę te 200zł dołożyć do transportu?[/QUOTE]

Kurcze, nie mamy takiej opcji pomocy :shake:
Jak załatwiałam transport ONeczki do Amadorki to też kombinowałam kasę....
No chyba, że my przelejemy pieniążki do Amadorki (w przypatku hotelowania na upartego możemy to zrobić bez rachunku), a Ona da ją kierowcy, a za hotelik zapłacicie Wy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Kurcze, nie mamy takiej opcji pomocy :shake:
Jak załatwiałam transport ONeczki do Amadorki to też kombinowałam kasę....
No chyba, że my przelejemy pieniążki do Amadorki (w przypatku hotelowania na upartego możemy to zrobić bez rachunku), a Ona da ją kierowcy, a za hotelik zapłacicie Wy...[/QUOTE]
ok, jakoś się dogadamy. TRANSPORT I TAK PRZESUNIĘTY NA WTOREK...... STRASZNE KORKI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']ja już nie mogę, nieszczęście za nieszęściem:
Mamy psa, odebranego podczas interwencji, w schronisku- po prostu kupa nieszczęścia:-(:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-Głodzony-Tofik-–odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc…?p=21150204#post21150204[/URL][/QUOTE]
Niestety pies umarł:( Szlag niech trafi tych, którzy go zagłodzili!!! Powinni zostać oskarżeni!

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...