Jump to content
Dogomania

[B-stok] Wszystkie Kluseczki rozdane;) Ich mama Gaja już jest w swoim wspaniałym DOMU


Iwona&Wiki

Recommended Posts

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wyeksmitowała i się udało. Jak zaczęło grzmieć, maluchy wlazły do swojej budy na sam koniec i się skuliły, więc powiedziałam koniec mieszkaniania na paletach i idziemy do budy.

przeniosłam ich kocyk i matę, wyjęłam koc, położyłam przed wejściem cegły i koc (bo wejscie jest wysokie i maluchy by nie weszły) i po kolei zanosiłam do budy. Gaja oczywiście cały czas z nosem przy maluchach ale bez protestu :).

Na początku wychodziły z budy, ale jak po pół godzinie poszłam obadać sprawę, to wszyscy byli w środku w budzie :)

Już pewnie jej nie wymienią :)

Teraz się przyda twoja firanka Iwona, i dziś ją powieszę na wejściu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Poza tym sunia już sie nie rzuca na jedzenie. Noszę już namoczoną karmę maluchom, więc mama je swoje i pozwala maluchom zjeść swoje.

Jest jeden gałgan a właściwie gałganka, która jest najgrubsza i najbardziej chciwa. Potrafi tylnymi łapami stać w jednej misce, przednimi łapami w drugiej misce i jeść z tej drugiej :).

Gaję wypuszczam z kojca jak nie ma psów moich na zewnątrz, bo jak sa to nie bardzo chce wychodzić. Zrobi przelot po trawie, koopa, sioo i leci do kojca do małych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']To chyba z miłości:evil_lol:

Fajnie, że czuje się coraz lepiej i bardziej beztrosko.

No i co, rodzinka siedzi w nowej budzie?
Lało u was? A jak maluchy? Nie przeziębiły się?[/quote]

Na pewno tak jest... :lol: Moja dobermanka znosi nasze kapcie i układa wokół siebie kiedy zostaje sama...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']To chyba z miłości:evil_lol:

Fajnie, że czuje się coraz lepiej i bardziej beztrosko.

No i co, rodzinka siedzi w nowej budzie?
Lało u was? A jak maluchy? Nie przeziębiły się?[/quote]

Oczywiście, ze siedzą w nowej budzie. Teraz to je cięzko z niej wyciągnąć :). Jedzą nawet w przedsionku :evil_lol: .

Lało u nas, maluchy chyba się nie przeziębiły, bo w budzie jest ciepło i nie wieje (podziękowanie mężowi Iwony za zrobienie tak porządnegio domu :)).

Gaja dziś zrobiła koopę baardzo rzadką. Nie wiem dlaczego. Na razie dawać jej będę samą suchą karmę - bez makaronu więc zobaczymy czy sie unormuje wszystko. W sumie ciągle je cos innego - musze jej ustabilizowac menu :)

Poza tym jest bardzo fajną sunią. Nie warczy, nie szczeka. Bardzo lubi byc głaskana. Myśle, ze lubi biegać. Jak nic nadaje się na agility i fresbee :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki'][LEFT][B][COLOR=black]Kasiu! [/COLOR][/B][/LEFT]
[COLOR=black][/COLOR]
[CENTER][B][COLOR=black]WIELKIE WIELKIE WIELKIE DZIĘKI!!![/COLOR][/B][/CENTER]
[/quote]

Bardzo proszę :) Bardzo się cieszę że się paczuszka przyda psiej rodzinie :)
To żadna filiozofia wysłać paczkę, zajmować się tą małą "bandą" to jest coś :p
Karina :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=black][B]Wiem, że:offtopic: ale[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Kochani Ratunku![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69576"][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69576[/SIZE][/URL]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Tak niewiele brakuje![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=6][COLOR=blue][B]POMOCY![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Paulina, czekam na zamówione talerze :)

Camara, tak na prawdę jeszcze nie szukamy domków, bo one jeszcze ze dwa, trzy tygodnie powinny być przy matce, ale myśle, że w weekend zrobię sesję zdjęciową dla każdego i powoli zaczniemy się ogłaszać :)

Maluchy są super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kluska1991']Ooo, Karina rozumiem że frisbee dla Gajeczki :razz: Będzie śmigać jak nic! :lol:[/quote]

No z Jonatanem nie poszleję, bo ślepy, Pytia kulapeta i głucha, zostaje tylko Gaja :) A ta motorek w d..... i biega z prędkoscią światła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka$iaN.']To żadna filiozofia wysłać paczkę, zajmować się tą małą "bandą" to jest coś :p
Karina :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Eee... tam, Kasiu, to nie do końca tak.
Bo ta PAKA, to Naprawdę było COŚ!:evil_lol:

A że Karina jest super, to sie wie sie.:loveu:
Ale i tak na razie jeszcze wszystko przed Nią:evil_lol:!
Do tej pory banda to był sam miód,
ale taraz z dnia na dzień będzie coraz weselej:evil_lol:!

A tak wracając do Bandy:evil_lol:,
Karina, a jak będzie ze szczepieniem? Wiesz już coś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']Karina, czy szukasz już domów dla maluchów? mają ogłoszenia?
rosną bąki jak na drożdżach, niedługo ciasno im się zrobi :roll:[/quote]
Racja!
He he pewnie niedługo będa z nich zywe sreberka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:!

Rzeczywiście trzeba już zacząć myśleć!
Ale od jutra!:evil_lol:
Dzis to trzeba o schronisku!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

napisac wypowiedzenie...:loveu: :evil_lol: [quote name='Kasie']Zacznie się jak sie zaczna rozchodzic, bawić, pdgryzać.
Biedny Jonatan, zgubieje juz chyba całkiem: miało być tak dobrze a zaczęli go maltretować, meczyć itd. Powinien wnieś protest. Może i zastrajkować?[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...