Jump to content
Dogomania

ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).


Onaa

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie i bardzo mi przykro, że po raz kolejny powtórzę po niektórych wpisach , zapisuję wątek, na dzień dzisiejszy nie mogę wspomóc :(. Monti śliczny psiak jak i Iskiereczka i cieszę się, że jest realna pomoc i Monti uniknie wywózki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Wg moich obliczeń ma 120 zł stałych deklaracji.
Raban trzeba na FB zrobić a nie żegnać pieska.....[/QUOTE]

Dokładnie!
Dziewczyny, ja nie fb, więc nie mam jak. Piszcie, że na cito szukamy DT/DS, bo psiak już w Radysach i trzeba go jak najszybciej stamtąd wyciągnąć!

Link to comment
Share on other sites

Agatka też została wywieziona do Radys. Był problem z "umiejscowieniem" jej w schronie ale jak bardzo konkretna i zdecydowana osoba z FB zadzwoniła to nie tylko ekspresem ją odnaleźli ale nawet odwieźli w to miejsce skąd została zabrana. A był to dla niej statni moment bo w pierwszą noc po powrocie z tej wycieczki się oszczeniła. Teraz siedzi u Murki i jest szczęśliwa :loveu:.
Tylko trzeba dzwonić tam szybko żeby wiedzieli, że tymi psami ktoś się interesuje.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność na wątku ale mam jakąś awarię internetu, w tej chwili działa dzięki jakiemuś tymczasowemu rozwiązaniu ale powiedziałabym, że działa dość miernie.
Dziękuję wszystkim za odzew na zaproszenia i za deklaracje:)
Mam nadzieję, że Montiego uda się wydostać z Radys i umieścić bezpiecznie w hoteliku. Przeczytam na fb, że jest również szansa na dom dla Kaspara.
Paula_t bardzo dziękuję za ogłoszenia, aktywowałam wszystko co dostałam na maila:)

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zadeklarować 50zł /mc stałej deklaracji.
Jeśli chodzi o hotele, to może hotel Amok pod Krakowem, albo u Donki pod Radomiem [url]http://laciateikudlate.blox.pl/tagi_b/2036/hotel.html[/url]
Ewentualnie na szybko jest jeszcze tomaszów Mazowiecki i chyba Anja2222 ???
Numer konta proszę o przesłąnie na adres: [email][email protected][/email]
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz ogromnie wszystkim dziękuję za deklaracje i obecność. Zrobiłam zestawienie deklaracji:
[B]STAŁE:
AnnaA - 10zł/m-c
mysza1 - 30zł/m-c
arim - 10zł/ m-c
aldrumka - 20zł/m-c
teresaa118 - 30zł/m-c
ewu - 20zł/m-c (wpłata w sierpniu z góry za 5 miesięcy)
winter7 - 50zł/m-c

JEDNORAZOWE:
cancer43 - 50zł/sierpień
Ziutka - ?
Handzia55 - 20zł/sierpień[/B]

i wychodzi na to że:

[LIST]
[*][B]mamy 170zł deklaracji stałych
[/B]
[*][B]na sierpień będzie co najmniej 320zł [/B]
[/LIST]
I myślę, że trzeba się zdecydować na jakiś hotelik. Dobrze by było znaleźć taki gdzie nie trzeba by było Montiego daleko wieźć, odpadłyby wtedy wysokie koszty transportu.
Mysza1 jak to wygląda z wyciągnięciem go ze schronu?

Edited by Marysia O.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Monti i Kaspar pojechały dziś rano do Radys.
Przytulisko pęka w szwach, samych szczeniaków jest około 10, a dorosłych psów też około 10.
Teraz potrzebne znajomości mysza1 aby Monti wrócił.[/QUOTE]
Żadne specjalne znajomości, po prostu mam namiar na wolontariuszkę, który podałam i Tobie :)
Załatwiałam juz z Kasią wyciągnięcie kilku psów i tyle. Wystarczy zadzwonić i powiedzieć, o jakiego psa chodzi, podesłac zdjęcie. Jedyny problem to taki, że psy przyjeżdzają wtedy kiedy jest akurat transport - ja planowałam do Warszawy. Być może Radysy jeżdzą gdzieś jeszcze ale nie mam pojęcia.
Mogę zadzwonić do Kasi z Radys i powiedziec, że planujemy go wyciągnąć, dopytam o szczegóły - kiedy i dokąd są transporty. Zwykle jak taki transport się szykuje to Kasia dzwoni i mówi. Do samego hotelu już trzeba coś zorganizować.

Na facebooku pod zdjęciem Montiego, którego ogłaszałam, 2 osoby zadeklarowały wpłaty co miesiąc po 30 zł. jedna nam pomaga więc na pewno to utrzyma, drugiej nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...