Jump to content
Dogomania

Czy mógł się zarazić parwowirozą?


aneta136

Recommended Posts

Witam, mam problem, może ktoś udzieli rady. Szczeniak mojej teściowej zachorował na parwowirozę, mam z nim kontakt gdyż woże go do weterynarza, wyprowadzam, i zastanawiam się czy mozliwe jest zebym ja zaraziła swojego psa ? Moja psina nie ma bezpośredniego kontaktu z chorym szczeniakiem, ale podobno wirusy mozna przenosić na butach czy ubraniach...? dziś po pracy ide do lekarza i sie pewnie dowiem, ale tak się martwie że już bym chciała coś wiedziec. Moj pies ma 5 lat, ostatni raz był szczepiony w 2011 roku, bo jak się okazało w 2012 gdzieś mi tu umknęło, nie wiem jak mogłam do tego dopuścić, ale się stało zerknęłam w książeczkę i niestety ostatni raz 2011 :(
z góry dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

mógł oczywiście.psy szczepione moga równiez zachorowac,ale objawy nie beda tak wyrażone jak u nie szczepionych.jesli szczepiłas 2 latat temu to ta szczepionak jest "jescze wazna w psie"w psie.ale watpie tak na prawde że szczeniak mógł się zarazić od twojego.chyba że sczepienie to 2011 było szczepieniem po raz pierwszy,jełśi nie to nie sadze.myślę że szczeniak mógł przywlec ze srodowiska z którego pochodzi.
a jak postawili diagnoże parwo?z objawów(biegunka wymioty)?czesto podobne objawy występuja przy robaczycach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...