Jump to content
Dogomania

Przemyśl XXX Jubileuszowa - 16.09.2007


Kika

Recommended Posts

Witajcie, już jestem na swoim(wreszcie, ale ten dysk ze skanem i tak nie do odtworzenia) i nic z tego nie wiem, bośmy obie Iwony. No dobrze, to powiedzcie wyraźnie: czy mam im ten skan rodowodu słać czy konieczności nie ma?
Na innych, jak jest formularz internewtowy, to jest opcja dołączania pliku w formacie .jpg.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonka_']Witajcie, już jestem na swoim(wreszcie, ale ten dysk ze skanem i tak nie do odtworzenia) i nic z tego nie wiem, bośmy obie Iwony. No dobrze, to powiedzcie wyraźnie: czy mam im ten skan rodowodu słać czy konieczności nie ma?
Na innych, jak jest formularz internewtowy, to jest opcja dołączania pliku w formacie .jpg.[/quote]

tutaj to niech sie wypowiedza doswiadczenie wystawcy:p


pogoda na niedziele
[url]http://pogoda.interia.pl/?pl_d=6&pl_p=5[/url]

ps. dostałam potwierdzenie z numerkiem :multi::multi::multi:

i juz nie musze skrobac numerek w domku :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ooo to numerki słali ? Super :) . Odejdzie parę minut w sekretariacie.Iwona od amstafka - chodziło mi o oryginał dowodu wpłaty :-), ale jak już masz numerek to już nieważne.Iwona od sznaucerka - nie musisz wysyłać, choć jest obowiązek, ja od jakiegoś czasu nie wysyłam. A pies przyjęty jest :-). W sumie jak oddział chce to sam się upomni.

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie dzisiaj dostałam potwierdzenie. Może ktoś z Przemyśla jest na forum i powie jak to daleko jest od dworca PKP do tego stadionu.Wydaje mi sie że mniej więcej tak samo jak do mostu Orląt. Orientuje sie jak tam iść, ale ile to minut na piechotę? Może lepiej wziąć taksówkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonka_']Ja właśnie dzisiaj dostałam potwierdzenie. Może ktoś z Przemyśla jest na forum i powie jak to daleko jest od dworca PKP do tego stadionu.Wydaje mi sie że mniej więcej tak samo jak do mostu Orląt. Orientuje sie jak tam iść, ale ile to minut na piechotę? Może lepiej wziąć taksówkę?[/quote]

odezwij sie do mnie na gg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']tak wplacalam na poczcie, no to jutro dzwonie do tego pana, Kurcze z tego co wiem to on ma nawet amstaffy i wystawia w Przemyslu:p[/quote]

Rano przed wystawą zgłoś się do sekretariatu z kopią zgłoszenia jeśli masz - i sądzę ,ze błąd zostanie naprawiony .

Link to comment
Share on other sites

Cos mię się pokręciło - Iwona Twoje pisie będzie w szczeniakach, wiec nie o zmianę klasy chodzi w Twoim przypadku.

Kiedy płaciłaś za wystawę - jeśli jakiś czas temu to powinno byc juz odfajkowane że zapłaciłas .

Numerki będa rozdawane na wystawie do nikogo nie były wysyłane z tego , co wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Cos mię się pokręciło - Iwona Twoje pisie będzie w szczeniakach, wiec nie o zmianę klasy chodzi w Twoim przypadku.

Kiedy płaciłaś za wystawę - jeśli jakiś czas temu to powinno byc juz odfajkowane że zapłaciłas .

Numerki będa rozdawane na wystawie do nikogo nie były wysyłane z tego , co wiem.[/quote]

tak moje psie w szczeniakach :cool3: z braciszkiem an ringu będziemy walczyć

płaciłam przed I terminem i to dosc wcześnie

a moja mamcia mi odebrała potwierdzenia kazałam jej zajrzeć i zapytać czy jest numerek i ona zobaczyła numerek katalogowy i napisała córci sesemeska ze córcia numerek posiada katalogowy 138 :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...