Jump to content
Dogomania

Przemyśl XXX Jubileuszowa - 16.09.2007


Kika

Recommended Posts

[B]Cavisia[/B] - na stronie jest też drugi termin zgłaszenia - do 04 września ale z wyższą opłatą .
Ja w tamtym roku też miałam problemy ze sprawdzeniem potwierdzenia i dlatego ostatnio zgłosiłam i zapłaciłam na wystawie w Rzeszowie.
Mam nadzieję że nie zgubili :angryy: bo strasznie wiało.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cavisia']AnkaW - ja zgłaszałam jakiś miesiąc temu, wtedy też zapłaciłam. Więc jeszcze w 1 terminie się zmieściłam. Myślę, że moje zgłoszenie przyjęte, ale na ile to pewne? A do wtorku nie ma jak potwierdzić.[/quote]

na pewno przyjęte, ja, tez zgłaszałam i płaciłam dawno... wiec bądźmy dobrej myśli...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłaszając mailowo poprosiłam o potwierdzenie otrzymania maila i zgłoszeń psów. Po paru dniach otrzymałam takowe, jak co roku zewsząd. Moim zdaniem to najprostszy i sprawdzony sposób, bo jak nie odpowiedzą tzn., że nie otrzymali.

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie mi dziewczyny, gdzie znalazłyście informację o tym terminie do 4.09. bo jakaś ślepa jestem.
Ja ostatnie kliknięcie w formularzu internetowym zrobiłam dziś o 19.05 i pojawił sie napis, że zgłoszenie zostało przyjęte. I teraz nie wiem, czy nie jestem może w jakiejś wyższej opłacie albo wcale?

Link to comment
Share on other sites

na stronie oddziału

[URL]http://zkwpoprzemysl.republika.pl/pliki/wystawy/30pwpr3.pdf[/URL]

tutaj na ulotce pod obsadą sędziowską jest napisane
I termin do 22.08.2007 r.
II termin do 04.09.2007 r.

a tutaj opłaty do terminów

[URL]http://zkwpoprzemysl.republika.pl/pliki/wystawy/30pwpr4.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś odwiedziłam stronę przemyską i o wystawie jest tam jedynie taka informacja,że już skończyli przyjmować zgłosenia. A ja o tej wystawie nic nie wiem -gdzie sie ma odbyć, jaki to adres i jak tam dojechać, czy dojść od stacji PKP.(główny, czy Zasanie, a może Medyka?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonka_']A ja dziś odwiedziłam stronę przemyską i o wystawie jest tam jedynie taka informacja,że już skończyli przyjmować zgłosenia. A ja o tej wystawie nic nie wiem -gdzie sie ma odbyć, jaki to adres i jak tam dojechać, czy dojść od stacji PKP.(główny, czy Zasanie, a może Medyka?)[/quote]

Nie masz się co martwić , dostaniesz pocztą cały adres !!! wraz z przyjęciem psa

Ewelina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiktorziolo']Zostałem poinformowany przez Pana co układa katalog że będzie można zobaczyć plan sędziowania w już jutro.
Mam pytanie czy mógłbym się zabrać z kimś do Przemyśla? Jestem z Janowa Lubelskiego. Nie mam transportu byłbym bardzo wdzięczny. Jedna osoba + 15 miesięczny spokojny amstaff.[/quote]

HAHAHAH
Ja też jestem z Janowa Lubelskiego !!! Jadę ze znajomą dużym samochodem tak wiec może może coś pomyślimy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...