Jump to content
Dogomania

Przemyśl XXX Jubileuszowa - 16.09.2007


Kika

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='AnkaW']My już zgłoszeni, w Rzeszowie było stoisko z Przemyśla. :multi:
Mam nadzieję dojechać, ale powrót mamy kiepski. Zobacze jaka bedzie pogoda, bo stać później na dworcu 5 godz. mi się nie uśmiecha :cool3: .[/quote]

Aniu może znajdziesz na wystawie kogoś kto przez Stalowa będzie wracał i Was zabierze ze sobą . Przeciez można sie dogadac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']a czy ktos wie cos nie cos na temat tego sędziego?
[B]Vladimir Piskay[/B]

ja bede z bernenczykiem i goldenką ;)[/quote]

Z moich doświadczeń wynika,że to bardzo kulturalny i znający sie na psach sedzia. Na wystawie na Słowacji dokładnie komentował swoje wybory w klasach.

[quote name='AnkaW']A ja mam już transport do Przemyśla :cunao: :cunao: i nie muszę się martwić o powrót :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: .

No właśnie czy Przemyśl daje na stronę listę z przyjętymi psami???[/quote]

Przy poprzedniej wystawie taka była, sądzę że i teraz będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Przeciez potwierdzenia oddziały wysyłają po zarejestrowaniu wszystkich psów.[/QUOTE]

No ale w dobrym tonie jest odesłanie mail'a zwrotnego, że wszystko doszło. Jakoś inne oddziały tak zawsze robią :razz: . Szczególnie martwi mnie, że nie przyszło potwierdzenie wypełnienia formularza internetowego - ale widzę że nie tylko mi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']No ale w dobrym tonie jest odesłanie mail'a zwrotnego, że wszystko doszło. Jakoś inne oddziały tak zawsze robią :razz: . Szczególnie martwi mnie, że nie przyszło potwierdzenie wypełnienia formularza internetowego - ale widzę że nie tylko mi.[/quote]

Tu masz calkowitą rację - zwrotna informacja powinna byc przy formularzu internetowym.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem jak jest z moim zgłoszeniem. W tamtym tygodniu dzwoniłam, żeby potwierdzić - "proszę dzwonić we wtorek". Zadzwoniłam we wtorek - "nie ma jeszcze możliwości sprawdzenia, proszę dzwonić w przyszłym tygodniu". I co teraz? Nie wiem czy pies przyjęty, czy nie. Ufundowałam też pucharki i wysłałam informację mailem (bo tak mi powiedziano, że można). I sama nie wiem - dzwonić dzisiaj czy nie? A jeszcze doczytałam na formularzu zgłoszeniowym, że "zgłaszać można tylko do 31.08.2007 do godz.19.00". A na ulotce, która jest na stronie, że zgłaszanie do 04.09.2007.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...