Jump to content
Dogomania

Dostały szanse na lepsze życie.Milka i Blu z interwencji Lubawka.JUŻ W DS;)


Ladymonia0610

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Uru']Witajcie

sprawa jest bardzo poważna i nie nalezy jej lekceważyć. przedstawimy wszystkie zebrane podczas 3 dniowej kontroli materialy. w tym film i zdjecia.

kordian przez wiele miesiecy pisal do nas maile i wysylal wspaniale filmy.

coś jednak nie grało. pojechalismy. to co zastalismy przerosło wszelkie nasze mylenie o tym człowieku. widok był wrecz mrożący krew w zyłach.

owczarek niemicki przypiety do drzewa na krowim łancuchu, nie mogacy sie polozyc , bed wody... czy taki zapis mieliscie w umowie zostawiajac tam Psa?

2 dni z rzedu bylismy, nikogo nie bylo na poseji. psy w kojcach na sloncu jak na patelni. zero wody.
podczas oficjalnej interwencji kordian zaprzeczal jakoby psy byly w kojcach dluzej niz 15 minut... tymczasem mamy dwudniowy material. Nasz pies ma otarcia na ciele wskazujace na dlugotrwałe przebywanie w kojcu.

kordian nie wydal nam lekow oraz ksiazeczek zdrowia.

ten czlowiek nie jest w porzadku, mowiac bardzo delikatnie.
nie mozna wierzyc mu na słowo absolutnie.
w tej sprawie prosze o oficjalny kontakt pod nr tel 694 795 026/osoba w Fundacji prowadzaca sprawe./dzwonic po godz. 16(praca)[/QUOTE]

za tak traktowanie zwierzat to nalezy zakaz tym osobom trzymanie dozywotniego zwierzat tam jest ewidentne lamanie ustawy o ochronie zwierzat,tam dzialaja osoby majace ratowac zwierzeta?
Co sie dzieje afera goni afere

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']przekopiowane z innego wątku Kordiana Świniarskiego, fundacji Przystań:

[I]"[FONT=arial][COLOR=#000000]Nasza oferta pomocy to przyjęcie psiaków do domku tymczasowego a nie na hotelik.[/COLOR][COLOR=#000000]Nie ma mowy o opłatach za dzień pobytu tzw. „pobytowe”, albowiem statutowo jesteśmy fundacją NON-PROFIT. Liczymy jedynie na zwrot pieniążków za karmę i ewentualne leki ( to oczywiście w przypadku piesków wymagających leczenia), [/COLOR][/FONT]"

[/I]nam kazano płacić "hotelowe" 150 - 200 zł plus osobno karma, leki, akcesoria....
jak Wam?[/QUOTE]

Podnoszę, bo ważne...

Czy to nie Borys jest na tym zdjęciu:

[URL]http://img809.imageshack.us/img809/5749/38d8.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Podnoszę, bo ważne...

Czy to nie Borys jest na tym zdjęciu:

[URL]http://img809.imageshack.us/img809/5749/38d8.jpg[/URL][/QUOTE]


nie, to nasz pies. Snaki. Powierzony Przystani na czas terapii lęku separacyjnego ... i tak go potraktowano. Kolejne dwie kontrole zastały małego, drobnego Snakiego na łańcuchu.

Link to comment
Share on other sites

a Borys to taki średniej wielkości czarny podpalany?

jeśli tak, to był w kojcu. Jeśli była zgoda na kojec dla Borysa - to nie ma tematu. Kojec bez budy i bez legowiska - zaznaczam
Borys ma się dobrze. Tylko nie miał wody, jak pozostałe

Edited by diuna_wro
Link to comment
Share on other sites

myślę, że z mojej strony to wyczerpujące info. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia i filmy na potwierdzenie tych słów. Sami oceńcie czy są to standardy placówki mianującej się fundacją ...

wątek będziemy śledzić. Trzymamy kciuki za Wasze psiaki. Nasze są już znów z nami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']za tak traktowanie zwierzat to nalezy zakaz tym osobom trzymanie dozywotniego zwierzat tam jest ewidentne lamanie ustawy o ochronie zwierzat,tam dzialaja osoby majace ratowac zwierzeta?
Co sie dzieje afera goni afere[/QUOTE]

A Ty znowu przyszłaś się mądralować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']a Borys to taki średniej wielkości czarny podpalany?

jeśli tak, to był w kojcu. Jeśli była zgoda na kojec dla Borysa - to nie ma tematu. Kojec bez budy i bez legowiska - zaznaczam
Borys ma się dobrze. Tylko nie miał wody, jak pozostałe[/QUOTE]


Tak Borys to średniej wielkości psiak.
Jak wspominałam w rozmowie telefonicznej wyraziłam zgodę na kojce.

Link to comment
Share on other sites

Przypadkowo weszłam na wątek.
Z takich warunków zabiera się psiaki a nie oddaje na hotelowanie.Ten łańcuch uczepiony do drzewa i dziury pokopane przez psa wystarczy aby tym przybytkiem zainteresowała się Policja.Nie wspomnę klatka w klatce i te biedne maluszki w klatkach.
Po co zabierać psy ze Schronisk i płacić za te same warunki albo i gorsze.W schronie nie spotkałam psa przykutego do drzewa łańcuchem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Przypadkowo weszłam na wątek.
Z takich warunków zabiera się psiaki a nie oddaje na hotelowanie.Ten łańcuch uczepiony do drzewa i dziury pokopane przez psa wystarczy aby tym przybytkiem zainteresowała się Policja.Nie wspomnę klatka w klatce i te biedne maluszki w klatkach.
Po co zabierać psy ze Schronisk i płacić za te same warunki albo i gorsze.W schronie nie spotkałam psa przykutego do drzewa łańcuchem.[/QUOTE]
zgadzam się w 100% z tamtąd trzeba zabierać zwierzęta, załatwić przez sąd zakaz trzymania żywych zwierząt i ostrzegać na stronach zwierzolubnych, a nie płacić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']A Ty znowu przyszłaś się mądralować?[/QUOTE]
a ty co sie mnie czepiasz szukasz zadymy?co ty masz madrego w tej psiej tragedi do powiedzenia? pomoz lepiej psom zamaist szukac zaczepek z ludzmi
to co jedynego pozytecznego mozesz uczynic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Kochana czy mogę skorzystać z Twojej propozycji?
Mam suczkę do pilnej adopcji Balbina z Lubawki. Siedzi od lutego w hotelu kwota olbrzymia ponad 500zł miesięcznie.[/QUOTE]
cioteczko, napisz jeszcze neti, na jakie woj. ogłaszać sunię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Tak Borys to średniej wielkości psiak.
Jak wspominałam w rozmowie telefonicznej wyraziłam zgodę na kojce.[/QUOTE]



[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] Wszystkich czytających kłamstwa, manipulacje, pomówienia, oszczerstwa Pani Agnieszki Szui w stosunku do Fundacji Przystań, uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym zostało zgłoszone i zarejestrowane postępowanie karne przeciwko Prezesowi Ireneuszowi Czerniejewskiemu i Agnieszce Szui, reprezentujących Fundację 2plus4.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] Sprawa karna dotyczy znęcania się nad zwierzętami, wymuszenia rozbójniczego, naruszania dóbr osobistych i gróźb karalnych. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Chciałbym przedstawić wszystkie szczegóły i pomysły Fundacji 2plus4 na formy i metody zbierania środków finansowych „na zwierzęta” i znęcania się nad nimi. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jednak z powodu postępowania karnego na chwilę obecną nie mogę ich upublicznić. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] W związku z toczącym się postępowaniem karnym przeciwko wymienionym zwracam się do administratora strony Dogomania o zawieszenie wątków dot. Fundacji Przystań do czasu wyjaśnienia sprawy karnej. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jeżeli będzie taka potrzeba to podam nr rejestru i jednostkę prowadzącą postępowanie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Z poważaniem:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Kordian Świniarski. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PRZYSTAŃ'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] Wszystkich czytających kłamstwa, manipulacje, pomówienia, oszczerstwa Pani Agnieszki Szui w stosunku do Fundacji Przystań, uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym zostało zgłoszone i zarejestrowane postępowanie karne przeciwko Prezesowi Ireneuszowi Czerniejewskiemu i Agnieszce Szui, reprezentujących Fundację 2plus4.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] Sprawa karna dotyczy znęcania się nad zwierzętami, wymuszenia rozbójniczego, naruszania dóbr osobistych i gróźb karalnych. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Chciałbym przedstawić wszystkie szczegóły i pomysły Fundacji 2plus4 na formy i metody zbierania środków finansowych „na zwierzęta” i znęcania się nad nimi. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jednak z powodu postępowania karnego na chwilę obecną nie mogę ich upublicznić. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] W związku z toczącym się postępowaniem karnym przeciwko wymienionym zwracam się do administratora strony Dogomania o zawieszenie wątków dot. Fundacji Przystań do czasu wyjaśnienia sprawy karnej. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Jeżeli będzie taka potrzeba to podam nr rejestru i jednostkę prowadzącą postępowanie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Z poważaniem:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Kordian Świniarski. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

chętnie podejmę się przed niezależnym organem ścigania tematu znęcania się nad zwierzętami.
środków finansowych nikt nie wymusza, nawet nie zostały Ci naliczone kary umowne

Proszę o przesłanie na nasz adres email nr rejestru i jednostkę prowadzącą postępowanie, przekażę to kancelarii prawnej fundacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...