Jump to content
Dogomania

Puma,czarna koteczka chociaż ma swój domek potrzebuje naszego wsparcia na leczenie!


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a właśnie rozmawiałam z lekarzem Pumy,koteczka wraca nam do zdrowia! ma się bardzo dobrze ;) leczenie Pumy teraz głównie polega na zmianie opatrunków,ale powiedział lekarz,że już niedługo będzie mogła nawet wyjść do domku i już właścicielka się tym osobiście zajmie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']a właśnie rozmawiałam z lekarzem Pumy,koteczka wraca nam do zdrowia! ma się bardzo dobrze ;) leczenie Pumy teraz głównie polega na zmianie opatrunków,ale powiedział lekarz,że już niedługo będzie mogła nawet wyjść do domku i już właścicielka się tym osobiście zajmie :loveu:[/QUOTE]
bardzo sie ciesze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wczoraj rozmawiałam z lecznicą i Puma chyba jeszcze tak szybko nie wyjdzie ... ale z drugiej strony może i lepiej,jest pod stałą opieką chirurgów,lekarze walczą o łapkę niuni,ale wszyscy wierzymy,że się uda i czarnukla będzie zdrowa jak dawniej :) ta martwica skóry też była duża :( ogólnie ma się bardzo dobrze,apetyt jej dopisuje :)

[U]czy ktoś jeszcze mógłby i może wesprzeć Pumę?
[/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dawno nic nie pisałam u Pumki ...
niestety nóżki nie dało się uratować :( łapka jest amputowana,dzisiaj - jeśli znajdziemy transport czarnulka trafi -nareszcie do swojej Pańci,która bardzo tęskni :) :) :)
będzie miała w domku zmieniane opatrunki i mam nadzieje,że w domowych warunkach szybko dojdzie do siebie i znowu będzie radosną,wesołą koteczką :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...