Jump to content
Dogomania

Podróże, czyli kupa w samochodzie i pieluchy dla psów


godfryd

Recommended Posts

[B]Witam,
[/B]
Mój Baca ma 15 lat i niestety ma już problemy z wypróżnianiem, a w zasadzie z jego kontrolą. Sprawa w zasadzie ogranicza się do robienia kupy. Leży sobie i nagle wychodzi z niego kupa, całe szczęście z reguły taka, że wystarczy przenieść do sedesu i spuścić. O ile w domu nie jest to problem, o tyle jak tylko gdzieś trzeba się przemieścić samochodem, to w czarodziejski sposób kupa pojawia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki prawie zawsze w pierwszych minutach (pomimo spaceru, długiego przebywania w ogrodzie). Mam bagażnik w kombi wyłożony starą brezentową plandeką, więc sprzątnąć niby łatwo, lecz Baca jest często utytłany w tejże kupie. Jak jest gdzie szybko stanąć to w zasadzie to tylko uciążliwość, a nie problem, ale planuję wakacje. Nie zawsze będzie gdzie stanąć, wymyć Bacę i wyczyścić bagażnik. Postanowiłem wypróbować psie pieluchy w wersji XL (Baca ma 40kg) i chciałbym się zapytać czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie. Chodzi mi o podróże z psem wyposażonym w pakiet antykupowy w postaci pieluch i o skuteczność pieluch jako takich.

[B]Z góry dziękuje za pomoc
Aleksander Zamorsk[/B]i

Link to comment
Share on other sites

Tzn. nie wiem jakie usposobienie ma Twój pies ale no mój no już niestety Rajka już ma na świecię ale no też był już staruszkiem i miał problemy z wypróżnianiem więc stosowaliśmy pieluchy no i nie było problemu tylko no trzeba od czasu do czasu sprawdzić bo jak za dużo się nazbiera to moze pielucha spaść i w tedy robi się nie przyjemnie ; )

Dbasz o swoje i zdrowie bliskich ? [url=http://wygrajznadcisnieniem.pl/] ciśnienie krwi [/url] zajrzyj !

Edited by Denis02
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...