Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych BIAŁYSTOK - 24-25 sierpnia 2013


Martens

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kto jutro ma być na hali - niech ubiera się ciepło. Na hali jest wylane lodowisko, na tym są rzucone wykładziny. Dzisiaj na hali było może 0 stopni, ludzie zmarznięci, znajomej rodzice wozili kurtkę i szalik, bo sekretarzowała i nie dało się wytrzymać. Także radzę się przygotować ;)

Link to comment
Share on other sites

jesteśmy juz w domu.
Wystawa fajna :) A to lodowisko mnie rozbawiło :diabloti: poszłam sie nawet ciut "poślizgać" bo kawałek lodu wylazło spod dykty.
Pierwszy raz byliśmy w B-stoku na wystawie - na duży plus organizacja, miejsce, ludzie.

Drużba Herbu Węszynos (Gryzoń Gryzli Ogar Polski) doskonała, CWC, res. CACIB

Spotkaliśmy bardzo fajne psie towarzystwo przy ringu - dzięki za wspolne pogaduchy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']Czy ktoś może sfotografował jakieś dogi niemieckie?:) Poszukuję zdjęć pręgowanej suki z młodzieży...


A fragment nt. organizacji wystawy, tym bardziej jeśli odnieść go do parkingów, to chyba żart?;)[/QUOTE]
zajrzyj tu:
[url]https://www.facebook.com/pages/Klub-Hodowców-ARION/207508379289262?fref=ts[/url]
i poszukaj - w albumach z Bialegostoku sa dogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Jakby ktos focil dzis ring z pastuchami, po 13.00 i wpadly mu 2 schapendoes z Niemiec od Pana Funka, plissss.....dajcie zdjecia!!![/QUOTE]

Zgodnie z prośbą, ufocone :)
[url]http://images64.fotosik.pl/107/c6f9ee6de26f1678med.jpg[/url]
[url]http://images64.fotosik.pl/107/18dcfd142b10fc80med.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ujk']Zgodnie z prośbą, ufocone :)
[URL]http://images64.fotosik.pl/107/c6f9ee6de26f1678med.jpg[/URL]
[URL]http://images64.fotosik.pl/107/18dcfd142b10fc80med.jpg[/URL][/QUOTE]
jeeeee, dziekuje, zalezalo mi strasznie, bo jeden z nich to rownolatek mojej popierdulki!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, blisko, blisko bo sporo dogów ale wciąż nie znalazłam tego, którego szukam;) Żółte i pręgowane oceniane są jako ostatni CACIB w rasie, sędziowanie mocno się przeciągnęło, chyba ponad godzinę.Nie jest przyjemne wchodzić na ring na końcu kiedy wszyscy już myślą tylko o powrocie do domu:(
Szukam zdjęć wytrwale bo to była szczególna dla nas wystawa:)

Iza, byłaś tak blisko, szkoda, że na siebie nie wpadłyśmy!


Wysokość trawy, równe ringi, hmmm...to stadion lekkoatletyczny, niby jak to miało wyglądać;)

Parkingi z całą pewnością w niedzielę(nie wiem jak było w sobotę) nie udźwignęły imprezy, nas odesłano na inny parking bo Transporter za duży(sic!tam stały nie takie kolosy, campery itp.), dalej okazało się, że parking tylko dla osobówek więc dawaj kolejne(trzecie) kółko wokół wystawy i z powrotem gdzie już biedne bezradne chłopaki obstawiające parking kłóciły się z obsługą stadionu.Zdążyliśmy taranem wjechać i przestali wpuszczać samochody zupełnie.Trochę słabo zważywszy na fakt, że cała okolica wystawy była już zapchana po granice możliwości.

Z plusów zaś-nasz ring był usytuowany blisko bieżni a na nią drzewa rzucały przyjemny cień, można było tam przez dłuższy czas komfortowo poczekać z psami:)

Edited by Blow
Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście parkingi MASAKRA, jeszcze zamiast zachęcać ludzi do przyjazdu na czas wystawiania, jak np NDM, organizatorzy chcieli żeby odbierać numerki przed 10-ą :(
Z plusów - w tym roku nie było tych okropnie wrzeszczących głośników jak poprzednio.

Link to comment
Share on other sites

ja ostatnio mocno zwiedzam polskie wystawy (wcześniej za granicę dużo jeździliśmy) i porównuję tu i ówdzie co i jak zrobione. Np. w Lublinie mozna skręcić kostkę biegając po średnio skoszonej trawie i po kretowiskach również na stadionie (tez podobno lekkoatletycznym...), Gdańsk za to równe ringi (czasem po skosie) na betonie i płatne tojki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Kto jutro ma być na hali - niech ubiera się ciepło. Na hali jest wylane lodowisko, na tym są rzucone wykładziny. Dzisiaj na hali było może 0 stopni, ludzie zmarznięci, znajomej rodzice wozili kurtkę i szalik, bo sekretarzowała i nie dało się wytrzymać. Także radzę się przygotować ;)[/QUOTE]

Mignęło mi na amstafowym forum o jakimś "śniegu", ale myślałam, że to jakieś sytuacyjne żarty...
Cieszę się bardzo, że nie pojechałam, bo to jaja na skalę światową, za tyle kasy wystawiać psa w lato w temperaturze koło zera stopni... Chyba by mi tam jakaś żyłka pękła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Mignęło mi na amstafowym forum o jakimś "śniegu", ale myślałam, że to jakieś sytuacyjne żarty...
Cieszę się bardzo, że nie pojechałam, bo to jaja na skalę światową, za tyle kasy wystawiać psa w lato w temperaturze koło zera stopni... Chyba by mi tam jakaś żyłka pękła :evil_lol:[/QUOTE]

W niedzielę już bylo ODROBINĘ cieplej ;) Ale to i tak parodia, rzucić wykładzinę na lód.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']nie było tak źle już nie przesadzajcie :P
ja w niedziele chodziłam po hali w koszulce z krótkim rękawem i żakiecie i wcale nie było mi zimno :razz:[/QUOTE]
ale mnie sie podobało - pieję zachwyty od początku nad tym, ze się na lodzie mogłam poślizgać - bo na jakiej jeszcze psiej wystawie nie byłam.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie pieję :angryy: Psy nie mogły zejść z koca (na szczęście piknikowego / podbitego folią), bo łapy po kostki mokre. Klękając przy psie na ringu miało się mokre kolana. Ciepło może i było temu co tam mignął przez pięć minut. Ja na nieszczęście zapomniałam wziąć kurtki z samochodu, bo na zewnątrz 22 st i po czterech godzinach na lodowisku do Warszawy się nie umiałam rozgrzać w samochodzie :(

Link to comment
Share on other sites

Za parking to faktycznie miałam ochotę komuś krzywdę zrobić - zaparkowałam na jakimś krawężniku z całkiem drugiej strony niż wejście, a potem musiałam z dwmoa psami w tym jeden to szczeniak + klatka + psie rzeczy, lecieć taki kawał do wejścia, a tam jeszcze ochroniarz żeby mu pokazać zgłoszenie zanim wejdę i to już natychmiast... Nawet czekać nie chciał aż w jakikolwiek sposób uwolnię rękę od tych manatków... No faktycznie, przyszłam sobie turystycznie zwiedzać z takimi bagażami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Za parking to faktycznie miałam ochotę komuś krzywdę zrobić - zaparkowałam na jakimś krawężniku z całkiem drugiej strony niż wejście, a potem musiałam z dwmoa psami w tym jeden to szczeniak + klatka + psie rzeczy, lecieć taki kawał do wejścia, a tam jeszcze ochroniarz żeby mu pokazać zgłoszenie zanim wejdę i to już natychmiast... Nawet czekać nie chciał aż w jakikolwiek sposób uwolnię rękę od tych manatków... No faktycznie, przyszłam sobie turystycznie zwiedzać z takimi bagażami :diabloti:[/QUOTE]
Trafiłaś chyba na niemiłego ochroniarza, bo je weszłam bez żadnego pokazywania zgłoszenia i książeczki zdrowia psa i do tego z dwoma niezgłoszonymi psami i jeszcze Pani ochroniarz wpuszczająca była bardzo miła i życzyła mi wygranej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...