Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych BIAŁYSTOK - 24-25 sierpnia 2013


Martens

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bachar']Ja sobie zarezerwowałam w powyższym i tak mnie za ludzką sztukę wyjdzie 50 zł[/QUOTE]
a masz jedynkę czy dwójkę? (ja chyba jedynkę wzięłam, ale nie jestem do konca pewna :evil_lol: )

[quote name='Iza.']zgloszenia przedluzone do 16.08[/QUOTE]
teraz to plaga..... To juz drugie przedluzenie jakby się ktoś pytał....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a czy ktoś jeszcze "wisi" w systemie jako niepłacony? Ja juz daaaawno zrobilam przelew a nadal wisimy jak nieopłaceni.... Wysłałam maila do oddziału ze skanem przelewu i nadal nic.[/QUOTE]

ja tez jestem jako nieoplacona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']A ja wiem czy 115 to tak mało ;)
Możesz postawić gdzie s w okolicy wystawy niekoniecznie na płatnym parkingu ;)[/QUOTE]

Jak sama wiesz w okolicy to też zbyt wiele nie ma parkingów... ale coś znajdę - nie zapłacę tyle za parking. Ale ceny za wystawy zaczynają być kosmiczne, zwykła krajówka w NDM tez już 100zł i za babiki 60zł... to chyba zaczyna być niesmaczne :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MisiaM']Jak sama wiesz w okolicy to też zbyt wiele nie ma parkingów... ale coś znajdę - nie zapłacę tyle za parking. Ale ceny za wystawy zaczynają być kosmiczne, zwykła krajówka w NDM tez już 100zł i za babiki 60zł... to chyba zaczyna być niesmaczne :crazyeye:[/QUOTE]


spróbuj może od ul Żelaznej podjechać gdzieś pod blokiem, albo pod Filharmonią, to będzie niedaleko :)

Link to comment
Share on other sites

czy jest gdzieś już oficjalny dostęp do spisu wystawców itp info? Szukalam ale jakoś nie znalazłam.
Dostałam za to dziś mailem potwierdzenie przyjęcia które normalnie dostaje się pocztą.... uch.... na psy schodzą wystawy - jeszcze wydrukować to muszę. na Sopot (calkiem niedawno) takie "cóś" pocztą przysłali.
a co do opłat to zaczynają być kosmiczne - zwłaszcza Wawa I Legionowo w tym przodują. Dlatego jeżdżę tylko z polską rasą, niezbyt więc inwestuję w organizatorów wystawy :diabloti: ale nie dostaję też katalogu (własciwie to się cieszę, bo nie mam też problemu co z tym potem zrobić :cool3: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']czy jest gdzieś już oficjalny dostęp do spisu wystawców itp info? Szukalam ale jakoś nie znalazłam.
Dostałam za to dziś mailem potwierdzenie przyjęcia które normalnie dostaje się pocztą.... uch.... na psy schodzą wystawy - jeszcze wydrukować to muszę. na Sopot (calkiem niedawno) takie "cóś" pocztą przysłali.
a co do opłat to zaczynają być kosmiczne - zwłaszcza Wawa I Legionowo w tym przodują. Dlatego jeżdżę tylko z polską rasą, niezbyt więc inwestuję w organizatorów wystawy :diabloti: ale nie dostaję też katalogu (własciwie to się cieszę, bo nie mam też problemu co z tym potem zrobić :cool3: )[/QUOTE]


z potwierdzeniami to przeginają. ja nie mam drukarki wiec nawet nie mam jak tego szajsu wydrukować :P

a spisu chyba jeszcze nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']z potwierdzeniami to przeginają. ja nie mam drukarki wiec nawet nie mam jak tego szajsu wydrukować :P

a spisu chyba jeszcze nie ma[/QUOTE]
ja mam drukarkę, ale po kija nie rozumiem po co mi TO drukować.... i tak katalogu nie dostane, więc po kij mi to? a na bramkach i tak mają katalogi, więc moga sprawdzić czy mój pies jest zgłoszony i czy możemy legalnie wejść. A poza tym numerek na ringu do odbioru, więc tylko zapamiętam sobie numer ringu i starczy. Szkoda papieru na to drukowanie, niech drzewa rosną jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja mam drukarkę, ale po kija nie rozumiem po co mi TO drukować.... i tak katalogu nie dostane, więc po kij mi to? a na bramkach i tak mają katalogi, więc moga sprawdzić czy mój pies jest zgłoszony i czy możemy legalnie wejść. A poza tym numerek na ringu do odbioru, więc tylko zapamiętam sobie numer ringu i starczy. Szkoda papieru na to drukowanie, niech drzewa rosną jeszcze.[/QUOTE]


ja najbardziej wkurzona za ten numerek wlanie, ocena nasza sie rozpoczyna jakos 12,30 a musze byc przed 10 zeby numerek odebrać :/ mamy wystawe na miejscu i chcialam przyjechać później...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']ja najbardziej wkurzona za ten numerek wlanie, ocena nasza sie rozpoczyna jakos 12,30 a musze byc przed 10 zeby numerek odebrać :/ mamy wystawe na miejscu i chcialam przyjechać później...[/QUOTE]
no cóż - wejdziesz na czas swojego wejscia na ring i od razu poprosisz o numerek panie z sekretariatu :p ja tak robiłam, ale za granicą jak miałam kilka psów do wystawienia i nie dałam po prostu fizycznie rady wejść wcześniej i zabrać swoje numerki.

Link to comment
Share on other sites

Z cenami to sobie co roku ZK idzie w górę - począwszy od składek, do wystaw - pamiętam, jak w 2007 zgłaszałam do kl szczeniąt swoją suczkę, chyba a 30zł, w młodzieży było to "aż" 70 za krajówkę.. :diabloti: Ceny się robią iście europejskie, szkoda, że sędziowie dalej ci sami.. Co mi się podoba za granicą, to nawet za CAC/CACIB rozetka, nie to co u nas, że nawet za BOB pucharu na finałach nie ma (w Bydgoszczy wręcz pani wylała na mnie swoje żale o to, że w ogóle śmiałam zapytać czy pucharek będzie :lol: )

A z innej beczki - moja kochana firma zawsze odstawia jakis numer przy waznych dla mnie okazjach, tak wiec calkiem mozliwe, ze wysla mnie przed sobota na sluzbowy wyjazd i nie zdaze do tego czasu wrocic... Mam 2 tollerki zgloszone - suczke w open i suczke w baby. Czy jest ktos z okolic Rdm/Wawy, kto moglby je w razie "W" ze soba zabrac i wystawic? Dorzucam do paliwa + za wystawienie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...