Jump to content
Dogomania

Szukamy domów tymczasowych- nasz bdt zaniemógł!


Norkowa

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Norkowa']Witam witam:) To miło, że zaglądasz Cioteczko:D[/QUOTE]

Szkoda tylko ż etylko zaglądać mogę i nie mam jak pomóc :(

[quote name='Norkowa']Vega czeka:) Deklaracja jest tylko Ci Państwo są na urlopie :) I jak wrócą Vegunię zabierają!:) Po 20 sierpnia zgłosi się PAni Ola po Cherliego też;)[/QUOTE]


Mój Charli kochany wirtualny podopieczny :)
A czy to DT czy DS dla Charliego ?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj u Magdy była Pani Basia T. która pomaga Magdzie od chwili ogłoszenia na naszej stronie potrzeby wolontariatu u Magdy:) była wczoraj i zrobiła zdjęcia Dobcia nowe:) Więc się pojawią tutaj:d I uwaga: CHARLIE PODSZEDŁ DO PANI BASI I JADŁ JEJ Z RĘKI :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']No to niesamowite postępy Charlie zrobił:). Oby tylko z domem dla niego wszystko sie udało.[/QUOTE]

Nooo bardzo duże i tak to strasznie cieszy:) Mam nadzieję, że akurat do Pani Oli mam nosa:D Bo z rozmowy z nią wydaje mi się osobą idealną do opieki nad takim psiakiem;) Pełna miłości zapału i chęci do pracy z nim:)

Link to comment
Share on other sites

proszę wszystkich o zaciskanie bardzo mocno kciuków....Charli wyjeżdża w niedzielę w podróz swojego zycia...oby się wszystko udalo, bo każdy ma pietra ;)

Natomiast Dobi może będzie miał dt...ale najwcześniej chyba w przyszłym tygodniu ;) więc tez proszę o kciuki!

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']proszę wszystkich o zaciskanie bardzo mocno kciuków....Charli wyjeżdża w niedzielę w podróz swojego zycia...oby się wszystko udalo, bo każdy ma pietra ;)

Natomiast Dobi może będzie miał dt...ale najwcześniej chyba w przyszłym tygodniu ;) więc tez proszę o kciuki![/QUOTE]

Czyżby ruszyło? Trzymam kciuki bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Ojej ja też trzymam mocno:D

Żeby tak się dali przekipć za drinka wirtualnego, ba nawet za normalnego:D

Dobi na dt:)?? Super:D Jestśmy z Dobermanami w poszukiwaniach ds:D A gdzie by był dt:)?? Bo chcę mu zafundować sesję:D

Za Charliego trzymam bardzo bardzo mocno kciuki!:) Wierzę że się uda:D

Link to comment
Share on other sites

Jak już pewno wszyscy wiedzą dnia 13.08.2013 do domku poszedł Charlie!:):loveu::loveu: Prawdopodobnie będzie dt dla Dobiego i nadal jest ogłaszany na nadzieji dobermana:)

Domek muszą szybko mieć Laki i Swison;) Pusieńka także:)

Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj była sterylizowana Vega i był kastrowany Dobi. Niestety u Dobiego pojawiły się komplikacje. Magda o drugiej w nocy pędziła do Kielc po pomoc. Rano Dobi przeszedł ponowną operację. Po południu, już w domu dostał kroplówkę wzmacniającą, bo stracił sporo krwi. Mam nadzieję, że jest ok. Chłopak ma cudny charakter.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Informuję, że Vega znalazła domek!:)
A Sindi na 99.99 % również;) Państwo byli już Sindusię obejrzeć i się zapoznać i na praktycznie 100 % są zdecydowani ją adoptować;)
Cieszę się bardzo;)

Tymczasem Magda planuje dla Moruska RTG mam nadzieję, że na wirtualnej adopcji ktoś wspomoże Morusiaka:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...