Jump to content
Dogomania

Porzucony na starość - NIE ŻYJE :((((((((


dziuba

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
mozemy zaczac plakac.........
piesek nie zyje:shake:
dostalam telefon...
uspil go technik wet, ktory nawet nie ma do tego prawa!
a o ironio na drzwiach ma naklejke, ze pomaga starym zwierzakom....

biedaczek doczekal sie na starosc takiej smierci..:-( :-( :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

nie powiem co mi się ciśnie na usta,:mad::mad:bo mnie wywalą.Z tym technikiem coś trzeba zrobić.On pomaga starym psom?CHyba jak najszybciej odeejść za tęczowy most.:placz::placz::placz::placz::placz::placz:Właśnie,a co Wy na to,żeby zrobić akcję telefoniczną ,tak z 20 telefonów i nagadać mu za Dziadzia,żeby miał nauczkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']nie powiem co mi się ciśnie na usta,:mad::mad:bo mnie wywalą.Z tym technikiem coś trzeba zrobić.On pomaga starym psom?CHyba jak najszybciej odeejść za tęczowy most.:placz::placz::placz::placz::placz::placz:Właśnie,a co Wy na to,żeby zrobić akcję telefoniczną ,tak z 20 telefonów i nagadać mu za Dziadzia,żeby miał nauczkę?[/quote]

[I][B]Jestem za :diabloti:

Zabijmy tego g**** telefonami :multi:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Przebrnęłam przed chwilą przez cały wątek i ryczę jak bóbr :placz: :placz: :placz: Taki śliczny pies, tak szybko znalazł dom i tak sie to wszystko dla niego skończyło :placz::placz::placz: straszne... :shake:

A tego technika to jak bym w swoje ręce dorwała to ach... :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: Chętnie przyłącze sie do tej "akcji" o której piszecie cioteczki wyżej, co prawda Dziaduniowi to życia nie zwróci ale przynajmniej ten technik będzie miał nauczkę :mad: No i dobrze może by było ostrzec ludzi z okolicy tej lecznicy, że mają go unikać?! Zwłaszcza jak mają starsze psy...bo nigdy nic nie wiadomo :shake: Co prawda nie wiem jak można by to zrobić ale nie zaszkodzi pomyśleć :razz:

Ehh biedny miśku teraz już nikt cię nie skrzywdzi za TM, bądź tam szczęśliwy...
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...