Jump to content
Dogomania

Ratujmy psy z Wojtyszek!!!


dziuniek

Recommended Posts

doszukalam sie jeszcze, ze w momencie adopcji podpisuje sie jakis papierek, w ktorym zobowiazuje sie do nieoddwania psa osobom trzecim, na ds, nie zbierania funduszy na jego leczenie, itp.
jaką to ma moc prawną?

ja nie mowie o legalnym dt, ale wyciaganiu psa, niby do siebie na ds, nie przyznawaniu sie o dt.
wtedy dziala ten jego papierek. ale czy sa podstawy, by sie obawiac podpisania tego?

szukalam w tych zalosnych wypocinach fot z adopcji psow, ktore sobie upatrzylam. akurat ze 2 sa tam zamieszczone, ze poszly do ds. ale kolejnych 10 moich upatrzonych chyba powinno byc.

mam 1 odp odnosnie konkretnego psa. zobaczymy, moze wyciągną.

skoro ten gosc tak sledzi fb, czy tutaj nie dotarl tez? obawialabym sie tego, ja wiec specjalnie nie napisze, co dzialam, z jakimi psami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie i dotarł...on wszędzie dociera, odnalazłam ostatnio jakieś stare artykuły w internecie na temat patrolu AS i komentarze pod nimi były cudowne, zachwalające, wypowiadali się pracownicy Wojtyszek i inni... No i potem ludzie w to wierzą, przynajmniej dopóki nie zdecydują się na adopcję stamtąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='oliwcia99']Pewnie i dotarł...on wszędzie dociera, odnalazłam ostatnio jakieś stare artykuły w internecie na temat patrolu AS i komentarze pod nimi były cudowne, zachwalające, wypowiadali się pracownicy Wojtyszek i inni... No i potem ludzie w to wierzą, przynajmniej dopóki nie zdecydują się na adopcję stamtąd.[/QUOTE]


Każdy negatywny komentarz jest szybko usuwany, a profil takiej osoby, która ośmieliła się napisać nawet kulturalnie coś negatywnego, zostaje zablokowany.
Większość ochów i achów jest pisana przez osoby związane z Wojtyszkami, czasem jakaś nieświadoma osoba też się przyłączy do poklasku.
Opisy są tak fałszowane i naciągane, żeby pokazać działalność patrolu interwencyjengo AS w jak najlepszym świetle, do tego nie dopuszcza się krytki ani niewygodnych pytań. Taki sposób na dobry pijar.
Co za żenada :(.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.hotelzwierzat.com/zdjecia/6448175551526998_536582676440496_480247694_n.jpg[/IMG]

Warto było zrobić małą zadymę, począwszy od owczarków, przez facebook. Podobno (mam nadzieję, że to prawda) suka jest zaadoptowana!!!

I podobno wygląda tak:
[IMG]http://www.hotelzwierzat.com/zdjecia/1894666852IMG_0374.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akrim']a mnie to zdjęcie "z DS" kojarzy się z Wojtyszkami ...oni maja tam taki betonowy płot i ten las ...- rok temu pomyliłam droge i zajechałam "od tyłu" - wyglada tam podobnie ...[/QUOTE]
Bo to są zdjęcia stamtąd, porobili z tą suczką na tyłach Wojtyszek (więcej jest na ich stronie). Mimo wszystko uważam, że musieli wydać psa (być może ktoś interweniował w gminie, gdzie dałam namiary i gdzie już kilkakrotnie były interwencje) i zrobili z tego medialny pokaz "behawioryzmu w Wojtyszkach i znakomitej opieki nad psami oraz przemyślanego wydawania psów do adopcji". Myślę, że to ta sama psina i mimo wszystko została wydana do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='oliwcia99']O kurcze...Ale dlaczego? Czy tam stawki za psa są niższe? Przecież oni pobierają takie wysokie opłaty...nie rozumiem...[/QUOTE]


Wojtyszki raczej słyną z niskich stawek. 7 zł za dzień to nie są wysokie opłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Wojtyszki raczej słyną z niskich stawek. 7 zł za dzień to nie są wysokie opłaty.[/QUOTE]
Jak się psu nic nie zapewnia, ani bud, ani misek, ani obróżek, ani dachu nad głową, ani leczenia, ani odrobaczania, ani promocji, ani adopcji, jedynie mielone kości do jedzenia, po których większość psów nie może się ruszyć, to co się dziwić, że stawki niskie. Dochody to czysty "przychód" dla właściciela. Czekam z utęsknieniem, aż coś tam się stanie, coś pęknie w gwałtowny sposób, może wtedy urzędasom spadnie bielmo z oczu. Ale kiedy to będzie??? Nie macie czasem ochoty, żeby ktoś zatrudnił się tam z ukrytą kamerą na jakiś czas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']To lepiej??????[/QUOTE]

Właśnie nie wiem. Próbuję ustalić jak tam teraz wygląda sytuacja. Dziwne jest to, że w tym schronisku wydaje się psy do adopcji tylko od pon. do piątku.


Takie coś znalazłam :(:


[URL]http://www.boz.org.pl/mz/pawlowo/index.htm[/URL]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...