Jump to content
Dogomania

Ratujmy psy z Wojtyszek!!!


dziuniek

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dziewczyny do Was pytanie, kto w gminie zajmuje się podpisywaniem umowy z tamtejszym schroniskiem? Co roku jestem w pewnym mieście, mieszka tam moja rodzina i dopiero niedawno z ciekawości zainteresowałam się gdzie psiaki stamtąd trafiają, oczywiście okazało się że do wojtyszek.... powiedzcie mi z kim w gminie można o tym porozmawiać? mam ochotę wygarnąć temu człowiekowi, ale wiem że to nic nie da, mam nadzieję na jakąś merytoryczną rozmowę. No i ciągle się zastanawiam czy pewnego dnia nie pojadę tam i nie wezmę jakiejś bidy na dt... jak koszty i możliwości pozwolą...

PS. teraz zobaczyłam suczkę, mam czas w czerwcu jakby potrzebny był transport, więc jakby co pw. ;)

Edited by Rumi.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

 
Nie mogę , próbuje kolejny raz i mam komunikat " error 502 " wrrr , nawet emotek nie mam możliwości dodać w celu wyrażenia uznania dla działania nowej wersji forum .Podaję mój mail [email protected] bo na dogo świruje .

Może nie polikwidowałaś automatycznie przeniesionych ze starej strony wiadomości i teraz nie możesz wysyłać, bo do mnie przychodzą od innych, czyli nie w tym sprawa. Napiszę

Link to comment
Share on other sites

Psy z ASa przebywają w Łodzi, to są świeże nabytki. Trzeba dzwonić do nich. Oficjalnieak  As i Wojtyszki nie mają ze sobą nic wspólnego, ale tak nie jest. Te oglaszane są do adopcji, ale pewnie też trzeba coś wypełniać. Trzeba dzwonić i rozmawiać. Czasem te z Asa są u pracowników w domach, ale są do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Komuś powiedzieli przez telefon, że właśnie w Wojtyszkach są, nie w Łodzi, ale może to nieprawda.

Dzwoniłam. Kazali wysłać maila z danymi, doświadczeniem i warunkami.

Napisałam., ale boję się, że się nie odezwą. Wiele osób pyta o te psy i każdemu mówią coś innego.

Czy mimo maila, mam dzwonić jeszcze raz, mówić, że jadę itd.? Tylko nie wiem, gdzie jechać w takim razie.

Boję się, że oni tych psów nikomu nie dadzą.

Do Wojtyszek mam prawie 3 godz drogi. W ciemno nie chcę jechać.

Link to comment
Share on other sites

Raczej musisz zadzwonić i umówić się konkretnie,że przyjeżdżasz i po konkretnego psa,to jest chyba najbardziej realne,ponieważ jak będziesz z nimi pisać to pies może wylądować w Wojtyszkach a stamtąd wyciągnąć psiaka jest bardzo ciężko już.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Może dziuniek będzie mogła pomóc w tym temacie.Ja mam bardzo złe przeczucia,oni raczej nie wpuszczają na teren obozu,następna sprawa,jeżeli psiak był sparaliżowany to go wrzucili na plac a tam tylko czekały psy aby go zagryźć,tam nie ma eutanazji,tam jest naturalna selekcja.Niech dziewczyna do oporu dzwoni,jeżeli psiak żyje to może coś wskóra,w co wątpię.Zawiozła go raczej na pewną śmierć,skoro mówią o komplikacjach po kastracji.Zresztą nikt nie wie w jaki sposób i kto kastruje psy może jakiś menel albo biznesmen?

Link to comment
Share on other sites

co znaczy wyciagnać psa z wojtyszek jest bardzo trudno?  chodzi wam o psy w typie rasy że znikaja czy zwyklych kundelkowych tez sie nie da ? po co podaja czipy psów , po co sązrobione ogloszenia na stronie hotelu?

 

co do rasowych - znajoma tam pracowala i mówiła ze amstafow , huskich i innych jest tam w cholere...

Link to comment
Share on other sites

co znaczy wyciagnać psa z wojtyszek jest bardzo trudno?  chodzi wam o psy w typie rasy że znikaja czy zwyklych kundelkowych tez sie nie da ? po co podaja czipy psów , po co sązrobione ogloszenia na stronie hotelu?

 

co do rasowych - znajoma tam pracowala i mówiła ze amstafow , huskich i innych jest tam w cholere...

Jeżeli istniejesz w internecie pomagając psom, to stamtąd psa nie dostaniesz. Jak jesteś zwykłym zjadaczem chleba, to może tak, po lekkich cierpieniach...

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie, czy coś się zmieniło  w Wojtyszkach na plus ? Z naszego schroniska mam informacje, że w Wojtyszkach właściciel zainwestował, porobił boksy, robi sterylizacje, stworzył  gabinety wet. - czy to wszystko prawda ? Gminy podpisują umowy raz  z jednym schroniskiem, czasem następują zmiany i psy od  nas wyjeżdżają do Wojtyszek, a teraz podobno z kolei przyjeżdża z Wojtyszek do nas 80 psów. Zatem właściciele mają zapewne  jakiś kontakt, ale nie wiem czy sobie czasem  bajek nie opowiadają ;).

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie, czy coś się zmieniło  w Wojtyszkach na plus ? Z naszego schroniska mam informacje, że w Wojtyszkach właściciel zainwestował, porobił boksy, robi sterylizacje, stworzył  gabinety wet. - czy to wszystko prawda ? Gminy podpisują umowy raz  z jednym schroniskiem, czasem następują zmiany i psy od  nas wyjeżdżają do Wojtyszek, a teraz podobno z kolei przyjeżdża z Wojtyszek do nas 80 psów. Zatem właściciele mają zapewne  jakiś kontakt, ale nie wiem czy sobie czasem  bajek nie opowiadają ;).

 

Boze, czyzby wreszcie coś drgnęło ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...