Jump to content
Dogomania

Ratujmy psy z Wojtyszek!!!


dziuniek

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczynki zapraszam na ten wątek, sunia doświadczyła potworności, trzeba gnoja namierzyć, który to jej zrobił. Dużo Ludków potrzeba, rozsyłanie, akcja na FB, przekazywanie tego na FB właśnie. Teraz suniaczek już bezpieczny, ale było piekło, pomóżcie proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246811-Sarina-oneczka-znaleziona-w-lesie-zaklejony-taśmą-pyszczek-pocięta-żyletką-w-środku/page3"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-środku/page3[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

mamy od 8 lat to samo z Olkuszem tylko na znacznie mniejszą skalę, choć jeszcze do niedawna martwe można było liczyć w setkach. Sprawy w sądzie, różne telewizje nie wiele wskórały, tylko tyle, że teraz zazwyczaj psy w ciężkim stanie szybko są usuwane, no chyba, że nie zauważą takiego biedaka to jest szansa na wydostanie go. Tak było latem, po muchach można było poznać, że głęboko w budzie jest pies w ciężkim stanie.

Może trzeba zorganizować pod tym obozem śmierci [SIZE=3][B]wielką [/B][/SIZE]demonstrację, rozgłosić po Polsce za pomocą FB i Dogomanii, zaprosić różne fundacje, organizacje, i stacje telewizyjne. Zrobić coś naprawdę wielkiego, skoro to największa mordownia w Europie, a może i na świecie. Niech to będzie sprawa precedensowa, niech się boi ten L.S.a to co mi się marzy najbardziej to puścić z dymem ten przybytek cierpienia. Jak będzie nas naprawdę dużo to nie da nam rady z tymi swoimi pachołkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Wciąż powtarzam:adoptować!!! Organizacje walczą w sądach i nic nie mogą wskórać, ale możemy ratować te psy i pisać do gmin o zaprzestanie współpracy z panem S.[/QUOTE]

pisać do Gmin, nawiedzać je i im wytaczać procesy o defraudację publicznych pieniędzy. Urzędnicy są w 100% odpowiedzialni za tą masakrę bo ją sponsorują za nasze publiczne pieniądze! on napewno ma na różnych kontach grube miliony bo nie trudno policzyć jakie czerpie zyski przy tak śmiesznych kosztach jakie ma. To nienasycony zwyrodnialec, któremu ciągle mało. Co dzień zabija żeby mieć więcej na kontach, a marzy mu się 6000 psów...powiedział, że dopnie swego. Już dostał zgodę od urzędników, z góry na kolejne 10 lat działalności...to właśnie Polska

Link to comment
Share on other sites

Znam temat od lat- Wojtyszki nie daja mi spać po nocach,bo moja gmina też ma z nimi umowę i wiele psów ,zeby tam nie trafiło przez lata jest ratowanych przez różnych ludzi po prostu trzeba wcześniej wziąć psa, zanim gmina zawiadomi hotel Wojtyszki.Większość tych psiaków ma już wspaniałe domki.A gmina ma wszystko głęboko w d..,że sie brzydko wyraże.Panie urzędniczki udają ze wszystko jest w porządku,po prostu za publiczne pieniądze skazują biedne psy na obóz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Wciąż powtarzam:adoptować!!! Organizacje walczą w sądach i nic nie mogą wskórać, ale możemy ratować te psy i pisać do gmin o zaprzestanie współpracy z panem S.[/QUOTE]

Dodam na powyższe,gminy nie zaprzestaną oddawania tam psów, bo nie mają alternatywy do przetargu stają tylko Wojtyszki.jak gmina Koluszki zabrała swoje psy wywiozła je do Radys-czy to lepsze?Gdzie osoba z Koluszek może znaleźć swojego psa jak się zawieruszy?300km dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek'][CENTER][B][SIZE=5]Manifestacja pod GIW[/SIZE][/B][COLOR=#ff0000][B][SIZE=5]
4 października godz. 12 w Warszawie, ul.Wspólna 30!!![/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
[/QUOTE]

czy ta manifestacja dotyczy tylko problemu Wojtyszek czy może jeszcze ogólnie problemu bezpańskich psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a o Paluchu zapomnieliscie tam jest zwierzecy oboz przetwania
Ktos pisze ,ze trzeba trzeba,no to dlaczego nic nikt nie organizauje,powiadamia mediow ,NIK,itd[/QUOTE]
Nie zdajesz sobie sprawy, ile osób walczy różnymi środkami z takimi "wynaturzeniami", jak Wojtyszki.
Wiadomo, samo istnienie schronisk jest patologią, psy powinny mieszkać z właścicielami, a nie w schroniskach, ale na Paluchu są lekarze(jacy by nie byli), wolontariusze, swobodny dostęp do prawie wszystkich miejsc, można oglądać i wybierać psy dowolnie, odwiedzać je, wychodzić na spacer przed adopcją. W Wojtyszkach jest obóz koncentracyjny dla psów i nie waham się z tym porównaniem. Nawet w Oświęcimiu była komisja międzynarodowa i [B]nie znalazła[/B] uchybień. A to był obóz dla ludzi!!! Cóż można chcieć od komisji dla psów!
Zrobić coś, to uratować chociaż jednego psa, póki wreszcie nie nadejdzie koniec tego koszmaru!

Link to comment
Share on other sites

Mnie też Wojtyszki śnią się po nocach...Denerwuje mnie to że robią "akcje" internetowe, ogłoszenia o adopcję jakby wszystko było w porządku. I ludzie w to wierzą... Na fb mają tyle polubień. Pisałam do gazet, przede wszystkim tych które publikują ich ogłoszenia o adopcje. Żadnej odpowiedzi...

Będę oczywiście w Warszawie 4 października. Trzeba wiedzę na ten temat poszerzać, żeby ludzie się przekonali. Mam nadzieję że się uda.

Link to comment
Share on other sites

im więcej wiem o Wojtyszkach tym czarniejszych rzeczy można się dokopać. Tak naprawdę to wielka machina działająca jak ubecja w czasach komuny pomieszana z mafią lat 90tych, ten typ ma łeb do robienia fortuny, wykorzystuje do tego nie tylko zwierzęta, które padły jego ofiarą, ale też ludzi, część z nich korzysta na tym, a cześć z nich jest tylko wykorzystywana. Żeby zniszczyć to miejsce i tego typa potrzeba wielkiego zaangażowania i wielu ludzi, a później decyzji władz, które jak wiemy są nieudolne, pozbawione serca, wyobraźni no i oczywiście gospodarności

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...