Jump to content
Dogomania

Przechytrzyć psa


Recommended Posts

ze strony wydawnictwa ([URL="http://www.galaktyka.com.pl"]www.galaktyka.com.pl[/URL] )
[IMG]http://www.galaktyka.com.pl/media/books/cover/238.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galaktyka.com.pl/images/ramka_07.gif[/IMG] [IMG]http://www.galaktyka.com.pl/images/ramka_10.gif[/IMG] [IMG]http://www.galaktyka.com.pl/images/ramka_11.gif[/IMG] [IMG]http://www.galaktyka.com.pl/images/ramka_12.gif[/IMG]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szkolenie psów przez wiele lat opierało się na wzmocnieniu negatywnym, stosowaniu siły i przymusu. Na szczęście, zaczynamy odchodzić od takich sposobów a Terry Ryan – ceniona w całym świecie specjalistka szkolenia – jest jedną z prekursorek metod pozytywnych. PRZECHYTRZYĆ PSA to książka, w której autorka dzieli się swym dwudziestopięcioletnim doświadczeniem i uczy czytelnika, jak zrozumieć psa, jak go szkolić i rozwiązywać pojawiające się problemy bez użycia siły. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman] Książka ta pokaże Ci, jak, wykorzystując pozytywne metody szkolenia, mądrze motywować psa, nauczyć go ciekawych sztuczek oraz pozwoli zrozumieć, co dzieje się w głowie Twojego najlepszego przyjaciela.

CENA 29 zl
stron 256
chyba musze sie wybrac do ksiegarni :lol:

pozdrawiam
[/FONT]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

[quote name='PALATINA']Jak nie przeczytacie do końca miesiąca, to chyba w sierpniu sama kupię i przeczytam ;) Teraz nie bardzo mam kasę na dodatkowe wydatki (już zaszalałam trochę z zakupami).[/quote]
ja raczej na bank nie przeczytam bo niedlugo mam egzamin inz i caly czas sie ucze. z malymi przerwami na DGM :evil_lol:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

[quote name='ania K.']Właśnie ja tak zrobiłam:lol:
ale 2 tyg. mija i nic ani prenumeraty ani książki:shake:[/quote]
Prenumeraty MP też jeszcze nie dostałam. Już się odzwyczaiłam od tych cudownych, tygodniowych spóźnień, bo ostatnio przychodziło mi na czas.

A prezenty zawsze wysyłają później w osobnej paczce. ;)

Link to post
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Prenumeraty MP też jeszcze nie dostałam. Już się odzwyczaiłam od tych cudownych, tygodniowych spóźnień, bo ostatnio przychodziło mi na czas.

A prezenty zawsze wysyłają później w osobnej paczce. ;)[/quote]
Ciekawa jestem czy w tym tyg. już będzie :mad:
teraz mija 3tydzień:shake:

Link to post
Share on other sites

A ja mam juz sierpniowy numer MP. :multi:
Powiem, ze jest cud, miod i malina, bo zawiera w sobie interesujace mnie wakacyjne psie sprawy. Wrecz mna zatrzeslo, kiedy sie do gazetki dobieralam i ze slinotokiem :eviltong: czytalam artykuly. :diabloti:

Link to post
Share on other sites

i przeczytał już ktoś tą książkę? :lol:

oczywiście musiałam przegapić, że w lipcowym numerze w prenumeracie była książka :mad: , a cały czas zwlekam z prenumeratą, bo czekam na fajny prezencik...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Książkę polecam. Bardzo dobrze się czyta. Została podzielona na rozdziały, które traktują o wybranych problemach w zachowaniu psów (nadmierne szczekanie, zostawiania psa samego w domu itp) Autorki zajmują się nie tylko samym problemem, ale szukają możliwych przyczyn, które mogą być rozmaite(pokazują sytuacje widziane od strony psa). Proponują również sposoby rozwiązania z zastosowaniem metod pozytywnych. W książce znajdują się także przykłady z życia i krótkie informacje o metodach szkoleniowych, np. klikerowej. Pozycja dla wszystkich właścicieli czworonogów, a szczególnie tych którzy dopiero zaczynają przygodę z nowym pieskiem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zastanawiam się nad kupnem tej książki - w sklepie mampsa jest przeceniona o 5 zł z kuponem Sfory (który mam). Wydaje się być ciekawa.
Tylko przydałyby mi się dokładniejsze recenzje. Ale coż - chyba zamówię książkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...