Jump to content
Dogomania

☀☀☀ Babcia Linka - Królowa Jamniczek pobiegła za Tęczowy Most 9 maja 2014 i☀☀☀


Recommended Posts

Piękne zdjęcia Linusi szczęśliwej w Celinkowie :) warto tu zostać jak najdłużej! ... prawda Lineczko;)
dzisiaj rano szłam do pracy a słoneczko tak pięknie świeciło już od samego rana :) pomyślałam sobie.... żeby to słoneczko dzisiaj świeciło dla naszej Lineczki:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Jestem całym sercem i myślami z Celinką i Lineczką, to jest bardzo ciężki dzień dla nich obu.
Ściskam was bardzo mocno.[/QUOTE]... Tak Eluniu, ja gdzieś sercem i ....duchem :angel: też wspieram i jestem z Celinką, jak jestem .... bardzo zaangażowana uczuciowo to zawsze... skróty myślowe ... gubię się.... i jeszcze moja Jasieńka też chorutka.... ale Celinka wie ,że wszystkie nasze dobre myśli płyną teraz do [B]NICH[/B] :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy etap za nami. Lekarka stwierdziła ze zrobi RTG czy nie ma przerzutów do płuc, bo jakby były musiałaby być decyzja o eutanazji. Na szczęście nie było. Celinka była przy "głupim jasiu' i narkozie. Linka spi. Podjeliśmy decyzje że gdyby po otwarciu okazało się że w macicy "gnój" to Linuś nie będzie wybudzona. Czekamy na informacje. Będą nie wcześniej niż o 18. Nie zapominajmy, że to bardzo ciężka operacja... wybaczcie chciałam jeszcze coś napisać ale beczę... Boże błagam daj jeszcze pożyć Lince.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Pierwszy etap za nami. Lekarka stwierdziła ze zrobi RTG czy nie ma przerzutów do płuc, bo jakby były musiałaby być decyzja o eutanazji. Na szczęście nie było. Celinka była przy "głupim jasiu' i narkozie. Linka spi. Podjeliśmy decyzje że gdyby po otwarciu okazało się że w macicy "gnój" to Linuś nie będzie wybudzona. Czekamy na informacje. Będą nie wcześniej niż o 18. Nie zapominajmy, że to bardzo ciężka operacja... wybaczcie chciałam jeszcze coś napisać ale beczę... Boże błagam daj jeszcze pożyć Lince.[/QUOTE].... też się modlimy .... wszyscy razem! .... Hope2 napisała że będzie na dogo dopiero ok18 ale jest z Lineczką z Celinką.... Wszystkie nasze dobre myśli płyną do Was.... niech to słońeczko świeci dzisiaj dla Lineczki! dla Celinki! jesteśmy z Wami!!!!!!!!..... też beczę....

Link to comment
Share on other sites

Linusia już po. Guz śledziony wycięty,macica też-wcale nie była taka straszna jakby można przypuszczać.Guzy listew mlecznych wycięcie.Okruszek musi się teraz wybudzić,może to potrwać do rana.Błagam o dalsze moce dla NIEJ.Dziś jedzie na noc do domku Pani Doktor.Teraz znów czekanie.Dziękuję WAM.Jesteście Wielcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Linusia już po. Guz śledziony wycięty,macica też-wcale nie była taka straszna jakby można przypuszczać.Guzy listew mlecznych wycięcie.Okruszek musi się teraz wybudzić,może to potrwać do rana.Błagam o dalsze moce dla NIEJ.Dziś jedzie na noc do domku Pani Doktor.Teraz znów czekanie.Dziękuję WAM.Jesteście Wielcy.[/QUOTE]

[quote name='Celina12']Mamy najlepszą Panią Doktor na świecie -dostałam maila,że sie powoli przebudza i zdjęcie.

[/QUOTE]

Chylę czoła i marzę aby miec takiego weta w Warszawie.
Celinko cały czas jesteśmy z wami.
Linuś tak trzymaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Trochę powietrza zeszło. Ale fajnie , że wybudza się. Wetka rzeczywiście pełna poświęcenia (widząc miłość wzajemną Selin i jej czworonożnej kamandy), nie odpuszcza i chucha na Linusię :).[/QUOTE].... też tak myślę!... i jamnicze moce!.... i nasze dobre myśli!.... i .... wszystkie znaki na niebie i ziemii ,mówią że ma być dobrze!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Linusia jest na tyle silna,że wstaje i robi sioo , chce być stale głaskana, oczarowała 8-mio letnią córeczkę Pani Doktor.Jeżeli dziś zacznie pić ,potem jeść może wieczorem dostanę Ją do domku. Pani Doktor się śmiała ,że moje jamniki są wyjątkowe pod względem nadpobudliwości, miłości do człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Linusia jest na tyle silna,że wstaje i robi sioo , chce być stale głaskana, oczarowała 8-mio letnią córeczkę Pani Doktor.Jeżeli dziś zacznie pić ,potem jeść może wieczorem dostanę Ją do domku. Pani Doktor się śmiała ,że moje jamniki są wyjątkowe pod względem nadpobudliwości, miłości do człowieka.[/QUOTE].... bo Ty je czarujesz Celinko, swoją miłością :loveu: :multi: Dziękuję za te dobre wieści! bo teraz już będą tylko dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Linusia jest na tyle silna,że wstaje i robi sioo , chce być stale głaskana, oczarowała 8-mio letnią córeczkę Pani Doktor.Jeżeli dziś zacznie pić ,potem jeść może wieczorem dostanę Ją do domku. Pani Doktor się śmiała ,że moje jamniki są wyjątkowe pod względem nadpobudliwości, miłości do człowieka.[/QUOTE]

No i to jest cała Linka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...