Jump to content
Dogomania

☀☀☀ Babcia Linka - Królowa Jamniczek pobiegła za Tęczowy Most 9 maja 2014 i☀☀☀


Recommended Posts

[quote name='Hope2']Rambo, chłopaku-po prostu Cie uwielbiam:loveu: nie wiem jak to robisz-ale wywołujesz uśmiech na twarzy :)
ps. pamiętasz może kto pisał wierszyk dla Lusi?[/QUOTE]

Specem od wierszyków jest Rulon z Wilanowa, ale dla Lusi nie pamiętam kto pisał. Rambo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']No...tk podejrzewam Rulona-ale pewna nie jestem...a chciałabym autora umieścic przy tekście[/QUOTE]

dopytaj bo ja nie wiem czy Lusi układała nie pamiętam mam teraz na głowie jamniki długowłose z interwencji i nie wiem co z nimi zrobić, gdzie je wsadzić. Rambo inspektor

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']dopytaj bo ja nie wiem czy Lusi układała nie pamiętam mam teraz na głowie jamniki długowłose z interwencji i nie wiem co z nimi zrobić, gdzie je wsadzić. Rambo inspektor[/QUOTE]
Rambo-ja nigdy nie przestanę Was podziwiać-tyle dobrego robicie :kiss_2:
a Rulona dopytam-ale juz jutro, bo dzisiaj to on chyba juz słodko chrapie pod kocykiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Chrapię... ale wszystko widzę... to nie ja pisałem dla Lusi.

Rulon lunatyk[/QUOTE]
Ruloniku, nie gniewaj się ;) ja od rana walczę z lapkiem-chyba już pokonałam jego opór zbierając mu na chwilę baterię... dziad wredny, wyrzuce go kiedyś przez okno (w sensie lapka).
Tam jest taki ładny wiersz...może ktoś się przyzna?
Babuniu, pamiętam o Tobie kochana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja też zaglądam i znikam na akcję Sara i akcję Paluch, wrócę będę ryć nosem ale mam nadzieję że plany się powiodą. To zrobie już ogłoszenia transportowe i otworze profil i subkonto dla babci na [URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL][/QUOTE]

i jak, plany się powiodły?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...