Jump to content
Dogomania

szukam karmy na bazie wołowiny, wieprzowiny, dziczyzny bez ziemniaków, kurczaka...


lusia.d

Recommended Posts

Mam problem ze znalezieniem odpowiedniej karmy. Już jestem zmęczona wertowaniem na ślepo i czytaniem składów. Może ktoś już znalazł i się podzieli ze mną informacją.
Czy ktoś zna karmy które zawierają:
wołowinę, wieprzowinę, dziczyznę ,królika, jaja
zboża oprócz kukurydzy, bez ziemniaków, groszek może być, ryż, wodorosty, pomidory , warzywa okopowe.
Wykluczona kaczka, indyk , kura , jagnię, ryby ( czyli oleje rybne i tłuszcz z kurczaka też).

Koebers ma, ale skład taki trochę przaśny.

Karmię suczydła naturalnie , ale czasami człowiek wyjeżdża i co wtedy?

Link to comment
Share on other sites

Patrzyłam na nią - ciekawa jestem jak moja suka zareaguje na bataty - to słodkie ziemniaki. To coś innego niż ziemniaki - może by się sprawdziło. Niestety w składzie jest wątroba i tłuszcz jagnięcy - co odpada.
Patrzyłam też na [COLOR=#000000]Wolfsblut na bazie koniny -- nie robiłam testów na koninę.


znalazłam jeszcze taką - kurka droga , ale może ? [/COLOR][B]Karma WOLFSBLUT Black Marsh ADULT (bawół wodny, słodkie ziemniaki, dynia)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Są takie : WOLFSBLUT RED ROCK ADULT (kangur i bataty)
WOLFSBLUT POLAR NIGHT (renifer i bataty)
WOLFSBLUT GREY PEAK ADULT (koźlina i bataty)
WOLFSBLUT BLACK MARSH ADULT (bawół i bataty)

Wiem, że są drogie, ale niestety nic mi innego nie przychodzi do głowy. Może ktoś coś innego znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłam [COLOR=#000000]WOLFSBLUT BLACK MARSH ADULT (bawół i bataty) . Właśnie rano kurier przywiózł. Mam umowę z koleżanką , że jak nie będzie coś pasował to resztę odkupi ode mnie, bo swojego karmi właśnie [/COLOR][COLOR=#000000]WOLFSBLUT[/COLOR][COLOR=#000000] . Suki jak dałam im trochę to aż się trzęsły i chciały więcej. Normalnie oczy wybałuszone a uszy na czubku głowy :D . Jejku jak ja bym chciała by to się sprawdziło. Karmienie BARFem jest fajne, ale strasznie męczące. Wcale w rozrachunku rocznym nie wychodzi taniej niż ta karma ( oczywiście jak się karmi dobrym BARFem a nie śmieciowym). Za 10-14dni napiszę co u nas słychać :) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']no to znalazłam jeszcze coś :) Sucha karma Doctor Dog® Basic (wołowina-wieprzowina i ryż)[/QUOTE]
zerknę zaraz - muszę mieś jakąś alternatywę w razie czego
Patrzyłam na nią już wcześniej. Trochę dużo białka jest w tej karmie . Jak kilka lat temu karmiłam Orijen'em to niestety u starszej suki był problem z nerkami -- za dużo białka w karmie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...