Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Filemon.

Waga i wymiary Wyzła

Recommended Posts

Witam,pozwolicie że też się wtrącę ze swoim wyżłem-wnk-40kg;ok. 70cm,ale mierzony nieprofesjonalnie,więc może być trochę odchylenia. Wielki jest,niestety zdjęć bezpośrednio nie umiem wstawiać,a zresztą i sprzęt mam wielce nieprofesjonalny.

Guest ursa81
[quote name='dropsiata']Witam,pozwolicie że też się wtrącę ze swoim wyżłem-wnk-40kg;ok. 70cm,ale mierzony nieprofesjonalnie,więc może być trochę odchylenia. Wielki jest,niestety zdjęć bezpośrednio nie umiem wstawiać,a zresztą i sprzęt mam wielce nieprofesjonalny.[/quote]

Nasza Alutka waży 32kg, dużo jak na suczkę. Nasz Tropik waży 27 i wygląda jak "prawie" dorosłe dziecko Alutki, a jest starszy :) Dropsiata! Jeśli chcesz prześlij mi foty [email][email protected][/email] to wstawię je na forum.

[quote name='ursa81']Nasza Alutka waży 32kg, dużo jak na suczkę. Nasz Tropik waży 27 i wygląda jak "prawie" dorosłe dziecko Alutki, a jest starszy :) Dropsiata! Jeśli chcesz prześlij mi foty [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawię je na forum.[/quote]

No to Alutka to potega :evil_lol:.
Moja mała waży 24 kg i ma 60 cm, mikrus jakis....:cool3:

No niezle dziewczyny...moja Dumencja ma 62 cm i waży...hmmm dużo za dużo...złwaszcza teraz.....no coż moja mama uważa że zgładzam psaa zwlaszcza jej ukochaną Dumeczkę i postanowiła zrobić z niej chodzący smalczyk, karmiąc ja m.in.serkiem biłaym od krówki z łyżeczki :D

Guest ursa81
[quote name='Dumisiowa']No niezle dziewczyny...moja Dumencja ma 62 cm i waży...hmmm dużo za dużo...złwaszcza teraz.....no coż moja mama uważa że zgładzam psaa zwlaszcza jej ukochaną Dumeczkę i postanowiła zrobić z niej chodzący smalczyk, karmiąc ja m.in.serkiem biłaym od krówki z łyżeczki :D[/quote]

Ojejku :loveu: Serek z łyżeczki. Słodko. Milutko wygląda karmienie kaszką z butelki ze smoczkiem :loveu: Ja oczywiście tak nie robię, nie, nie :lol!:
Ile cm ma Ala dalej nie wiem bo nie mam pewności czy dobrze mierzę...

u moich łyżewków przedstawia sie to tak: CZagutek ma 62 cm i waży 25 kg, a Hederka ma 60 cm i waży tak samo jak mamuśka 25 kg ( sama się zastanawiam gdzie młoda te kilogramy ukrywa, bo ja po niej ich nie widzę :cool3:)

Guest ursa81
[quote name='Lounelines']No to moja chyba pobiła wszystkie niemce :evil_lol::-o jak chodzi u suczki oczywiście... ;)[/quote]

Bo Twoja to taka miss - wysoka i szczupła :loveu: Niemiec i Polski!

Guest Fiorka
A nasz brązowy tygrysek ma 64 cm, Fion 62-63 czyli na styk.

Waga no cóż ... trudno stwierdzić - spada od wiosny do jesieni na zime troszke leci w góre :cool3: Fior waży więcej, Kes duzo mniej - ale jemu ciezko utrzymać wage.