Jump to content
Dogomania

Waga i wymiary Wyzła


Filemon.

Recommended Posts

Guest ursa81

[quote name='dropsiata']Witam,pozwolicie że też się wtrącę ze swoim wyżłem-wnk-40kg;ok. 70cm,ale mierzony nieprofesjonalnie,więc może być trochę odchylenia. Wielki jest,niestety zdjęć bezpośrednio nie umiem wstawiać,a zresztą i sprzęt mam wielce nieprofesjonalny.[/quote]

Nasza Alutka waży 32kg, dużo jak na suczkę. Nasz Tropik waży 27 i wygląda jak "prawie" dorosłe dziecko Alutki, a jest starszy :) Dropsiata! Jeśli chcesz prześlij mi foty [email][email protected][/email] to wstawię je na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Nasza Alutka waży 32kg, dużo jak na suczkę. Nasz Tropik waży 27 i wygląda jak "prawie" dorosłe dziecko Alutki, a jest starszy :) Dropsiata! Jeśli chcesz prześlij mi foty [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawię je na forum.[/quote]

No to Alutka to potega :evil_lol:.
Moja mała waży 24 kg i ma 60 cm, mikrus jakis....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No niezle dziewczyny...moja Dumencja ma 62 cm i waży...hmmm dużo za dużo...złwaszcza teraz.....no coż moja mama uważa że zgładzam psaa zwlaszcza jej ukochaną Dumeczkę i postanowiła zrobić z niej chodzący smalczyk, karmiąc ja m.in.serkiem biłaym od krówki z łyżeczki :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='Dumisiowa']No niezle dziewczyny...moja Dumencja ma 62 cm i waży...hmmm dużo za dużo...złwaszcza teraz.....no coż moja mama uważa że zgładzam psaa zwlaszcza jej ukochaną Dumeczkę i postanowiła zrobić z niej chodzący smalczyk, karmiąc ja m.in.serkiem biłaym od krówki z łyżeczki :D[/quote]

Ojejku :loveu: Serek z łyżeczki. Słodko. Milutko wygląda karmienie kaszką z butelki ze smoczkiem :loveu: Ja oczywiście tak nie robię, nie, nie :lol!:
Ile cm ma Ala dalej nie wiem bo nie mam pewności czy dobrze mierzę...

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='Lounelines']No to moja chyba pobiła wszystkie niemce :evil_lol::-o jak chodzi u suczki oczywiście... ;)[/quote]

Bo Twoja to taka miss - wysoka i szczupła :loveu: Niemiec i Polski!

Link to comment
Share on other sites

Guest Fiorka

A nasz brązowy tygrysek ma 64 cm, Fion 62-63 czyli na styk.

Waga no cóż ... trudno stwierdzić - spada od wiosny do jesieni na zime troszke leci w góre :cool3: Fior waży więcej, Kes duzo mniej - ale jemu ciezko utrzymać wage.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...