Jump to content
Dogomania

Po co ja Wam pokazuje pieski od 97 roku w schronie...Zosia odeszła-pokochana....[*]


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='brazowa1']bardzo podobna do Zosi.[/QUOTE]

Tu na zdjęciu jest Zosia przecież:)

zaglądnęłam na wątek, bo zawsze myślę o Zosi w porze wakacji. Nie zapomnę naszych wspólnych wakacji nad morzem, tego jak spała wtulona we mnie i tak ufna. ... los podarował nam dwa lata wspólnego życia.. Tylko tyle niestety...
To ostatnie wklejone na wątku zdjecie Zosi jest właśnie z wczasów w Grzybowie...
jeszcze jej nic nie bolało, cieszyłyśmy się sobą.. spacerami i goframi o zachodzie słońca. Moja kochana Zosia,,. zawsze gdy widzę psa podobnego do niej, serce mi mocniej bije

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']Napisałaś,że po weteranke pojechałaś,myślałam,że znalazłas kopię :)

Ech,czas tak leci. Najpiękniejsze,ze dostała swój szczęśliwy czas,niektórym się nie udaje :([/QUOTE]

Nie, nie znalazam kopii. Miałam u siebie potem kochaną Daisy ze schronu w Mielcu. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/208306-Mała-DAISY-z-MIECLA-za-TM-*-([/url]

Nie była podobna do Zosi z wygladu, ale z charakteru. Mimo wielu lat w schronie była tak samo ufna, słodka, kochana. Niestety miała raka płuc, guz pękł :( tylko pół roku była z nami :(

Link to comment
Share on other sites

Te same ciepłe oczy. To sa niezwykłe psy-latami siedzą w takich warunkach w jakich siedzą,doświadczenia rózne,a nadal człowiek traktowany jest przez nich jak największe dobro na świecie.
Tylko ludzie ślepe i w schroniskach ich nie wypatrują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...