Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak, tak, to prawda. Taplały się choć ja po włożeniu czubka palca do Raby momentalnie zastygłam. Jakbym włożyła nogę do zamrażarki. Agamika dzielnie wędrowała po wodzie i rzucała kamyki - głównie Nuśce bo i Amiga i Pepsi i Piksi to raczej tak z rezerwą tuptały po samym brzeżku wody.

Niestety nie mam zdjęć, bo pstrykała Agamika. Mam tylko jedno które wstawiła na fb. Oto "mokra Włoszka"

13321662_1099722213420867_14100951947439

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

dziewczyny , ale poniewaz spodobało mi sie bardzo zdjęcie mokrego Nuraska, pojechałam zobaczyć ją w realu. Niestety pogoda nie dopisała i nie byłyśmy nad rzeką :(

a taką miałam ochotę na wspólna kąpiel z Nuśką. Pewnie byłoby to bardziej z pożytkiem dla mojej wagi, bo spaceru nie było, ale było mnóstwo pysznego jedzenia :D

no i ploty-ploteczki, a i oczywiście mizianie Amigi(suni a nie Oli :D ), Nusi i gościnnie przebywającej Pepsi (mały szorściak Agamiki)

Aleksandro dziękujemy za przemiłe popołudnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NIe było nastroju do fotek - ziąb był niemożebny, siedziałam pod kocem, padało i było strrrrrrasznie niepogodnie! 

Na szczęście towarzystwo było doborowe, jedzenie - przepysznościowe!!!!! :) W sierpniu wracam i mam nadzieję, że tą razą pogoda nam dopisze i się nad Rabę wybierzemy :)

Link to comment
Share on other sites

 

O 18.07.2016 o 10:57, AMIGA napisał:

Ten szary slimaczek powinien być (wg wzorca) noszony swobodnie, w kształcie sierpu lub miecza. To co to za swoboda, skoro coś narzucają ? :)

Za to jest swobodny ślimaczek. :)

 

53 minut temu, Mattilu napisał:

A spomiedzy jakich to kwiatkow Nurasek nochalka wystawia? 

Się mię owe skojarzyły z... przerośniętymi konwaliami... ;]]]

Link to comment
Share on other sites

O 23.07.2016 o 00:19, inka33 napisał:

 

Za to jest swobodny ślimaczek. :)

 

 

 

Byle nie pomrowik fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

O 22.07.2016 o 23:24, Mattilu napisał:

A spomiedzy jakich to kwiatkow Nurasek nochalka wystawia? 

Prosze mi tu nie narzekac na pogode tylko sie cieszyc ze spotkania, ktorego Wam zazdraszczam!!! Usciski dla wszystkich, mizianki dla niektorych :)

Te przerośnięte konwalie to kwiaty juki. One są wysokie a Nuśka siedziała pod pachą u Agamiki :)

Link to comment
Share on other sites

O 17.07.2016 o 20:56, AMIGA napisał:

Koniecznie, i każemy zanurzyć nogi w mrożącej krew w żyłach rzece :)

Ale zazdroszczę tej zimnej Raby! - która zresztą pamiętam z wyjazdów z czasów dzieciństwa.:) My niestety nie mamy jak się ruszyć. Czasem w biegu coś poczytam o Twojej  suni Olu, ale rzadko. :( Psy mi ogromnie chorowały i chorują. Zahira już nie ma :( a "nowy" nabytek spod sklepu ma sto lat i tak chore serce, że w ogóle nie możemy nigdzie wyjeżdzać, bo ma ciągle zagrożenie obrzękiem płuc.

Nuria miała szczęście! :) Pozdrawiam Was

  .

Link to comment
Share on other sites

Co do "pomrowika", to kilka dni temu widziałam takiego malutkiego... skromniutkie 15cm miał, jak nic! :)

Też nigdy nie widziałam kwiatów juki. Za to w tym roku widziałam po raz pierwszy (i widzę co i rusz) nasiona lilaka. :)

Link to comment
Share on other sites

O 22.07.2016 o 23:24, Mattilu napisał:

A spomiedzy jakich to kwiatkow Nurasek nochalka wystawia? 

Prosze mi tu nie narzekac na pogode tylko sie cieszyc ze spotkania, ktorego Wam zazdraszczam!!! Usciski dla wszystkich, mizianki dla niektorych :)

Mattilu przyznaje rację, nie wiem o co im chodzi z ta pogodą , dla mnie super, a najważniejsze towarzystwo ( o jedzeniu nie wspomnę, bo powiecie,że łasuch jestem). 

Szkoda,że tak daleko jesteś. Mogłabyś wpaść na "plotki" :) 

Nusia w Yukach superrr. Też kwitły mi potężnie w tym roku. 

Byłam w piąteczek sprawdzić, czy Amiga faktycznie łysiutka (sunia, nie Ola :D  ). No i wygolona niestety. Zajechałam z Bazylem, sznupem (tymczasem) takim jak Amiga tylko lekko bez fryzury. No ale nadrobimy w tym tygodniu fryzurkę. 

A Olka to wredna baba jest. Wykarmiła mnie drożdżówkami , że niby ona nie może. Ja natomiast mogę, choć kolejne portki ciasne :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...