Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

ożesz kurtka na wacie, juz przelewam to co miałam przelać, bo mi się kawą i "panacotą" odbiło :D

no z tym powstrzymywaniem to było mówię Wam. Trochę mi się na końcu nie udało powstrzymać i Tomka chyba lekko zaskoczyłam. Dobrze, że mu się na szyję nie rzuciłam :P

Mattilu pytanie do Ciebie kiedy się zjawisz u Nutusi? to my wtedy też, ale nie na tydzień, bo po pierwsze rozniesiemy Nutusi dom, a po drugie muszę też ustalić z dzieckiem opiekę do psiaków.

Link to comment
Share on other sites

u mnie trwało i trwało: najpierw wizyta u lekarza perwszego kontaktu i skierowanie do neurologa(4 m-ce), potem od neurologa do lekarza rehabilitacji(krótko bo miesiąc) od lekarza rehabilitacji na rehabilitację (5 m-cy) . 

Ola napisz kiedy Ci pasuje wyjazd, bo urlop to ja musze już zaklepywać :)

Link to comment
Share on other sites

DoPi - ustawiaj Sobie urlop tak jak Ci pasi. Ja tu doktorów mam zamiar tak ustawić, żeby ne pokazywali mi się na oczy między Świętami a Nowym Rokiem, Będę tylko musiała wiedzieć kiedy mam Amigę odwieźć "na miejscówkę" bo ta miejscówka nie jest w samym Krakowie

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę nowe osobty nie mogą się rejestrować?! ale przecież u Mortes zarejestrowała się niedawno nowa pani Inki?

 

ale chyba też o ogromnymi problemami .... pani, u której jest Nesia (suczka ze śmietnika od Mortes) też nie mogła :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...