Jump to content
Dogomania

Saszetka na smakołyki na biodro.


Vorsena.

Recommended Posts

Ja też się jakiś czas temu za taką rozglądałam - ceny w sklepach zoologicznych mnie trochę odstraszały, bo o ile na psa nie skąpię, o tyle taki gadżet jak saszetka można znaleźć taniej ;) W końcu kupiłam sobie zwykłą, czarną, a znalazłam ją na stoisku z torbami przy dworcu PKS we Wrocławiu - może rozejrzyj się w podobnych miejscach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vorsena.']Muszę kupić jakąś saszetkę na biodro najlepiej w stylu NERKI.
Ale nigdzie nie mogę znajść takich fajnych porządnych, ale też nie drogich.
Może wy macie jakieś?[/QUOTE]

go sport, porządne ale drogie,
lub inne sklepy sportowe lub na allegro

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam na allegro, wpisz sobie w wyszukiwarce saszetka biodrowa. Służy mi już trochę, nic sie z nią nie dzieje nie licząc pogryzionego przez Bejsi jednego zamka. POjemna, zmieszcze aparat, linke, samcki no i worki na kupy. Telefon w razie potrzeby tez:) u nas w tzw chinczyku jest wybor wielki, kolezanka kupila (wyszlo tyle ile ja dalam za swoja z przesylka) i tez juz dosc dlugo mas. Fajna bo jak sie pobrudzi tylko szmatka przelecisz i juz czysciutka :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam w kwietniu taką saszetkę z TRIXIE - [URL]http://fun4dog.pl/pl/p/Trixie-Torebka-na-Smakolyki-Dog-on-Tour/218[/URL], ale popruła mi się ta wewnętrzna podszewka. Zszyłam ją na razie, ale chyba za jakiś czas kupię coś lepszego. Jeśli szukasz saszetki typu nerka to widziałam taką z Dingo - [URL]http://fun4dog.pl/pl/p/Dingo-Saszetka-na-Przysmaki/157[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...