Jump to content
Dogomania

Złamany kregosłup u szczeniaka po wypadku , czy ma jakiekolwiek szanse na dom :(


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']Pani mogłą by sunie wysterylizować, zanim psiaki inne się pogubią :roll:[/QUOTE]

Ale to była '' pani z tych to sunia york musi mieć małe '' , rozpytałam na parku co to za pani , to mi sie odechciewa , bo ona ma psa '' rasowego '' i jej pies nie będzie biegać z byle jakim kundlem ( tak mówią o niej ludzi którzy ja znają) , i pewnie dlatego przed nami uciekała , wkurzają mnie tacy ludzie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']co u chlopaka[/QUOTE]
Maksiu to jest małym terrorystą ;) ponieważ już do małego parku hrabia nie chce chodzić bo za mały , bo w 15-20 minut można go obejść a Maksiu mi nie pozwala stać w miejscu :diabloti: tylko mamy gnać do dużego w którym obejscie go to około godzimy do 1.5 godz a wczoraj w dużym parku spotkaliśmy młodego rocznego labka , radości i gonitw nie było konca , a wieczorem spotkaliśmy amstafa a że pani go nie chciała odpiąć to Maksiu nagadał i mi i tej pani też , gaduła z niego nieziemski no a dzis doszliśmy do końca parku i czas było wracać , ale gdzie tam jak i on tak i Etna stanęły na brzegu parku i zaglądały w osiedle w którym jeszcze nie były no i juz mamy zaliczone osiedle a co dalej będziemy zwiedzać to sie jeszcze okaże, Maksiu uwielbia nowe tereny i uwielbia poznawać nowych kumpli :lol::lol:

No i cały czas ćwiczymy , masujemy tylne nóżki , choć rokowania co do tego czy będzie chodzić są bardzo słabe, ale z Gajeczka ( kotka ) tez tak było ze nie miała chodzić a teraz chodzi , choć jest to chód prosty , zatacza sie jeszcze i przewraca , ale chodzi i jest w stanie sie dostać gdzie chce i może kiedyś Maksiu , choć po domu bedzie mógł chodzić , jak na razie nóżki troszkę pracują , odpycha sie nimi podczas ćwiczeń a od około 2 tyg lekko porusza ogonkiem, i juz 3 razy nim zamerdał :lol::lol::lol:

Musimy juz sie rozglądać za nowymi kółkami do wózka bo juz je mocno starł , jakby nie było codziennie jesteśmy na spacerze około 3 godzin , i niech mi ktos powie ze to jest kaleki pies :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...