Jump to content
Dogomania

"Wilczy Klan" Hodowla


JanuszPLSzczecin

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='ayshe']jakie ma potomstwo po roznyc sukach ,z jakim procentem wyszkolenia?to ci powiem co sadze o nim jako o reproduktorze;).[/quote]
[B]Niestety Cross okazał się niewypałem,nie będe wdawał się w szczegóły ale prawdopodobnie hodowla padła ofiarą oszustwa ze strony sprzedającego tego psa.:-( [/B]

Link to comment
Share on other sites

tak myslalam.wiem ze tak bywa.jednak ryzyko jest duze.i jak to z ryzykiem bywa-czasem sie oplaca ale przewaznie dostaje sie po dooopie:roll: .
hodowla v.Batu nie robi przekretow.po prostu renomowane hodowle sa znane ze swojej marki i nie sprzedadza psa jako potencjalnego reproduktora jak z psem jest cos nieteges.
zal poskich hodowcow no ale..coz...ryzykowali.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

od tygodnia posiadam szczeniaka z hodowli Wilczy Klan. Mieszkam w Goleniowie i zawsze chciałam posiadać psa tej rasy. Do p. K. chodziłam z moim labradorem na PT i bardzo byłam zadowolona. Szczeniak jest po Cross i Doxa Wilczy Klan, jest bardzo Ladny zadbany, posiada metrykę, szczepienia i jest odrobaczony. Nie boi się ludzi, Latwo uczy się czystości. Przeczytałam że jego ojciec to jakiś niewypał i niedoruba, ale nie wiem dokładnie o co chodzi? Tak bardzo cieszę się z posiadania szczeniaka, czy może być z nim coś nie w porządku? Proszę o więcej informacji w tej sprawie!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='JanuszPLSzczecin'][B]Niestety Cross okazał się niewypałem,nie będe wdawał się w szczegóły ale prawdopodobnie hodowla padła ofiarą oszustwa ze strony sprzedającego tego psa.:-( [/B][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Witam Wszystkich czytam Wasze posty na temat hodowli Wilczy Klan i widzę, że kolega JanuszPLSzczecin wchodzi zbyt daleko w sprawy, o których pojęcia zielonego nie ma. Kolego Januszu, aby publicznie rozpowszechniać coś, o kim (w tym temacie chodzi o psa Cross) trzeba znać szczegóły sprawy. Pisze Kolega kompletne bzdury wprowadzając forumowiczów jak widzę, co niektórych w zakłopotanie. Znam bardzo dobrze sprawę Crossa i mogę uspokoić wszystkich, którzy nabyli szczeniaki po tym psie, że zrobili bardzo dobry zakup. Cross von Batu z tego, co wiem w 100% posiada Kkl-1 oraz zaliczył testy i przegląd hodowlany w związku kynologicznym i jest w pełni uznanym reproduktorem. Świadczyć o tym mogą chociażby szczeniaki i krycia w tej hodowli. Może też podważysz opinię sędziowskie testów i przeglądu hodowlanego???. Co do zakupu tego psa uważam, że są to sprawy prywatne właściela psa i z zwykłej kultury nie powinno się wnikać publicznie w takie sprawy. Wstawiane zdjęcie suki z wystawy Prenclau Kolega pomylił nazwy to jest Tosca a nie Taja [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hmmm najlepiej udawać, że wszystko jest super ?
Tak się własnie w PL robi.
Co z tego, ze pies nie jest taki jakbyc 'powinien'.
Przeciez laik sie nie kapnie - lecimy z nim na repa.
:roll:

I żeby nie było, ze to do Ciebie Wilk.
To tak ogolnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Hmmm najlepiej udawać, że wszystko jest super ?
Tak się własnie w PL robi.
Co z tego, ze pies nie jest taki jakbyc 'powinien'.
Przeciez laik sie nie kapnie - lecimy z nim na repa. [/quote]


Axusia - może wiesz coć czego ja niewiem?? skora tak piszesz.:crazyeye:
Jeżeli pies jest zdrowy na ciele i umyśle, daje piękne potomstwo cóż więcej można od niego wymagać?? :painting:

Link to comment
Share on other sites

wilk-najpierw napisze ze nic nie wiem pozatym watkiem i tym co zostalo tu napisane bo primo nie moja sprawa[a ostatnio sie nauczylam reguly zeby olewac nie swoje sprawy:cool1:]secundo pewnie wszystko ma dwie strony medalu na tym swiecie.;).
zupelnie szczerze i bez zadnych drugoplanowych mysli uwazam ze wstawienie filmiku z psem i np.jego praca na pozorancie rozwialo by ta dwuznaczna dyskusje.bo takie rozmowy powoduja ze w swiat niesie sie mrugniecie powieka[dwuznaczne]jak mowa o w/w psie.zeby to urwac trza gawiedzi pokazac jak pies sie rusza,jak wyglada,ze zyje i wogole.no i jak pracuje.:p
ale byloby fajnei gdyby kazdego repa mozna by bylo tak obejrzec w necie:).tak swoja droga.

Link to comment
Share on other sites

bo uwazam ze kupowanie psa czy konia od posrednika jest...ryzykowne;).po prostu wole kupowac sama.albo jak kupuje zaufana osoba znajaca sie i kumajaca temat:evil_lol:.nie lubie posrednikow handlujacych zwierzetami-taka skaza.za co bardzo przepraszam posrednikow,ludzkosc itd zeposiadam takei wlasne zdanie.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nieeeee.fajnie byloby jakby cos bylo regula nie?:evil_lol:.nie ma takiego skrotu.:roll::evil_lol:.
z posrednikami jest tak jak z przechodzeniem przez jezdnie poza pasami:cool3:.w wiekszosci przypadkow sie udaje.:diabloti:.przy zachowaniu elementarnej ostroznosci.:D

Link to comment
Share on other sites

[B]Wilk[/B], ja też nic nie mam ani do twojej hodowli, ani do twoich psów, ale ayshe dobrze prawi. Plota poszła w świat i wstawienie filmu z psem błyskawicznie zamknie buzię przeróżnym krzykaczom i krytykantom ;) A na dobrego psa zawsze popatrzeć miło :)

[B]Dorplant[/B], tak z ciekawości, jak wygląda - formalnie - kupno psa poprzez pośrednika? Z kim się podpisuje umowę dającą możliwość "reklamacji" w przypadku, gdyby zakupiony pies nie odpowiadał opisowi? Bezpośrednio ze sprzedającym, a z pośrednikiem tylko dodatkową umowę dotyczącą np. warunków przewozu psa, czy też tylko z pośrednikiem? Bo umowa to pewne zabezpieczenie dla obu stron, gdyby coś poszło nie tak. Jasne, że jak pies okaże się nie taki, jak miał być, to możliwość "reklamacji" nie jest rozwiązaniem idealnym, bo pewnie trzeba się nagimnastykować, żeby postawić na swoim, a kupując osobiście ma się pewnośc, że kupuje się to, co chce się kupić, psa zgodnego z oczekiwaniami. Ale mimo wszystko nawet przy korzystaniu z usług pośrednika nie jest się całkiem bezradnym w przypadku oszustwa.

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawością czytamwsztstkie wypowiedzi w tym temacie bo jak wspomniałam kupiłam szczeniaka z tej hodowli i po psie o którym tak głośno choć nadal nie wiem dlaczego. Jestem laikiem przyznaję, ale uważam że po pierwsze jeśli pies posiada atest związku kynologicznego jako reproduktor to nie jest jakimś zwykłym kundlem, po drugie jeśli ktoś komuś coś zarzuca lub o czymś wie to nie należy o tym robić tajemnicy, i napisać o co chodzi. Jeśli nie to nie należy siać fermentu i powtarzać nie sprawdzonych plotek. To Tyle. Mój piesek jest bardzo fajny, szybko rośnie i błyskawicznie się uczy. Jestwm z niego bardzo zadowolona!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...