Jump to content
Dogomania

"Wilczy Klan" Hodowla


JanuszPLSzczecin

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to nadal nie wiem o co w tej aferze chodzi, czy mam rozumieć że sprzedawca/czytaj hodowca/ jest nieuczciwy i mój pies nie otrzyma rodowodu choć ma metrykę, czy będzie miał wady które ujawnią się póżniej/ mam na myśli zarówno zdrowie psa jak i wady charakteru/ bo jest to dla mnie ważne. Pies nie będzie wystawiany ale bardzo zależy mi aby był zdrowy i spokojny pie rodzinny. Proszę wujaśnijcie to laikowi!!

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie wiem.a zestrzepkow informacji nie bede wnioskowala publicznie niczego jednoznacznego bo byloby to zabawne;).cos tam bylo sie zdarzylo,ktoscos uslyszal i powiedzial...obiektywna prawda ponoc w sumie nieistnieje:evil_lol:.:cool1:.
kochasz swojego psa?to pracuj z nim,ciesz sie jego obecnoscia i juz.:cool3:.zawsze ktos cos powie na mamusie albo tatusia albo innego przodka twojego psa.prawdziwe-nieprawdziwe...nie wiadomo...a twoj pies pozostanei twoim psem-niech zyje,pracuje i bedzie madrze kochany.
kazdy pies ma jakies wady budowy i charakteru-nie sadze zebys dowiedizala sie w necie czegos konkretnego i szczerego.jakostak pesymistyczna sie zrobilam.pies ma wyszkolenie?widzialas jak pracuje?ma zw i hd/ed?ma kkl?no to tyle.:).

Link to comment
Share on other sites

Zakończcie ten temat bo nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie, czepiacie się czegoś co ktoś podessał z zazdrości. Skoro tak szukacie dziury w całym to może słyszeliście, że klika lat temu jeden z hodowców znajdował się z tym samym psem w dwóch odległych miejscach Polski, co udało się wykryć, albo, że inny z kolei podłożył do miotu psy z innego i kiedy się zorientowano i miały być badania DNA, to pozbyto się "problemu"?

JanuszPLSzczecin rozpoczął nieetyczne rozbieranie poszczególnych hodowli na części pierwsze tyle, że niektóre "śrubki nie należą do tej maszyny" o której się tu i ówdzie pisze.

Może zamiast zamieszczać błędne treści i wywody, oraz publikować nielegalnie pozyskane materiały, pochwalcie się swoimi pieskami i faktem ze potraficie hodować zwierzęta, bo tym jest największa radocha z posiadania psa przyjaciela, z czegoś co może być naszą dumą !

Link to comment
Share on other sites

[B]Pablo[/B], ale przeciez nikt tu nie ciągnie tematu :crazyeye:
Ja nie wiem o Crossie nic ponadto, co widnieje w tym wątku i na stronach hodowli. Zupełnie nie wiem więc o co chodziło JanuszowiPLSzczecin :niewiem:
Uważam tylko, że skoro plota poszła już w świat to wartoją zdementować konkretniej, niż tylko pisaniem, że z psem wszystko ok. To była z mojej strony życzliwa rada, a nie mącenie i podjudzanie :roll:

Link to comment
Share on other sites

pablo-to jest forum publiczne.:evil_lol:jak nei masz ochoty kogos czytac to masz opcje:ignoruj.i juz jestes spokojny.nie atakuje nikogo .pisze tylko wlasne zdanie wiec pozwol ze bede to robic poki bede miala ochote.:eviltong:
rozne akcje sie zdarzaly i zdarzac beda bo etyka nie jest przypisana grupie tylko pojedynczym ludziom.mimo zezachowania nieetyczne psuja wizerunek grupy.
nie mam pojecia-o czym pisalam-co i jak.coszostalo napisane na publicznym forum wiec i skomentowane przez uzytkownikow owego forum.taki przywilej uzytkownikow.jesliktos cie wnerwia-ignor i masz spokoj wewnetrzny.jesli uwazasz ze nei ma sensu dyskutowac z kimstam-ignor i masz spokoj wewnetrzny.polecam.:D

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi tu spokój wewnętrzny ale skoro to "public" jak piszecie to nie róbmy z tego "Pudelka". Komuś zrobiono konkretne ujęcie i napisali, że nie ma majtek, ktoś usłyszał coś o Crossie i wyszło, że pies jest oszukany. Zapraszam wszystkich na przeglądy i wystawy - terminarz można znaleźć na stronie związku -> [url]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wys_lis2008[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='JanuszPLSzczecin'][CENTER][B]Oto Taja Wilczy Klan podczas wystawy w Prenzlau (Niemcy) 05.08.2007[/B][/CENTER]




[CENTER][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4159/dscn08161114ig9.jpg[/IMG][/CENTER]
[/quote]
To nie jest Taja Wilczy Klan, nawet nie była zgłoszona na tą wystawę.
Jest to Ch. PL TOSCA Wilczy Klan ze mną w roli przewodnika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wilk-najpierw napisze ze nic nie wiem pozatym watkiem i tym co zostalo tu napisane bo primo nie moja sprawa[a ostatnio sie nauczylam reguly zeby olewac nie swoje sprawy:cool1:]secundo pewnie wszystko ma dwie strony medalu na tym swiecie.;).
zupelnie szczerze i bez zadnych drugoplanowych mysli uwazam ze wstawienie filmiku z psem i np.jego praca na pozorancie rozwialo by ta dwuznaczna dyskusje.bo takie rozmowy powoduja ze w swiat niesie sie mrugniecie powieka[dwuznaczne]jak mowa o w/w psie.zeby to urwac trza gawiedzi pokazac jak pies sie rusza,jak wyglada,ze zyje i wogole.no i jak pracuje.:p
ale byloby fajnei gdyby kazdego repa mozna by bylo tak obejrzec w necie:).tak swoja droga.[/quote]
Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do Crossa i jego psychiki do zobaczcie sobie filmik na stronie hodowli [URL]http://www.wilczy-klan.com[/URL]
A dodam jeszcze ,że Cross zaliczył u Z. Milewskiego polski przegląd hodowlany i testy psychiczne na max. ilość punktów , czyli 15 !!!!
CROSS ma super pochodzenie i już dał kilka obiecujących miotów w Polsce.
kier. sekcji ON o/ Szczecin
Luiza Nilsson

Link to comment
Share on other sites

Napiszę tak,nie będę obiektywna bo,
widziałam Vata :loveu:na żywo w obronie więc na dzień dzisiejszy to chyba tylko [SIZE=2]Ellute von der Mohnwiese,mógłby mnie powalić,w kwestii obrony
To tak odnośnie filmików:oops:
Bardziej od Crossa podoba mi się Gorbi
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiscie Gorbi fajniejszy.
Moim zdaniem Cross nie pokazał nic wyjątkowego.
Leciał na pozoranta bardziej 'bo musiał' niż ' bo chciał'.
Nie podoba mi sie i tyle. - Moje zdanie do ktorego mam prawo.

Ale moze mam tak jak Lisicia - widziałam Vata na rekawie :loveu: takie zboczenie mi teraz juz pozostanie na zawsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No ... zapewne jest jak dla kazdego własciciela - sami czesto nie widzimy wad - choc nie mowie, ze Twoj pies je ma.
Wystawiaj go i zdawaj z nim egzaminy - to dopiero bedzie potwierdzeniem czy Twoje zdanie rzeczywiscie jest prawidłowe.
Zakładaj wątek w galerii i pokaz psiaka.

Link to comment
Share on other sites

ovipl-zakladaj galerie i chwal sie wychowankiem:p.
ellute to wspanialy pies:loveu:.dziewczyny nie mozna porownac przecietnego eksteriera repa do pracy takiego psa jak ellute.:cool3:.nie te progi.;)
mnie podoba sie praca kilku eksterierowych repow bo pracuja po prostu dobrze.ale nie kusze sie o porownanie takich psow z uzytkami klasy ellute.:cool1:.eksterier ma przede wszystkim byc sliczny,jak zlapie rekaw na czolowce i zostanie przy pozorancie po aus to juz naprawde duzo:diabloti:.
ps.sorry zrobilam sie zlosliwa.:oops: .....ostatnio.:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz witam foto wkleje.Pieska dostalem ze Szczecina za darmo 2 dni temu (ktos mnie polecil jako dobrego czleka;) )jest to moj pierwszy rasowy piesio,oprocz niego mam kundelka wilkowatego;).Podczas przeczesywania info na tematy hodowlane itp.zjezyla mi sie lekko szczecina na grzbiecie zas w glowce zakolatala mysl czym ja godzien?Piesek w dobrej kondycji ma jeden problem ze skora,jakas alergia?drapie i sa wysieki wyglada to strasznie(pedze jutro do weta)Mozliwe ze to wynik prania? gdyz piesio byl traktowany jak dywanik raz w tygodniu:(.Mam nadzieje ze nie smiece forum.....musze sie rozeznac i ogarnac pozdro.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no niezle.trzeba biec do weta.szybko sie z tym uporacie.:p[/quote]
Dziendobry:) bylismy u weta po wytlumaczeniu ze mam go 4 dni zyskalem jego zrozumienie;)Piesio najprawdopodobniej ma zapuszczona infekcje po kleszczu,zobaczymy.Dostal antybiotyk przeciwswiadawe.Ogolony od karku po dol lopatki:shake:odkazony i wyglaskany(byl dzielny).Czeka nas teraz dlooga rechabilitacja pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam,
posiadam ponad roczną sukę z tej hodowli. Udało mi się poznać osobę posiadającą psa z tego samego miotu.
Psy kochamy niezmiernie, ale posiadają wadę dyskwalifikującą wystawowo - mają wadę zgryzu.
Znam też właścicieli 2 innych psów (pies 6 lat i suka 3 lata) z różnych miotów z tejże hodowli.
One również posiadają wadę zgryzu.
Niestety hodowla jest typowo kojcowa - szczeniaki nie są socjalizowane, są bardzo szybko odłączane od matki
więc przewodników czeka dużo pracy z psami...
Psy są bardzo silne psychicznie i dla niedoświadczonych przewodników mogą okazać się problematyczne.
Hodowca niestety nie jest zainteresowany losami psów od niego zakupionych.
Powyższa informacja może pomoże dokonać osobom planującym zakup szczeniaka odpowiedniego wyboru.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niestety potwierdzam :( nasze psy są z tego samego miotu i mają poważną wadę zgryzu. Znam też psy z innych skojarzeń i też mają ten problem. Ostatnio u nas na szkoleniu tylko, że w grupie szczeniaków pojawiła się pani ze szczeniaczkiem po tym samym ojcu co mój i wet jej powiedział, że już teraz widać, że będzie miała duży problem ze zgryzem.
Pomijając już fakt, że moje psisko już 5 cm przerosło górną granicę wzrostu.
Jeśli chodzi o psychikę, to mogę tylko dodać, że mój jest strasznym panikarzem. Od szczeniaka był trudny do ogarnięcia, nawet nasza trenerka już w psim przedszkolu to potwierdzała. Teraz ma rok i 3 miesiące i mogę stwierdzić, że jest o niebo lepiej, ale włożyłam mnóstwo pracy w to żeby było tak jak jest i wiem, że mnóstwo pracy jeszcze przede mną.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mam psa z tej hodowli, ma 4 lata. Ma dysplazję i wadę serca/ niedomykalność zastawki mitralnej/ Jest po operacji jednego biodra w wieku 7 miesęcy i póki co ze stawami nie ma problemów. Na serce dostaje leki i jest w miarę dobrze. Problem polega na tym iż był to dla mnie pies użytkowy, był partnerem moich treningów biegowych a teraz nie może już ze mną trenować. Nie winię za to ani hodowli ani hodowcy, mam po prostu pecha. Pies ma doskonałą psychikę, uczy się wszyskiego w mig, jest bardzo posłuszny, spokojny, niczego się nie boi. Jeśli chodzi o psyczikę jest po prostu doskonały, tylko to zdrowie.Zaznaczam, nie ma wady zgryzu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Suka zakupiona 4 lata temu.Od szczeniaka problemy z jelitami i biegunki.W wieku 6 miesiecy poważna dysplazja stawów biodrowych.operacyjnie usunięta głowa kości udowej.Widoczna wada zgryzu.Problemy z trzustką i wątrobą.Alergia skórna powodująca łysienie i świąt skóry.
Pies jest dorosły i nadal w nieustannym leczeniu.
Hodowla ustawiona jedynie pod reprodukcję kojcową.Po skontaktowaniu się z hodowcą zaprzeczył jakoby w kojcu pies miał problemy zdrowotne.
Suczka pozostała przyjacielem domu i typowym kanapowcem :loveu:
Niestety suka jest ostra i agresywna w stosunku do innych zwięrząt .

Nie polecam Hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...