Jump to content
Dogomania

Wątek dla tych (PO)OLKUSKICH psiaków, które nie mają swoich indywidualnych wątków


Recommended Posts

Jedziemy juz na 100% w sobote, dzień wcześniej nie da rady bo TZ ma umówioną sprawę wieczorem w piątek do załatwienia i będziemy w domu bardzo późno wieczorem
przed południem w sobote chcemy wyjechac z Wieliczki, idealnie dla nas byłoby gdybyśmy mogli malucha odebrać właśnie w sobote rano powiedzmy w okolicach 10, oczywiście podskoczy TZ do Krakowa , potem zgarnie mnie i prosto do Rzeszowa i Boguchwały
myslę że droga zajmie nam od 2:20 do 3h tak zazwyczaj wychodzi, zależy od ruchu na trasie
czy agnilas będziesz mogła byc ok 13-13:30 w Boguchwale miejsce dogadamy juz przez telefon
Nie mamy go jak przenocować bo moje futrzaki są przerażone innymi wiekszymi i rozbijają się w klatce jakby chciały sobie wszystko pourywać a mam mały pokój z aneksem kuchennym przechodzący w przedpokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']No to transport mamy nagrany, teraz tylko ktoś musi psiaka stamtąd wydostać, najlepiej juz jutro i przetrzymać do soboty. Dziewczyny uruchomcie krakowskie znajomości.[/QUOTE]

bardzo dziękujemy za pomoc, ale nie ma gdzie go przetrzymać do soboty no i najlepiej wyciągnać go jak naszybciej. Jeśłi nic innego nie wypali to DT jutra sama się wybiera po niego bo już nie moze się doczekać. Wstaje o 5 i w droge choć drogi nie zna. Więc jesli jest ktoś kto mógłby przewieźć go jutro z Olkusza do Wieliczki to bardzo by to pomogło, ze schronu ma go kto wyciągnąć, chodzi tylko o dowiezienie go do Wieliczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Działacie błyskawicznie. Tak teraz myślę, że gdyby psiaka nie miał kto przetrzymać do soboty a DT po niego nie pojedzie jutro to może jakiś hotelik na te 2 doby, żeby bezpieczny poczekał do soboty?[/QUOTE]
Bardzo dobry pomysł. Ktoś zna jakiś hotelik w okolicy? Dziewczyny juz deklarowały jakieś wpłaty, pewnie by wystarczyło na dwie doby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata.O']Ja mogę po psiaka jechać jutro do Olkusza i zawieź do Wieliczki. Tylko niestety do 16 jestem w pracy więc do Olkusza bym dojechała dopiero na 17.30[/QUOTE]

schronisko jest tylko do 15.00, ale już ustalone DT jedzie po biedaka do Olkusza więc już nic nie zmieniamy. Ważne żeby szybko znalazł się w bezpiecznym miejscu. Jutro jak już będę wszystko wiedzieć to napiszę jak wypadła akcja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata.O']Ja mogę po psiaka jechać jutro do Olkusza i zawieź do Wieliczki. Tylko niestety do 16 jestem w pracy więc do Olkusza bym dojechała dopiero na 17.30[/QUOTE]

Dziewczyny, w okolicach Wieliczki jest jakiś hotelik chyba. Pamiętam, że ktoś kiedyś proponował jak ratowałyśmy jakiegos psiaka z jedlickiej komunalki. Kto ma namiary?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Bardzo dobry pomysł. Ktoś zna jakiś hotelik w okolicy? Dziewczyny juz deklarowały jakieś wpłaty, pewnie by wystarczyło na dwie doby[/QUOTE]

Skoro DT jedzie po psiaka to chyba hotelik nie będzie potrzebny. Oby tylko się udało wszystko:kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...