Jump to content
Dogomania

Wyrzucony na drodze stateczny,starszy pan - jakiekolwiek przytulisko na wczoraj !!!!!


Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']Drobny bonusik na Twoje tymczasiki, Danusiu już w drodze:lol:[/QUOTE]
Ładny mi drobny :crazyeye: - zafundowałaś Seniorowi miesiąc hoteliku,wielkie dzięki

[IMG]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTrj049mDJQxwNj91gJn_-HcheZsbZ--oHPGwfT1KD7pVXTSBOS2g[/IMG]

I jeszcze zostało dla Józia i Dina na szczepienie i odrobaczenie :glaszcze: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Ma szczęście nasz Senior do kobitek ;) - w ubiegłym miesiącu nieoceniona sharka wsparła go nadprogramowo [URL=http://smayliki.ru/smilie-1048360167.html][IMG]http://s17.rimg.info/8874d5869271caac8c19f9a30d53b733.gif[/IMG][/URL]

Żeby jeszcze jakaś zakochała się na zabój i na zawsze,i na domowo,ehhhh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Danuniu, w sobotę jadę na Mazury i zadzwonię( tęsknię)[IMG]http://ekarteczka.pl/grafika/smiles/12.gif[/IMG][/QUOTE]
A nie będzie ci po drodze przez Piłę czasem ???

A tak w ogóle chyba odzyskałam dostęp do dogomanii,tfu,tfu,żeby nie zapeszyć....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie wiem jak wy,ale ja nie jestem w stanie normalnie funkcjonować przy tych horrendalnych temperaturach.
A do tego żniwa - i nie ma zmiłuj że gorąco.Wieczorami czuje się tak zmęczona że walę się do łóżka o nieprzyzwoicie wczesnej porze .Dzisiaj zaparłam się żeby skończyć bazarek,w większej części dla Seniora,więc serdecznie zapraszam jego amiratorki

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254551-Senior-i-Diara-zapraszaj%C4%85-do-11-08-2014-godz-20?p=22321830#post22321830[/url]

Najpiękniejsza pora dnia to wczesny ranek - zaczynam dzień ok.4.30-5.00 na podwórku z kawą i szczęśliwymi psiurami.Od godz.8 już ich na dwór nie wygonisz - zalegają na kaflach w łazience i przedpokoju,bo tam najchłodniej.
A ja muszę !!!! :placz: Nie wiem gdzie ci bezrobotni,co to pracy szukają - u nas takich nie uświadczysz no to ja po drabinie na przyczepę (gdzie te czasy,kiedy wskakiwałam dwoma susami :-() i zwalam zboże - rozrywka przednia !!!

Gdzieś tam ponoć pada,ale pewnie to plotki - u nas trawa na podwórku wyschła na wiór,do tego jest zakaz wstępu do lasu - zresztą kto by się tam wybierał,kiedy nawet muchomora nie uświadczysz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Nie wiem jak wy,ale ja nie jestem w stanie normalnie funkcjonować przy tych horrendalnych temperaturach.
A do tego żniwa - i nie ma zmiłuj że gorąco.Wieczorami czuje się tak zmęczona że walę się do łóżka o nieprzyzwoicie wczesnej porze .Dzisiaj zaparłam się żeby skończyć bazarek,w większej części dla Seniora,więc serdecznie zapraszam jego amiratorki

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254551-Senior-i-Diara-zapraszają-do-11-08-2014-godz-20?p=22321830#post22321830[/URL]

Najpiękniejsza pora dnia to wczesny ranek - zaczynam dzień ok.4.30-5.00 na podwórku z kawą i szczęśliwymi psiurami.Od godz.8 już ich na dwór nie wygonisz - zalegają na kaflach w łazience i przedpokoju,bo tam najchłodniej.
A ja muszę !!!! :placz: Nie wiem gdzie ci bezrobotni,co to pracy szukają - u nas takich nie uświadczysz no to ja po drabinie na przyczepę (gdzie te czasy,kiedy wskakiwałam dwoma susami :-() i zwalam zboże - rozrywka przednia !!!

Gdzieś tam ponoć pada,ale pewnie to plotki - u nas trawa na podwórku wyschła na wiór,do tego jest zakaz wstępu do lasu - zresztą kto by się tam wybierał,kiedy nawet muchomora nie uświadczysz[/QUOTE]

:oops::oops::oops: wstydzę, że bo tyle czasu nie zaglądnęłam do Seniorka :shake::shake:
cancer, muszę Ci się przyznać, że nigdy, przenigdy nie byłam na wsi, i nic nie wiem o żniwach i jak oglądam filmy, to wygląda zawsze to bardzo "zacnie" tak naturalnie, tak zgodnie z naturą i prawdę mówiąc zawsze chciałam się zbliżyć/przeżyć do tego mojego wyobrażenia i wizji w rzeczywistości; jednak nie miałam ku temu okazji, bo nikt z moich bliskich nie mieszka na wsi, a jak ktoś mieszka to pracuje w mieście; jedyne co wiem na pewno, to, to co zawsze mi mówił mój Ojciec, że to bardzo ciężka praca i jako młody chłopak uciekł do miasta; a jak kiedyś po latach odwiedził kolegę i zaoferował pomoc właśnie przy żniwach, to mówił, że po pół dnia żęcia ręce odmówiły mu posłuszeństwa, a tu nie ma zmiłuj się, bo praca w tym okresie jest od świtu do zmierzchu;
uff ale się u Seniorka rozpisałam; lecę na bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Danusiu, nie zabij mnie tak jak zabija się posłańca ze złą wiadomością, ale w weekend i na początku tygodnia ma być jeszcze cieplej...Podobno...[/QUOTE]
Aniu,ciebie - w żadnym wypadku :loveu:
Te prognozy mnie przerażają,chociaż dziś jest pogoda do zniesienia,tylko 26 stopni i nie ma słońca

Link to comment
Share on other sites

Dopadło mnie chyba (?) zapalenie oskrzeli - rzężę jak traktor ze skrzynią biegów do remontu.
Wczoraj stwierdziłam że Oskar i ja nadajemy się na złom,mój TZ,Ula i Biedron jakoś tam funkcjonują,to nóżka zaboli,to brzuszek,ale tuptają .
Na to Tz stwierdził - a Cyryl i Celina to zdeklarowani separatyści ....hmmmmm
A Dino i Józio to szczawiki,ciągle skore do zabawy,nawet im upały nie przeszkadzają w ciągłych gonitwach i przepychankach.

A do tego porażą mnie potęga ludzkiej głupoty i bezmyślności.
Właśnie dzwoniła do mnie baba z pytaniem kiedy jadę do Szczecinka,bo ona chce oddać do schroniska swoją kotkę z kociakami,bo już jej się znudziły.
Poprzednią kotke z kociakami wywiozła do schronu w Pile kilka miesięcy temu.
Nie chcecie wiedzieć co ode mnie usłyszała,niemniej problem jest ogromny ,nie mam pojęcia co robić

Link to comment
Share on other sites

Moja córka też rzęzi okrutnie i radośnie oświadcza tym, którzy z niepokojem pytają co jej jest, że to pewnie ebola:diabloti:.
Co do ludzkiej głupoty...Nie pamiętam, Danusiu czy Ci opowiadałam o sąsiadce, która oświadczyła mi, że koteczka jej wnusia znowu ma młode...Jęknęłam i zapytałam co teraz, a pani na to: ależ nie ma żadnego problemu. Wnusio da ogłoszenie w internecie i pewnie będzie tak jak ostatnio...A ostatnio zgłosił się pan, który wziął CAŁY MIOT malutkich kociaczków. Starałam się pani wytłumaczyć, że pan wziął kocięta na pokarm zapewne dla jakiegoś węża,albo innego stworzenia, ale pani powiedziała, że na pewno nie, bo pan był miły i zachwycał się koteczkami...:-(Na nic tłumaczenia, na nic prośby, na nic info o akcji bezpłatnej sterylizacji...grochem o ścianę:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Danuniu :calus::calus:zdrowiej kokana zdrowiej :iloveyou:
Seniorkowi milion buziaków :iloveyou:
wyslalam polecony z malunia niespozianezka dla psinuniow Twych

wlozylam 25 zl zaleglosci dla Seniorka
zaraz jeszcze policze sprawdze ile doslac kokana , pozdrawiam Ciebie Danuniu i cala gromadke czterolapenkow :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Danusiu, jak zdróweczko u Ciebie kochana? Przytulam do serducha[IMG]http://ekarteczka.pl/grafika/smiles/18.gif[/IMG] zdarzyło mi się też przechodzić jakieś infekcje latem!... prze.. rą... bane:shake:


jeśli chodzi o kociaki to nie wiem? .... chyba lepiej oddać do schroniska? no bo... kto to wie co babiszonowi do pustego łba przyjdzie? ... kociątka?... na pokarm?....:angryy: dobrze że u nas już nie można posiadać broni!.... strzelałbym chyba!!!... do ludzi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...