Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

[quote name='Ania & Mia']Przepraszam, że ostatnio nie pokazywałam się na treningach.
Chciałabym wziąć udział w poniedziałkowym treningu na hali, ale mam problem z dojazdem.
Czy mógłby mnie ktoś zgarnąć z pętli tramwajowej w Myślęcinku tak około 18:45?[/QUOTE]

Ja mogę, ok 18:55
Ponieważ płacimy za halę to trening kosztuje 15 zł

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

hejka a jak to jest z tymi treningami do agility, bo rozumiem że najpierw trzeba się zapisać na kurs 20'sto lekcyjny, a po tym kursie jak by ktoś się dalej chciał w to bawić u Was na placu to jakie są wymagania? :) znaczy się ile się płaci za plac :)))
myślę w co by się pobawić z moim onkiem za jakiś czas, w agility czy w obi ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaczyna się od kursu, jeśli nie biegałas jeszcze agility. Kurs jest potrzebny, bo na zajęciach sekcji ćwiczenia sa trudniejsze, trzeba umieć samodzielnie pracować, bo nie jest się juz prowadzonym "za rączkę" jak na kursie.
Aby uzysjkac inne info kontaktuj się z nami przez strone klubowa

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, bardzo dziękuję :) na razie do sierpnia mam zajęcie bo robimy PT, no ale później ten dylemat "co dalej"... agility zawsze mi się podobało, nie raz Was kiedyś podglądałam przejeżdżając rowerem :cool3:
no to zaraz się skontaktuję przez stronę klubową bo mam jeszcze pytanko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...