Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałam bardzo serdecznie podziękować całej naszej ekipie za zaangażowanie w przygotowanie seminarium. Dzieki tym wszystkim, którzy przyjechali zapakowac i przewiwżć przeszkody w piatek, posprzatali na glaleryjce.
Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy pamiętali że na tej imprezie jesteśmy gospodarzami, dbali o Magdę, o porządek, pamiętali że po imprezie trzeba posprzatać, wyrzucić śmieci, odwieźć przeszkody, a najbardziej dziękuje tym którzy to zrobili padając ze zmęczenia. Warto dla was organizować imprezy!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzone dwa dni :)
Wszystkie wyjechałyśmy z głowami pełnymi nowych doświadczeń i w ogóle pod ogromnym wrażeniem :)

Gdyby nie zimno, byłaby pełnia szczęścia dzięki sałatkom, ciastom i nawet własnoręcznie wypiekanemu chlebowi - po prostu jesteście super!

Mam troszkę zdjęć - bardzo słabej jakości, bo ciemno bylo niestety :( ale może ktoś się tam gdzieś zdoła wypatrzeć: [URL]http://picasaweb.google.com/chojnacka.magda/SemiZMagdaZioKowska1109?authkey=Gv1sRgCNmg4arj8529qgE&pli=1&gsessionid=yKfKODHrVePRgzeAKjbY4A#[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Biegamy w sobotę o 10-tej. Jutro nie mogę za bardzo, bo Cu będzie po pobraniu krwi , nie wiem jak to się odbędzie, ile jej utocza i jak ona to zniesie, słowem raczej jej nie będe chciała męczyc treningiem. Wstępnie umawiałyśmy sie z Ewa na czwartek wieczorem przy lampie. Mogę was zgarnąc z pętli tramwajowej w Myślęcinku i tam odwiezć po bieganiu. Chyba ze będzie lało to nie bedziemy biegać. A w poniedziałek o 19-tej na hali.

Zelku! dziękuje za cudne zdjęcia Cudnej, jaka dynamika w ujęciu, wow. Ciesze się, ze do nas przyjechałas warz z koleżankami z tak daleka. mam nadzieję, ze jesteście zadowolone i pełne pomysłów na treningi. Chciałabym jak najszybciej powtórzyc imprezę, ale czy Magda znajdzie dla nas czas? Magdo prosimy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wam za zaproszenie mnie. Bylo mi bardzo milo z Wami trenowac ( szczegolnie, ze dbaliscie o moj zoladek tak, ze chyba po raz pierwszy w zyciu poczulam, ze jestem strasznie najedzona :)), fajnie sie trenuje z teamami, ktore maja tyle pasji i checi do pracy co Wy. I powiem szczerze, ze podziwiam dziewczyny z Krakowa za to, ze im sie chcialo jechac tak daleko na trening :)

Takze tak po amerykansku - keep up the good work!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Biegamy w sobotę o 10-tej. Jutro nie mogę za bardzo, bo Cu będzie po pobraniu krwi , nie wiem jak to się odbędzie, ile jej utocza i jak ona to zniesie, słowem raczej jej nie będe chciała męczyc treningiem. Wstępnie umawiałyśmy sie z Ewa na czwartek wieczorem przy lampie. Mogę was zgarnąc z pętli tramwajowej w Myślęcinku i tam odwiezć po bieganiu. Chyba ze będzie lało to nie bedziemy biegać. A w poniedziałek o 19-tej na hali.
[/QUOTE]

OK, hala raczej odpada, dzień nie ten i pora też nie bardzo pasuje. A w czwartek o której? Może dam radę się jakoś wyrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Sopot również dziękuje za możliwość uczestniczenia w seminarium :) Był nam bardzo miło spotkać się po raz kolejny z Bydgoszczanami, poznać Krakowian, a przede wszystkim trenować razem pod okiem Magdy.

My chcemy jeszcze raz!!![COLOR=Wheat] [/COLOR][COLOR=Wheat]Jak tylko wyleczymy zakwasy :P[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neo&Anti']Szkoda że Bydgoszcz nie jest bliżej, chętnie bym pobiegał z wami.
A cóż to za transfuzja u Cudaczka się szykuje? Czy coś się stało?[/QUOTE]
Kraków chyba dalej jest :-0
Cudnej nic nie jest, ale postanowiłam zainwestować w poznanie jej poziomu przeciwciał wścieklizny, bo wybieram się latem na dłuższa wycieczkę po krajach Skandynawskich i chce ja zabrać, żeby trochę ogłady nabrała, zobaczyła kawałek świata. Może nabierze lepszych manier ;-)
A na bieganko możesz zawsze przyjechać, łóżko pod dachem się znajdzie. Tyle, że Magdy nie będzie:-(

Link to comment
Share on other sites

Kochani Bydgoskakacze!

Z okazji Świąt życzę wszystkim cudnej Wigilii, spotkania z całą saga rodzinną i oxydacji na świątecznym spacerze (oby pogoda dopisała bo też się zamierzam wybrać).
Marcie i Edycie zwycięstwa w Zawodach Sylwestrowych, wszystkim szampańskiej zabawy.
Spotkamy się już w Nowym Roku, na poniedziałkowym treningu.
Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Teraz mamy zasypany placyk i zajęcia odbywaja się w poniedziałki wieczorem na krytej ujeżdżalni. Kurs dla chętnych rozpocząć swoja zabawę z agility rozpocznie się na przełomie marca i kwietnia, ale zgłaszac i zapisywac mozna się już u mnie. (502640927) Zajęcia będa w sobotę i niedzielę i oczywiście sa płatne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...