Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']Uprzejmie donoszę, że Marta była II w A1(w duuużej stawce), Saga i Oxa wygrały open w sobotę:multi:(każda swój), a Kimi z Patrycją wygrały open w niedzielę:multi::multi::loveu:[/quote]
To dałyście czadu dziewczyny! Gratuluję! Biegamy może jakoś w tygodniu? Mam niedosyt po wczorajszym... aha Magda i muszę się w końcu z Tobą rozliczyć, bo odsetki rosną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Uprzejmie donoszę, że Marta była II w A1(w duuużej stawce), Saga i Oxa wygrały open w sobotę:multi:(każda swój), a Kimi z Patrycją wygrały open w niedzielę:multi::multi::loveu:[/quote]

Ja tez gratuluje i dziekuje.:multi:
[B]Magda[/B], szkoda tylko, ze sie nie zgralysmy i nie zrobilysmy tego jednego dnia, fajniej by sie pilo, bo ja chyba jakas marudna w sobote bylam.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mnie rozłożyło na ostatnich zawodach, to znaczy rozchorowałam się na dobre(ale garnki przywiozłam ;)) i do Pragi nie jadę, ale jeszcze łykam prochy i mam areszt domowy. Jak pogoda będzie dobra to w niedziele się zwlokę na "weteranów" (jak mi mamusia pozwoli)

Ala i Ewa wymiotły. Ewa w sobotę wygrała wszystko! Ala niech się sama chwali, bo ja miałam gorączkę i nie wszystko zarejestrowałam, ale pamiętam ze biegała jak szatan, az się wszyscy dziwili kiedy biegi trenowała. Pamiętam, ze pudlowa z Pati tez wygrała w sobotę, A drużynowo z Alą i Patrycja wygrałyśmy w open (jak pisałam w innym wątku w dwa kulawe i jednego niedowidzącego psa) Ewa ze swoja drużyną tez była na pudle, ale nie pamiętam na którym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Mnie rozłożyło na ostatnich zawodach, to znaczy rozchorowałam się na dobre(ale garnki przywiozłam ;)) i do Pragi nie jadę, ale jeszcze łykam prochy i mam areszt domowy. Jak pogoda będzie dobra to w niedziele się zwlokę na "weteranów" (jak mi mamusia pozwoli)

Ala i Ewa wymiotły. Ewa w sobotę wygrała wszystko! Ala niech się sama chwali, bo ja miałam gorączkę i nie wszystko zarejestrowałam, ale pamiętam ze biegała jak szatan, az się wszyscy dziwili kiedy biegi trenowała. Pamiętam, ze pudlowa z Pati tez wygrała w sobotę, A drużynowo z Alą i Patrycja wygrałyśmy w open (jak pisałam w innym wątku w dwa kulawe i jednego niedowidzącego psa) Ewa ze swoja drużyną tez była na pudle, ale nie pamiętam na którym.[/quote]

e a jak dzwoniłam to Ewa tak skromnie nic się pochwalić nie chciała... no ładnie gratulacje!

ps. śliczna strona! Juz się nie moge doczekać tych gwiazd sportu ;D i proszę się nie martwić jak się urodzi za dużo bo w ten czas ja się przeprowadze i nadmiar przygarne :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...