Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']Jak dziwnie? :hmmmm:[/quote]
W pierwszym momęcie myślałamże to pomyłka albo ze mną coś nie tak że są niusy z 11 lutego i 25 lutego :evil_lol:
Poprostu jestem przyzwyczajona że na pierwszym miejscu wyraźnie jest data dodania niusu.
To tylko moje uwagi ;) jestem czepliwe zwierzątko :evil_lol:

Ale całosć stronki i info w niej zawarte b. mi się podobają :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']A jakos zadnego nie moglam sobie przypomniec :niewiem:

[/quote]
Patrzaj pani, a ja ma lepszą pamięć :evil_lol:

[URL]http://www.katmaj.czechian.net/vysledky_zonovkar2006_opava/LA1%20nedele.html[/URL]

[URL]http://www.katmaj.czechian.net/vysledky_zonovkar2006_opava/jumping%20large%20nedele.html[/URL]

do tego Ostrawa, tam też byłaś na lokacie....

Ej, kokietka, skromnisia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Sukcesy Keniusi uzupełnimy, strasznie trudno je od niej uzyskać. Jeśli chodzi o galerię, to będziemy ja tworzyć w miarę nowych imprez. Nie chciało mi sie grzebac za bardzo w przeszłości, trzeba patrzec w pryszłośc:lol: . Stronka ma dopiero 2 dni, więc wybaczcie niedobory w galerii.

Jovanno wielkie dzięki za zrobienie stronki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wita gdańska "ekipa" agilitowców. :cool3:
W związku z tym, że u nas nie ma agility to bardzo chętnie odwiedzilibyśmy plac w Bydgoszczy. ;) Psów byłoby zapewne 3-4.
I teraz takie moje pytanie. Czy coś takiego byłoby możliwe i jeśli tak, to kiedy moglibyśmy się zjawić? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Wita gdańska "ekipa" agilitowców. :cool3:
W związku z tym, że u nas nie ma agility to bardzo chętnie odwiedzilibyśmy plac w Bydgoszczy. ;) Psów byłoby zapewne 3-4.
I teraz takie moje pytanie. Czy coś takiego byłoby możliwe i jeśli tak, to kiedy moglibyśmy się zjawić? ;)[/quote]
Uzgodniłam dziś z szefostwem ( czyli Magdą ), że w najbliższym tygodniu biegamy w sobotę o 11. Jeśli tylko macie ochotę wpaść, to zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']Uzgodniłam dziś z szefostwem ( czyli Magdą ), że w najbliższym tygodniu biegamy w sobotę o 11. Jeśli tylko macie ochotę wpaść, to zapraszamy.[/quote]
Ech, szkoda, że u mnie ostatnio z wolnym czasem tak kiepsko :-( [SIZE=1](chyba znowu pracującą sobotę zaliczę :angryy: )[/SIZE], bo też bym się chętnie do Was wybrała. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']W niedzielę chyba nie pracujesz? ;) [/quote]
No w biurze nie, ale w domku niestety i tak się zdarzało. :angryy: Ale mam nadzieję, że sytuacja powoli zacznie wracać do normy i wreszcie będę mogła pomyśleć o czymś przyjemniejszym, więc:

[quote name='Edyta & Regis'] Zwykle biegamy w niedziele o 10.30[/quote]
Ooo to bardzo fajna pora :biggrina: , a nie wiem czemu zakodowałam sobie, że biegacie gdzieś dopiero ok. 14-ej. :roll: No to już zaczynam myśleć o jakimś treningu pod koniec marca w Bydgoszczy. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']A my bylibyśmy przewidywani w autku? :razz: :oops: bo też byśmyn się chętnie zabrali :p[/quote]
A ja już się martwiłam co to będzie jak nie będziecie chcieli z nami jechać, bo ja bez Ciebie-pilota tam pewnie znowu nie trafię na miejsce. :oops: To się jeszcze co do wyjazdu domówimy, bo za tydzień i za dwa i tak mi nie pasuje. :shake: :sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...