Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

[quote name='bela51']Wątki na ktorych opiekun sie nie pokazuje maja trudne zycie.:shake:
Kazdy spragniony jest informacji o psie, nie wiem, czy to są zbyt duze wymagania ?[/QUOTE]

Pies jest u Angeliki w hoteliku. Angelika nie wchodzi na dogo. Jedyna informacja, to ta przekazywana drogą emilową, zwykle raz na kilka dni, na tydzień.
Ja mam też kontakt telefoniczny z Angeliką. Teraz nie dzownię, bo znowu jestem chora i przestałam mówić. Leczę się od grudnia, nie wiem co dalej ze mną będzie.....ale skoro nie mówię, to i tak się nie dogadam przez telefon............przykro mi .............

Tak naprawdę, to prowadzę ten wątek na podstawie uzyskanych informacji, i prowadzę rozliczenia psa.

Wątek został założony na prośbę Till, i wiem, ze ona nie ma teraz dostępu do netu. Być może jutro uda jej się tu usiąść............

Link to comment
Share on other sites

MALWO, nie robiłam tych uwag pod Twoim adresem.
Raczej Ci wspólczuje, ze ciągniesz wątek bez pomocy opiekunki Azira, nie jest to łatwe.
A jak sie jeszcze okazuje , niewdzięczne.:lol: Ale to nie były uwagi do Ciebie.
Edit. Uwazam, ze jesli ktos opiekuje sie psem dogomaniackim, to do jego obowiazków powinno tez nalezec zamieszczanie informacji. Bo jak sądze, Angelika ma komputer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']MALWO, nie robiłam tych uwag pod Twoim adresem.
Raczej Ci wspólczuje, ze ciągniesz wątek bez pomocy opiekunki Azira, nie jest to łatwe.
A jak sie jeszcze okazuje , niewdzięczne.:lol: Ale to nie były uwagi do Ciebie.[/QUOTE]

Dziekuję. Jestem ostatnio zbyt rozdrażniona, otumaniona przez leki, i chyba zbyt wiele rzeczy biorę niestety do siebie.

No nic ciągnę dalej ten wątek, choć pisałam juz, ze chciałabym oddać go, bo czasami nie mam juz siły, brakuje mi pomysłu jak zdobyć więcej pieniędzy dla Azira i strasznie mi go szkoda.................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']
Edit. Uwazam, ze jesli ktos opiekuje sie psem dogomaniackim, to do jego obowiazków powinno tez nalezec zamieszczanie informacji. Bo jak sądze, Angelika ma komputer.[/QUOTE]
Zwroc jednak uwage ze do hotelu do Angeli dostarczaja psy rozne osoby z dogo, lub z po za dogo. Majac pod opieka kilkadziesiat zwierzat (mini schronisko) ktore trzeba nakarmic, posprzatac kojce, niektore wybiegac, jechac do weta, podawac leki, czesto robic wizyty przed i poadopcyjne, czesto dowiezienie psa/kota do DS. Nie uwazasz ze brakuje jej juz czasu na wchodzenie na dogo i przekazywanie biezacych informacji. W/g mnie jest to obowiazek, osoby ktora jej psa powierzyla pod opieke, bo jest z nia w kontakcie telefonicznym lub mailowym. Dla kazdego z nas doba trwa 24h, niezapominajmy ze dla Angeli tez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']a może sobie angelika nie daje rady z azirem ,przecież to nie wstający pies.oiekun psa musi nas informować o wszystkim TO JEGO SZACUNEK DLA NAS.bela51 ma racje,dziewczyna jak miała psa starszego onka suczke to informowała nas co jakis czas(często) o tym jak sie czuje pies[/QUOTE]
ja nie napisalam ze Bela nie a racji, ma calkowita i 100 procentowa racje, tylko jak rozwiazac problem? na to nikt z nas nie ma pomyslu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Z drugiej strony jak piesek leży i nic się nie zmienia to co tu pisać ..... bo o wszelkich zmianach myślę (mam nadzieję), że Angela by nas informowała[/QUOTE]


Ostatni e-mail mówił o zmianach - Azirowi siadły przednie łapy.............

Link to comment
Share on other sites

Mam informacje od Angeliki, ze będzie musiała kupić znowu trochę lekarstw.

Dostała od Till NIvalin, ale okazało się, ze on jest w dawce o połowę niższej niz ten, kóry Azir dostawał wcześniej.

Weterynarz zalecił podawanie mniejszej dawki codziennie. Nivalin starczy do jutra.

W związku z tym, ze on jest potrzebny (nivalin) poprosiłam Angelike, by dokupiła potrzebny lek.

Ponadto weterynarz zaaplikował Azirowi kolejny, inny antybiotyk, ponieważ ostatnio jego wyniki (siuśków) były złe.

Angelika napisze mi wieczorem nazwy leków jakie musi wykupić dla Azira.

Potwierdziła też, ze ostatni przelew za leki do niej dotarł.

Stan Azira nie zmienia się, je, słucha, co do niego mówi Angelika, natomiast nie rusza się.

Jutro zamawiam dla Azira karmę, bo ustaliłam, z ejeszcze ma, ale na tydzień, półtora.

Co do informacji o stanie zdrowia Azira, to Angelika poprosiła, bym ososbom zainteresowanym podawała nr tlefonu do niej, i prosi, by jeśli tylko ktoś ma zapytania zwrócił sie o to bezpośrednio do niej. Ona nei ma czasu siadać codziennie do netu i pisać. Ma do nakarmienia około (ponad) 20 psów, koty, musi po nich posprzątać, dodatkowo podaje leki , zastrzyki i kroplówki, i jesli tylko będize w stanie, to odbierze telefon i wyjaśni jaki jest stan psa. Prosi, by nie dzownić po nocy, najlepiej do 20.00.

Czy mam podać komuś do niej telefon?

Link to comment
Share on other sites

Malwa moze jak bedziesz mailowac przy okazji do Angeli czy z nią rozmawiać to trzeba Angelice zasugerować, ze moze warto byłoby skonsultowac Azira u neurologa?? moze Angela zna jakiegos dobrego w Krakowie ?? albo ktos kto tu zaglada....

nie wiem co reszta osob tu zagladajacych na to, ale moze specjalista by cos doradził...??? tak tylko gosno mysle, bo to dodatkowe koszty..ale moze warto....co myslicie???

jacie...ale mi sie morze tych "może" namnożyło...:huh:

Link to comment
Share on other sites

częśc pieniazkow z bazarku bedzie na Azira (mialy byc na psa uwiezionego na lancuchu ale ponewaz wyciagniecie go i zawiezienie do hoteliku bardzo sie przeciaga, postanowilismy zmienic cel bazarku)
jesli kupujacy sie zgodza aby bylo po 50% (jest jeszcze drugi pies i wczesniej byla mowa o 40% i 60% ) to Azir dostanie ok. 40 zl

link do azira podał [B]głuchypies ;) [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']częśc pieniazkow z bazarku bedzie na Azira (mialy byc na psa uwiezionego na lancuchu ale ponewaz wyciagniecie go i zawiezienie do hoteliku bardzo sie przeciaga, postanowilismy zmienic cel bazarku)
jesli kupujacy sie zgodza aby bylo po 50% (jest jeszcze drugi pies i wczesniej byla mowa o 40% i 60% ) to Azir dostanie ok. 40 zl

link do azira podał [B]głuchypies ;) [/B][/QUOTE]

Dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...