Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

[quote name='MALWA'][U]Mam wpłaty dla Azira od:

[/U][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]beataczl - 20 zł (7/12),
[/COLOR][/SIZE][/FONT]Anna GR - 25 zł (9/12),
zozola77 - 5 zł (10/12),
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]MALWA - 52 zł z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248863-NOWE-KSIĄŻKI-NA-PREZENT-GWIAZDKOWY-DLA-OLKUSZAKÓW-do-30-11-godz-21-00[/URL][FONT=Calibri]
[/FONT]

Za pieniązki pięknie dziękuję!

Obecnie Azir ma 533 zł.

Jutro robię przelew za hotel 403 zł, i zwrot za leki ponad 81 zł oraz zwrot 45 zł za dowóz na RTG.

Po przelaniu powyższych kwot Azirkowi zostanie ponad 3 zł na koncie............




[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Malwa jesli masz paragony za leki tak jak obiecałam zwrócę kase.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Malwa jesli masz paragony za leki tak jak obiecałam zwrócę kase.[/QUOTE]

Mam paragon na 81,19 zł za leki, i zwracam tę kwotę dzisiaj do Angeliki, bo tak się z nią umawiałam.

Jeśli chcesz tę kwote wziąźć na soebie, to mogę podesłać konto do wpłat, na które zbieram dla Azira.

Daj mi proszę znać, jaka jest decyzja.



[U]Mam e-maila od Angeliki z dzisiaj:
[/U]

"wczoraj Azir niewiele zjadł, do tego dziś w nocy zwymiotował trochę
dziś mój tata jadąc do pracy oddał jego mocz do laboratorium na badanie ogólne, koszt 7 zł
wynik powinien być dziś po południu lub jutro
jeśli będzie dobry to można będzie odstawić antybiotyk
jeśli będzie zły to trzeba będzie przejść na antybiotyk w iniekcji
bo jego złe samopoczucie może być po antybiotyku doustnym

wczoraj dokupiłam mu jeszcze 2 opakowania Cocarboxylazy na fakturę na Mondo Cane".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Mam paragon na 81,19 zł za leki, i zwracam tę kwotę dzisiaj do Angeliki, bo tak się z nią umawiałam.

Jeśli chcesz tę kwote wziąźć na soebie, to mogę podesłać konto do wpłat, na które zbieram dla Azira.

Daj mi proszę znać, jaka jest decyzja.



[U]Mam e-maila od Angeliki z dzisiaj:
[/U]

"wczoraj Azir niewiele zjadł, do tego dziś w nocy zwymiotował trochę
dziś mój tata jadąc do pracy oddał jego mocz do laboratorium na badanie ogólne, koszt 7 zł
wynik powinien być dziś po południu lub jutro
jeśli będzie dobry to można będzie odstawić antybiotyk
jeśli będzie zły to trzeba będzie przejść na antybiotyk w iniekcji
bo jego złe samopoczucie może być po antybiotyku doustnym

wczoraj dokupiłam mu jeszcze 2 opakowania Cocarboxylazy na fakturę na Mondo Cane".[/QUOTE]


wstaw paragon i wyslij mi dane do wplaty
zwrócę jak obiecalam

Link to comment
Share on other sites

"leki, które ostatnio zakupiłam w aptece na fakturę Mondo Cane niestety nie zostaną pokryte z konta fundacji ponieważ zapłaciłam kartą, a nie gotówką, nie wiedziałam, że to ma jakieś znaczenie
skan faktury w załączniku, kwota 81,19 zł"

to ta faktura:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SWWqIPSVllo/UrIcY7yks2I/AAAAAAAARzI/FaJjj0djVfU/s512/apteka20131204.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja nie mam 100 % pewnosci ze na tym zdjeciu jest Azir...ale nawet jesli to według OTOZ do jakiego schronu został wywieziony (bo piszą ze do schronu) ??? i skad mają info, że nie żyje?? jak z tego schronu to to nie jest nasz dziadeczek...

chyba, ze został wywieziony z przechowalni jedlickiej do Olkusza (bo takie wypadki sie zdarzały jak czytałam na oglnym olkuskim)
no i P. z OL nie musiał im powiedziec prawdy gdzie pies...a im po prostu zniknął stamtąd...

no ale JA nie wiem czy to Azir na pewno wiec tak tylko głosno mysle jak juz pojawiło sie tu to info z fb....

Edited by zozola77
dpisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']"leki, które ostatnio zakupiłam w aptece na fakturę Mondo Cane niestety nie zostaną pokryte z konta fundacji ponieważ zapłaciłam kartą, a nie gotówką, nie wiedziałam, że to ma jakieś znaczenie
skan faktury w załączniku, kwota 81,19 zł"

to ta faktura:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SWWqIPSVllo/UrIcY7yks2I/AAAAAAAARzI/FaJjj0djVfU/s512/apteka20131204.jpg[/IMG][/QUOTE]
co za bzdury, a fa wyslals? to nie ma zadnego znaczenia, niech sobie MC ksiegowa zmieni, a podobno miala byc taka dobra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']co za bzdury, a fa wyslals? to nie ma zadnego znaczenia, niech sobie MC ksiegowa zmieni, a podobno miala byc taka dobra.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']też jestem zdziwona co do decyzji Stowzryszenia...
ale tak jak obiecalam wrócę za leki dla Azira
Malwa wyslij mi nr konta,proszę.[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']wstrzymaj sie, ta sprawe trzeba wyjasnic.[/QUOTE]


Angelika informowała mnie w e-mailu, który tu został wklejony, że Fundacja nie moze zwrócić kwoty 81,19 zł za leki, gfdyż z faktury wynika, ze ona zpałąciła karta a nie gotówką. Czy to ma jakieś znaczenie? Nie wiem. Skutek jest taki, że Angelika kase wydała, a Fundacja jej nie pokryła wydatków. A zatem ten wydatek spoczywa na nas, tzn, na tych co płaca narzecz Azira lub chce pomóc finansowo.

W środę przelałam Angelice za leki i inne wydatki, zaraz zrobię zestawienie i wkleję w odrębnym poście.


[quote name='DONnka']Karma dla Azira zamówiona przedwczoraj i jest już w doręczeniu :happy1:
Status przesyłki można śledzić tutaj : [URL]http://www.siodemka.com/tracking/2030020988192[/URL][/QUOTE]

Pięknie dziękuję !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']co za bzdury, a fa wyslals? to nie ma zadnego znaczenia, niech sobie MC ksiegowa zmieni, a podobno miala byc taka dobra.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']też jestem zdziwona co do decyzji Stowzryszenia...
ale tak jak obiecalam wrócę za leki dla Azira
Malwa wyslij mi nr konta,proszę.[/QUOTE]

Co do zwrotu kwoty 81,19 zł, to zwróciłam tę kwotę w środę.

Sprawa wygląda tak, ze Fundacja nie chce zwrócić pieniędzy, gdyż Angelika płaciła w aptece kartą, a nie gotówką. Czy to ma jakieś znaczenie? Nie wiem. Efekt taki, żę Angelika została bez kasy, a my musimy jej oddać, co jak wskazałam wyżej już zrobiłam.


Małgoska - dziękuję, zaraz ślę konto.


[quote name='DONnka']Karma dla Azira zamówiona przedwczoraj i jest już w doręczeniu :happy1:
Status przesyłki można śledzić tutaj : [URL]http://www.siodemka.com/tracking/2030020988192[/URL][/QUOTE]

Serdecznie dziękuję za zakup karmy !

Link to comment
Share on other sites

18.12.2013r. zrobiłam przelew do Angeliki za:

hotel 403 zł (grudzień 31 dni), leki 81,19 zł, dojazd na RTG 45 zł, opłata za badanie moczu 7 zł, łącznie: 536,19 zł (przelew 18.12.13r.).



W dniu 20.12.13r. wpłynęła opłata od ASTRA126 - 10 zł.

Pięknie dziękuję !

Obecnie konto Azira opiewa na kwotę:[U][B] 7,31 zł.[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']18.12.2013r. zrobiłam przelew do Angeliki za:

hotel 403 zł (grudzień 31 dni), leki 81,19 zł, dojazd na RTG 45 zł, opłata za badanie moczu 7 zł, łącznie: 536,19 zł (przelew 18.12.13r.).



W dniu 20.12.13r. wpłynęła opłata od ASTRA126 - 10 zł.

Pięknie dziękuję !

Obecnie konto Azira opiewa na kwotę:[U][B] 7,31 zł.[/B][/U][/QUOTE]
Nie pozwalajcie na takie ruchy, skoro fa doszla do MC, a MC nie zaplacila z fa czyli moze ja wykorzystac jak jej nie zniszczy.
Kazda org. moze placic nie tylko przelewem ale rowniez gotowka lub karta. Wystarczy dolączyc osw, do fa kto zaplacil za fa podanie prywatnego konta na ktore org, moze przelac pieniadze podpinajac pod fa osw. wraz z numerem konta osoby dokonujacej zaplaty. Macie jeszcze druga opcje wyciagniecia pieniedzy z MC, jak Angela wystawi rachunek za hotelowanie psa na ta kwotę, wszak na koncie MC sa pieniadze darczyncy z wskazaniem konkretnego celu, a ten zgodnie z statutem kazdej org. musi byc spelniony. My tez mamy sporo kasy na koncie ale jak napisalam z wskazaniem ktorych nam nie wolno ruszyc bez zgody darczyncy, chyba ze pies ma nowy DS, wowczas zarzad moze zadecydowac inne cele statutowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...