Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='ania shirley']Jak sie wrzuci w google nr telefonu, który był do jej siostry albo behawiorystki Gosi , to wyskakuje portal z paniami typu "Nowa Magda". Tylko tym razem jest dyskretna Klaudia.... Z Rzeszowa. Choć ponoć ogłoszenie nieaktualne....[/QUOTE]


To ona mur beton !!! Znaleźliśmy ze znajomymi jej ogłoszenia "wrocławskie" i było to samo zdjęcie na łóżku.

Link to comment
Share on other sites

..A ja tak tępo wierzyłam że wchodzę na portal ludzi zwierzolubnych...

Ale na dobrą sprawę, nawet jak ktoś jest chory i sprawia mu przyjemność uśmiercania sierściastych stworzeń - to po co cała ta otoczka 'działalności pro zwierzęcej'?
U mnie ( miejscowość jedna z najbardziej turystycznych na dln) masa przeciekawie umaszczonych kotów. Nawet nie tri a czterokolorki i inne dziwaczne. Miejscowość dalej też. Piesie bezdomne tak samo. W żadnym schronisku się nie spotkałam z wizytami (pośrednio - rodzinka adoptowała w różnych schroniskach i psy i koty). Nawet jak wujek brał piesia na stróżującego w okolicy Słupska - wizyty nie było (wujcio - pan w średnim wieku, ale oczywiście te stróżujące mają zapewnione dobre warunki i opiekę wet.).

WIĘC PO CO TA BABA BRAŁA ZWIERZAKI Z FORUM??? Po co te już po części zaopiekowane zwierzaki?

Ok.5-6 lat temu (jak czas pozwalał) miałam 3 tymczasowe pieski z Dogo i za każdym razem ktoś przybywał na wizytę , każdy był wnikliwy, pokazywałam książeczki kociastych swoich, 'spiżarnię' - czyli czym swoje karmię..
Nawet miałam uwagi typu - piesek ma za dużo fotek łóżkowych - coś na innym tle chcemy.. A ten akurat był diabeł jak wychodził na dwór, a w domu padał na łoże, ale wysłałam masę rozmazanych fotek z biegania... I myślałam że to żaden problem..

Jak to się działo to nie pojmuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyzdra1']Dobra - chcę zarabiać na zwierzakach - nie lepiej hotel otworzyć?[/QUOTE]

Nie lepiej, nikt normalny kochający swoje zwierze nie wyśle psa do hotelu którego nie sprawdzi, nie zaciągnie opinii osób obcych które już hotelowały. Zakładając hotel 'świeci się' z imienia i nazwiska oraz nazwy hotelu.
Tu na dogomani ludzi upychają psy ze schronów gdzie się da bo przecież lepiej w domu żeby pies był niż w schronie. Nie neguję tego, jednak nie pojmuje dawania za to kasy - żarcie + wet i do widzenia, a nie w łapę czystą kasę...
Mam tymczas dla psów ze schronu i jak zdarzały się sytuację że ludzie adoptujący zwierzę chcieli dać kasy odpowiedź była zawsze taka sama - dajcie karmę do schroniska, lub wspomóżcie wolontariuszy. Nie pojmuję zarabiania w ten sposób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Jak ktoś ma uczciwe intencje i zarabiać chce uczciwie to lepiej.
Ale umówmy się, że nie było jej zbyt blisko do czystych intencji[/QUOTE]

To nie byłoby prościej hotel otworzyć niż takie kombinacje?

Mi się wydaje że ta kobieta ma bardziej zawiłe problemy psychiczne.. i że wróci na 'najefektywniejszy' teren działania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']W hotelu to się trzeba narobić po pachy, a tu łatwa kasa płynęła szerokim strumieniem. I jeszcze jakie uwielbienie dla dobroci i empatii, łechczące chorą ambicję![/QUOTE]

No jak w każdym biznesie - trzeba pracować żeby kasa była.
Ale jak ktoś czerpie satysfakcje z zabijania to inaczej- łatwiej.
Jakiś czas 'zwiedzam' różne forum.
I zazwyczaj brak kasy na zwierzaka umieszczonego w płatnym DT jest znamienny.
Większość wątków gdzie zwierzak już jest 'upchnięty' traci publikę.
I naprawdę - nie da się więcej zarobić.
Pisać że dziś kupiłam udko, za dwa dwa dni szampon a potem tabletka na robaki?
Potem psiesio szafke na buty zjadł - koszt ok 300 zł.

Tego nikt nie zwraca..

A 'roksowa' przeszłość raczej dowodzi, że nie miała mało kasy.

Wg mnie wróci w rejon, gdzie sie czuła najpewniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Może wcale nie dla pieniędzy to robiła (w końcu prowadziła też BDT), ale dla podłechtania własnego ego. W końcu tyle osób się nią zachwycało, doceniało... Klienci pewnie rzadko to robią ;) :)[/QUOTE]

Nawet sama sobą się zachwycała poprzez inne wcielenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']Kolejna afera na Dogomanii, ktora nikogo niczego nie nauczy. Po co ja tu jeszcze w ogole wchodze? Ale moze ktos zorientowany mi wyjasni jak to jest, ze osoba poszukiwana listem gonczym jest na wolnosci?[/QUOTE]
Odsiedziała swoje i ją wypuścili. Już nie jest poszukiwana. Chyba , ze coś nowego przeskrobała....

Link to comment
Share on other sites

Mnie bardziej zastanawia po co takie wątki są tworzone skoro na dobrą sprawę nic nie wnoszą.
Osoba taka może zarejestrować się pod innym nickiem i dalej 'działać', osoba taka (z tego co widzę na tym wątku) nie jest ukarana. Zwierzętom nie zwróci się życia, a do tego inni nie potrafią wyciągać wniosków że jednak ten DT to powinniśmy byli sprawdzić - no bo przecież pieskowi będzie wszędzie lepiej niż w schronisku.
Czy się mylę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Mnie bardziej zastanawia po co takie wątki są tworzone skoro na dobrą sprawę nic nie wnoszą.
Osoba taka może zarejestrować się pod innym nickiem i dalej 'działać', osoba taka (z tego co widzę na tym wątku) nie jest ukarana. Zwierzętom nie zwróci się życia, a do tego inni nie potrafią wyciągać wniosków że jednak ten DT to powinniśmy byli sprawdzić - no bo przecież pieskowi będzie wszędzie lepiej niż w schronisku.
Czy się mylę?[/QUOTE]

Takie wątki powstają ku przestrodze.
Wciąż znajdują się naiwni, którzy uważają, że na dogomanii są sami miłośnicy zwierząt.
Do niedawna sama tak myślałam....ale skutecznie odebrałam lekcję i teraz ufam tylko tym, których znam od dawna i nie tylko wirtualnie....i do prawdy jest to niewielka garstka ....zaledwie 5 osób...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...